niedziela, 02 października 2022

Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1340
mod_vvisit_counterWczoraj1640
mod_vvisit_counterTen tydzień1340
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.14378
mod_vvisit_counterTen miesiąc2980
mod_vvisit_counterPoprz. mies.83533
mod_vvisit_counterWszystkie3015913

Czytelnicy online: 15
Twój IP: 18.208.132.74
Dziś jest: 2022-10-02 23:34Uzdrawiająca Siła Dźwięku - warsztaty, kąpiel w dźwięku oraz sesje

Zajęcia z Shirlie Roden - duchową nauczycielką o wysokich anielskich wibracjach

13 - 25 września 2018 w Warszawie

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, relacji, emocji, podnoszenia stanu świadomości i do otwarcia serca na przepływ czystej bezwarunkowej miłości.

Uzdrawiająca Siła Dźwięku - warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje

 

Program:

21 września (piątek): KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 50 zł.

22 września (sobota): warsztat BĄDŹ MIŁOŚCIĄ, 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

23 września (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

13-25 września: indywidualne uzdrawiające sesje - tylko o godz. 10.30 lub o 12.30

 

Więcej informacji o Shirlie Roden: kliknij tutaj

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

 

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś/-byś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj wysoko-wibracyjnej anielskiej muzyki. Shirlie będzie śpiewać, grać na gitarze, kryształowej misie dźwiękowej, gongu i dzwonkach tybetańskich.

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa).  Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.

Podczas tej sesji grupowej uczestnicy będą leżeć, proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę.

 

Warsztat BĄDŹ MIŁOŚCIĄ

W obecnych czasach, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, szukamy wewnętrznego poczucia spokoju i bezpieczeństwa. Jeśli Budda mówi, że: "stajesz się tym co myślisz, przyciągasz to co czujesz, kreujesz to co wyobrażasz sobie" - to w jaki sposób możemy zmienić nasze wewnętrzne myśli i uczucia, aby przejść od lęku do miłości i harmonii? W jaki sposób przyciągać do siebie pozytywne życiowe doświadczenia na naszej planecie?

Praca z medytacją, wizualizacja dźwięku, śpiewanie, proste i zarazem skuteczne procesy podczas tego warsztatu pomogą Tobie wykreować nowe, pozytywne wibracje w emocjach i myślach oraz poprowadzą Ciebie do spełnienia marzeń. Nadszedł już czas, aby pokochać siebie samego/samą oraz to co robisz. Bądź Miłością w każdym aspekcie swojego życia!

 

UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU - warsztat dla kobiet i mężczyzn

Jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Czy pragniesz uwolnić obciążające Ciebie wzorce zakodowane w komórkach Twojego ciała?

Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie. Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Mężczyznami z Twojego rodu i uzdrowisz swojego Wewnętrznego Mężczyznę. Będziesz pracować z dźwiękiem, aby wzmocnić męską energię (logiczną, analityczną, obiektywną), podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowanie. W trakcie najważniejszego procesu obejmującego pracę z dźwiękiem, medytację, wizualizację i regresing połączysz się z energią wszystkich swoich Przodków. Z poziomu serca nawiążesz kontakt ze swoim Tatą, Dziadkiem, Pradziadkiem, prapra..  i uwolnisz się od negatywnych wzorców zapisanych w Twoim ciele. Po tym etapie otrzymasz od nich Dary a w Twoim Rodzie pojawi się stały przepływ Miłości. Poczujesz w sobie Moc i wsparcie Przodków w życiu codziennym. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość.

 

INDYWIDUALNE UZDRAWIAJĄCE SESJE

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością itd. Na początku konsultacji Shirlie prowadzi medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonują proste dźwięki do centrów energetycznych ciała (do czakr) zaczynając od czakry podstawy aż do czakry korony. Shirlie pomaga klientowi odszukać pierwotną przyczynę danego problemu i on sam (cały czas przy jej pomocy i wsparciu) uzdrawia daną sytuację/obciążający go wzorzec. Bardzo ważnym elementem tej sesji jest właśnie uświadomienie sobie danego wzorca, momentu jego powstania oraz uwolnienie blokującej energii/emocji z nim związanej. W ten sposób usuwa się "starą" energię i wprowadza w jej miejsce energię czystego Światła i jego wysokie uzdrawiające wibracje.

Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ głos Shirlie ma bardzo wysokie anielskie wibracje,  jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji Shirlie cały czas jest w stanie głębokiej medytacji, podczas której jest prowadzona przez Anioły i Świetliste Istoty. Często otrzymuje także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na radość, współodczuwanie, wybaczanie i bezwarunkową miłość.

 

Gdybyśmy mogli cofnąć czas o kilka tysięcy lat  zobaczylibyśmy naszych przodków w kamiennych kręgach, na szczytach gór, w dolinach, na brzegu rzek, jezior i mórz. Wszędzie tam śpiewano, tańczono o wschodzie i zachodzie słońca, o każdej porze roku, przy narodzinach i przy śmierci. Nasi przodkowie  żyli w harmonii z rytmami natury, z wibracją i  dźwiękiem Matki Ziemi, ponieważ  instynktownie znali  jednoczącą i transformującą siłę dźwięku.

W obecnych czasach przesiadujemy przed komputerem, w nieskończoność piszemy maile, wysyłamy wiadomości tekstowe z telefonów komórkowych zamiast komunikowania się słowami. Siedzimy na kanapie i oglądamy życie na ekranie komputera zamiast doświadczania tego życia w grupach społecznych. Nic dziwnego, że nie wibrujemy w harmonii z innymi ludźmi i z Ziemią.  Na szczęście nadal nosimy w sobie wiedzę o dźwiękach naszych przodków - o wspólnym intonowaniu i śpiewaniu. Ta wiedza jest zapisana w komórkach w DNA  i jest dla nas łatwo dostępna. Najbardziej zdumiewającą rzeczą, którą odkryłam prowadząc warsztaty już od ponad 15 lat jest to, że wibracja dźwięku ma natychmiastowy wpływ na ciało człowieka. Nawet jeśli od dzieciństwa wmawiano Tobie, że nie potrafisz śpiewać i nie używałeś głosu od lat, i jeśli początkowo wydajesz z siebie tylko słaby dźwięk, to ten dźwięk i tak ma natychmiastowy wpływ na Twoje ciało fizyczne. Nie ma znaczenia, jaki to będzie dźwięk. Oczywiście głos jest jak mięsień, staje się bardziej silny i piękny im częściej go używasz. Nawet jeśli nie czujesz się zbyt pewny swojego głosu, to gdy pracujesz w energii grupy, zauważysz, że „wtapia się”on w dźwięki innych osób  umożliwiając Tobie relaks i uwolnienie. Ponadto dźwięk grupy wytwarza bardzo przyjemny rezonans  dla Twojego ciała.

Ludzie są zdumieni jak łatwa jest praca z dźwiękiem i jakie natychmiastowe przynosi efekty. Gdy intonujemy ten święty dźwięk wibruje on na szczycie głowy pobudzając wiązkę nerwów łączącą prawą i lewą półkulę. Intonowanie usprawnia połączenie pomiędzy tymi półkulami powodując ich głęboki relaks  oraz  umożliwia wejście w głęboki stan alfa. Daje nam to nie tylko odczucie wewnętrznego relaksu, ale też otwiera na podpowiedzi intuicji i wzmacnia kreatywność.

Shirlie Roden (pełen artykuł TUTAJ).

 

OPŁATY:

* Jeden dzień warsztatów: 290 zł. Specjalna opłata za dwa dni warsztatów tylko 490 zł (zamiast 580 zł).

* Kąpiel w dźwięku 50 zł.

* Sesja indywidualna (trwa ok. 2 godzin): 300 zł bez tłumaczenia, 370 zł z tłumaczeniem.  Zaliczka 150 zł gwarantuje rezerwację miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin. Uwaga: sesje możliwe tylko o godz. 10.30 i 12.30.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

 

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, kocyk  do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).
* zajęcia są tłumaczone z angielskiego na polski

 

MIEJSCA ZAJĘĆ:

Kąpiel w dźwięku i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna (I piętro).

Indywidualne konsultacje: Tarchomin, Nowodwory, ul. Książkowa 9 (dokładny adres zostanie podany zapisanym osobom).

 

Noclegi w okolicy miejsca grupowej kąpieli w dźwięku i warsztatów -  rezerwacja we własnym zakresie: Hostel Apiano (kilka minut od miejsca warsztatów): www.apiano.pl, Al. Jana Pawła II 57, ceny od 49 zł w pokoju wieloosobowym, tel. 22/630 05 30, Kom: 883 155 877, mail: hostel@apiano.pl.  //El-Hostel (kilka minut od miejsca warsztatów), www.elhostel.pl, ul. Smocza 1, ceny od 40 zł w pokoju wieloosobowym, tel: 691 409 173, mail: info@elhostel.pl.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A: najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

W 2012 została wydana po polsku książka Shirlie "UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM"

W tej książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Przy pomocy prostych narzędzi dowiesz się  jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom nauczysz się usuwania emocjonalnych blokad.


Spis treści:

  • Wszyscy jesteśmy uzdrowicielami
  • Narzędzia pracy
  • Święta Przestrzeń
  • Dźwięk, kolor i ruch
  • Jestem przekaźnikiem dźwięku - używanie dźwięku w pracy z innymi
  • Krąg dźwięku - praca z dźwiękiem w grupach
  • Twórcze pisanie i dźwięk
  • Uzdrawiające Zwierzęta Dźwięku
  • Uzdrawianie  Dźwiękiem Ziemi

Cena: 33 zł + koszt dostawy listem poleconym 9 zł (przedpłata na konto).

Książkę i płyty Shirlie można kupić podczas warsztatu, indywidualnych sesji u organizatorki Agnieszki Jurko. Można także zamówić dostawę pocztą.