Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj346
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1566
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10310
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558655

Czytelnicy online: 7
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:51Merkaba w Polsce

MERKABA

warsztat prowadzi  Tom de Winter

13 – 15 marca 2009 w Warszawie

 

Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i  innych. Jest też kluczem do przejścia w wyższe wymiary. Medytacja Merkaba to 17 oddechów , połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan.

.

Warsztaty obejmują mi.in.:

    * naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
    * świętą geometrię ciała świetlistego
    * siłę intencji
    * starożytne praktyki oddechowe
    * uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Dzięki intencji na danej energii pola, można usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwałą więź z Wyższym Ja.

Ostatecznym celem użycia narzędzia, jakim jest Merkaba, jest samorealizacja – wypełnienie życiowej misji człowieka tu, na Ziemi. Jako że Merkaba jest polem programowalnym, analogicznie do kryształów, które mogą przechowywać i przesyłać zakodowaną informację, można w niej umieścić dowolną intencję, która będzie do odwołania realizowana. Pole Merkaby  można dowolnie programować dla realizacji własnych potrzeb lub dla dobra całego świata.

Regularne praktykowanie medytacji Merkaba (rotacja samoistnie wygasa po 48 godzinach, więc pole trzeba na nowo aktywować) pomaga przygotować się do przejścia do wyższego wymiaru, ponieważ pierwotnie Merkaba jest pojazdem świetlnym służącym do podróży właśnie pomiędzy wymiarami. W tym trudnym, ale ciekawym okresie przejściową uzyskujemy pomoc, między innymi ze strony zaawansowanych duchowo istot, które inkarnują się jako „dzieci indygo” by tworzyć nową rzeczywistość.

“Flower of life” czyli Kwiat Życia  zawiera w sobie proporcje każdego aspektu i formy życia. Wszędzie, gdzie go odkryto nosi tę samą nazwę “kwiat życia”, choć w kosmosie nazywany jest Językiem Ciszy lub Językiem Światła. Przy pomocy Kwiatu Życia i Świętej Geometrii można opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia  poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała.

Prawidłowo działające pole Merkaby ma średnicę ok. 18 metrów, proporcjonalnie do wzrostu człowieka. Wirująca Merkaba może być wyświetlona na monitorze komputera przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń. Wygląda identycznie jak powłoka termiczna Ziemi na zdjęciu w podczerwieni – posiada ten sam podstawowy kształt tradycyjnego latającego spodka.

Słowo Merkaba złożone jest z trzech egipskich słów: Mer, Ka i Ba. Mer oznacza specyficzny rodzaj światła, które było widzialne jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach, ale w tej samej przestrzeni. Efekt ten można uzyskać przez określony sposób oddychania. Ka odnosi się do pojedynczego ducha (duszy), natomiast  Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha. W naszej Rzeczywistości Ba jest zwykle definiowane jako ciało lub rzeczywistość fizyczna. W innych wymiarach, gdzie dusze nie posiadają ciała, Ba odnosi się do niesionych przez nie percepcji lub interpretacji rzeczywistości.Prowadzący warsztaty Tom de Winter (http://www.linko.org): zanim rozpoczął pracę terapeuty w Amsterdamie pracował na różnych stanowiskach, m.in. jako kierownik działu kadr w firmach branży lotniczej. Skutecznie wykorzystuje swoją wrodzoną wrażliwość, wprowadzając w praktykę zasadę, że ludzkie zmysły i odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzyskiwania harmonii. Prowadzona przez niego praktyka terapeutyczna zdobyła powszechne uznanie. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać akademicką wiedzę na temat ludzi oraz ich zachowań oraz wiedzę z zakresu ezoteryki w tym rozwoju intuicji, uzdrawiania i postrzegania aury.

Drunvalo Melchizedek prowadzi nadal prace nad warsztatem i co roku w oparciu o tę nową wiedzę i poglądy do warsztatu tego dodawane są nowe tematy. Tom de Winter jest jednym z trenerów, którego wyszkolił Drunvalo Melchizedek i w związku z tym posiada on wszelkie konieczne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę na temat świętej geometrii oraz związanym z nim ponownym uaktywnieniem Merkaby podczas 3-dniowego warsztatu.

Szczegółowy program warsztatu (kolejność pewnych elementów może zostać zmieniona):

Dzień 1 – Święta geometria

13 marca (piątek) 18.00 – 22.00
Tematy, które będą omawiane podczas pierwszego dnia: zapoznanie się ze wszystkimi kształtami świętej geometrii oraz ich znaczeniem, wymiary piramid oraz specjalne wymiary stosowane przez Michała Anioła. Znak Ankh, który znaleziono już jako malowidła ścienne w świątyniach w starożytnym Egipcie oraz Thoth - Władca Czasu. Zapoznamy się też z ośmioma podstawowymi komórkami, z których powstało ciało ludzkie oraz nauczymy się rozpoznawać świętą geometrię w kształtach i figurach, które napotykamy w swoim codziennym życiu. Przy pomocy kilku ćwiczeń zostaną pobudzone obydwie półkule mózgowe, które rozpoczną harmonijną współprace w równowadze w stanie, w którym serce zacznie działać jako centrum energetyczne. Dzięki ćwiczeniu starożytnej techniki oddychania każdy z nas będzie się mógł nauczyć jak zintegrować i umieścić na stałe w swoim życiu uczucia jedności i miłości odczuwane z głębi samego siebie.

Dzień 2 - Gwiazda z ostrosłupów

14 marca (sobota) 10.00 - 18.00
Pracując wspólnie każdy z nas stworzy swoją własną gwiazdę z ostrosłupów dzięki czemu w widoczny sposób będzie mógł odczuć żywe pole Merkaby wokół siebie. Tom de Winter wprowadzi każdego z nas krok po kroku w tajemnice medytacji Merkaby. Dzięki wspólnym ćwiczeniom nauczymy się jak wydawać sobie wewnętrzne polecenia, aby uaktywnić własne pole Merkaby. Uzdrawiając siebie i niewinne wewnętrzne dziecko oczyszczamy drogę do stworzenia połączenia z Wyższym Ja. Technika ta pozwoli na jak najpełniejsze doświadczenie działania Merkaby. Również w tym drugim dniu zostanie wprowadzony Oddech Zjednoczenia -  sposób oddychania, który wprowadzi poczucie jedności z Ziemią i Niebem.

Dzień 3 - medytacja Merkaby
15 marca (niedziela) 10.00 - 18.00
Tego trzeciego dnia wszystkie nabyte do tej pory techniki oddychania, wewnętrzne polecenia i ćwiczenie Oddechu Zjednoczenia zostaną połączone w jedną medytację, która pozwoli każdemu z nas uaktywnić własną Merkabę. Przy pomocy praktycznych narzędzi każdy z nas osiągnie poszerzenie świadomości, którego celem jest osiągnięcie pełni w byciu istotą ludzką. Będzie to miało ogromny wpływ na codzienne życie każdego z nas.

Co się stanie gdy nauczę się tej medytacji i będę ją ćwiczył/ła?
Podczas warsztatu prowadzonego przez Toma de Winter każdy otrzyma wiedzę na temat pól geometrycznych, a także doświadczy ich odczuwania wokół własnego ciała. Prawidłowe wykorzystywanie Merkaby oraz ponowna jej aktywacja i częste oraz konsekwentne ćwiczenia spowodują ściślejszy kontakt z Wyższym Ja i wzmocnią każdy aspekt życia. Będziemy mieli lepsze umiejętności uwolnienia stresu, osiągania równowagi umysłu i emocji oraz uzdrawiania siebie. A co najważniejsze, dzięki tej medytacji będziemy mogli doświadczyć i zapamiętać w bezpiecznym i przychylnym otoczeniu osobiste połączenie z Bogiem.

Nie wystarczy tylko nauczyć się kolejnych kroków medytacji - najważniejszym czynnikiem jest tu otwarcie serca i doświadczenie Boskiej Miłości. To Boska czy też Bezwarunkowa Miłość sprawia przede wszystkim, że Merkaba staje się żywym polem światła

Podczas warsztatu przedstawiane są metody połączenia lewej półkuli (umysł) i prawej półkuli (serce/uczucia/intuicja) w płynne zrozumienie kosmosu, który jest zarówno zrozumiany w sposób intelektualny jak i doświadczany w bardzo fizyczny sposób. Wiedza ta pozwala zainspirować nas do pamiętania kim naprawdę jesteśmy oraz do odnalezienia odwagi do wyjścia poza ograniczone poglądy na własny temat. Każdy człowiek ma jakiś unikalny talent, który wtedy, gdy zostanie odkryty, jest pielęgnowany i gdy żyje się całkowicie zgodnie z nim zmienia nasz osobisty świat. Żyjąc zgodnie z naszym czystym ja i wykraczając poza ograniczające przekonania, powoli zmieniamy świat wokół nas w doświadczanie wyższych intencji, większej wolności i możliwości.

Obydwie półkule mózgu zaczynają pracować w harmonii i równowadze, ten rodzaj równowagi pomaga otwarciu się serca. Doświadczanie tej uniwersalnej jedności również prowadzi do zintegrowania serca i umysłu, co wprowadza pokój i równowagę we wszystkie zakątki naszego byty. Harmonia i równowaga otwierają umysł, serce i ducha. Rozpoczyna się proces wewnętrznego uzdrawiania i odmłodzenia ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego

Miejsce: Warszawa, ul. Bobrowiecka 9 (Czerniaków) w Centrum Konferencyjno-Kongresowym, http://www.centrumkonferencyjne.com.pl/. Warsztat odbędzie się w sali Lustrzanej, od holu recepcyjnego należy po lewej stronie zejść schodkami w dół.

Dojazd:
Z Dworca Centralnego autobus 119, jedzie około 25 minut, zatrzymuje się na ul. Bobrowieckiej.
Ponadto na ul. Chełmskiej (prostopadła do Bobrowieckiej) zatrzymuje sie 107 i 141, a na ul. Czerniakowskiej (równoległa do Bobrowieckiej): 107, 131, 141, 159, 162, 168, 180, 185, 187, 522.

Baza Noclegowa
(ceny ze śniadaniem)
Pokoje Akademickie
pokój 1 os.     135 PLN / doba
pokój 2 os.     170 PLN / doba

Pokoje Profesorskie
pokój 1.os.     210 PLN / doba
pokój 2 os.     230 PLN / doba

Uwaga: Rezerwacja pokoi we własnym zakresie

Recepcja: tel.: 022 559 22 01, 604 066 579, fax: 022 559 22 18, recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl , recepcja@pwsbia.edu.pl


Koszt warsztatów:
690 zł. Osoby powtarzające warsztaty mają zniżkę 22% (koszt warsztatów: 540 zł),  warunkiem jest okazanie certyfikatu z poprzedniego warsztatu.

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, e-mail: agnieszka.jurko@wp.pl

Dodatkowe uwagi:

    * warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski

    * warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 250 PLN wpłacona do końca lutego 2009

    * z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń

    * na zajęcia należy zabrać ze sobą rzecz, do której jesteś przywiązana/-ny (najlepiej z dzieciństwa) oraz kredki i linijkę

    * każdy uczestnik otrzyma płytkę CD z medytacją


W sobotę (14 marca) o godz 18.00 zapraszamy na bezpłatny wykład Shirlie Roden na temat Uzdrawiającej Siły Własnego Głosu, więcej o Shirlie: tutaj


W niedzielę (15 marca) o godz. 17.00 zapraszamy poprzednich uczestników warsztatów na wspólną medytację MERKABA.


Zachęcamy do uczestniczenia w najnowszym warsztacie Toma de Winter 13 marca (piątek) przed Merkabą: WEWNĘTRZNY ALCHEMIK