Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj301
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1521
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10265
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558610

Czytelnicy online: 11
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:25Odkryj uzdrawiającą siłę własnego głosu

14–29 marca w Warszawie i Rybniku

 

otwarty wykład, warsztaty,

sesje indywidualne i grupowe

 

Shirlie na swoich warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii,do uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.

.

Shirlie (http://www.shirlieroden.com) jest autorką książki “Uzdrawianie dźwiękiem”, nagrała kilka solowych płyt: SKYDANCER, THE PATH OF DARING, THE CHILD I KNEW, THE VANISHING LAKE, ENDLESS LOVE, ANGELS OF SOUND. Swoją karierę na scenie zaczynała od muzyki rockowej, to wtedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii, którą postanowiła wykorzystać do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy, który poszedł w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania. Posiada w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan.

 

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu.

 

Aby uczestniczyć w warsztacie potrzebne są tylko chęci i umiejętność wydawania takich dźwięków jak a..., e.., i.., u... itd.:),  nie są wymagane żadne umiejętności związane ze śpiewaniem. Na warsztaty przychodzą zarówno osoby wstydzące się własnego głosu jak i w ogóle nie śpiewające (tak jak ja-Agnieszka  kiedyś:)) jak i śpiewające, oraz osoby poszukujące nowych technik pracy nad własnym rozwojem osobistym.

 

WARSZAWA

14 marca WYKŁAD: Uzdrawiająca siła własnego głosu, od 18.00 do 19.00. ul. Bobrowiecka 9 (Centrum konferencyjne, wejście od parkingu), Wstęp bezpłatny.

20  marca (piątek)  UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.00-19.30. Uczestniczenie na zapisy.

UWAGA:

ze względu na duże zainteresowanie sesją grupową 20 marca odbędzie się DRUGA SESJA od 20.00 do 21.30. Uczestniczenie na zapisy.


21 marca (sobota) SPEŁNIANIE MARZEŃ,  10.30 - 17.30
22 marca (niedziela) UZDRAWIANIE MĘSKIEJ LINII PRZODKÓW,  10.30 - 17.30

Indywidualne konsultacje:  15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25 marca. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 2 godz.): 10.00 i 12.30

 

RYBNIK
27  marca (piątek)  UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 19.00-20.30. Uczestniczenie na zapisy.
28 marca (sobota) ODKRYJ SWÓJ DŹWIĘK,  10.30 - 17.30
29 marca (niedziela) UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEJ LINII PRZODKÓW,  10.30 - 17.30

 

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU
Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał oraz podniesie energię życiową. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego.

 

 
ODKRYJ SWÓJ DŹWIĘK

Wprowadzenie do wykorzystania głosu do samouzdrawiania, relaksacji i uwalniania emocji. Przy użyciu prostych, praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystywać dźwięk, który najbardziej pasuje do twego głosu, ciała i potrzeb emocjonalnych.
Przez cały czas masz przy sobie jeden z najprostszych i najbardziej naturalnych instrumentów uzdrawiania: ludzki głos. Z łatwością możesz go używać do uwalniania blokad emocjonalnych, podnoszenia swojego poziomu energii i do relaksacji. Nasze zdominowane przez technikę i komputery życie społeczne odcięło nas od pradawnych praktyk wspólnego śpiewu, a ten warsztat pomoże ci powrócić do korzeni i nauczyć się używać twojego własnego dźwięku. Nie musisz być śpiewakiem czy muzykiem: przy użyciu prostych, praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystywać dźwięk, który najbardziej pasuje do twego głosu, ciała i potrzeb emocjonalnych.SPEŁNIANIE MARZEŃ
Kim jest twoje prawdziwe ja i jakie wyjątkowe dary przyniosłeś/aś na ten świat w chwili swoich urodzin? Czy programowanie jakiego doświadczyłeś/aś z rąk rodziny i znajomych sprawiło, że zacząłeś/aś się w jakikolwiek sposób ograniczać i osłabiać? Czy wierzysz w to, że realizowanie marzeń i osiąganie celów jest czymś co przytrafia się innym ludziom? Jeśli jesteś gotowy/wa, aby wykonać kolejny krok w swoim życiu, to te warsztaty pomogą Tobie skupić się na osobistych, wyjątkowych darach, zmienić swój dialog wewnętrzny i rozpocząć nowe życie. Praca z dźwiękiem śpiewem i medytacją, wykorzystanie energii o najwyższej wibracji umożliwi Tobie stworzenie pozytywnej wizji własnej osoby i świata oraz wcielenie marzeń w życie.

 


UZDRAWIANIE MĘSKIEJ LINII PRZODKÓW - połączenie ze wszystkimi  męskimi przodkami z poziomu serca, uzdrawianie męskiej jakości w Tobie.  Warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałeś od rodziców i odziedziczyłeś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, twoje kobiece i męskie energie musza zostać oczyszczone, być w równowadze i wspierać się wzajemnie.

Te warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Ci połączyć się z energią ojca (męskiego wzoru), żeby uwolnić się z wzorów z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z męską linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić męską logiczną, analitycznym obiektywną i dynamiczną energię yang i otworzyć się na wykonanie kroku w kierunku życia na wyższym poziomie.

 

UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEJ LINII PRZODKÓW - połączenie ze wszystkimi żeńskimi przodkami z poziomu serca, uzdrawianie żeńskiej jakości w Tobie. Warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałaś/eś od rodziców i odziedziczyłaś/eś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, twoje kobiece i męskie energie muszą zostać oczyszczone, być w równowadze i wspierać się wzajemnie.

Te warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Tobie połączyć się z energią matki (kobiecego wzoru), żeby uwolnić się z wzorów z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z kobiecą linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić kobiecą, receptywną, intuicyjną i twórczą energię, podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowania na głębokim, wewnętrznym poziomie.


INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Pierwszą sesję nazywam zwykle "sesją oczyszczającą", chyba że osoba przychodzi z konkretnym problemem, którym chce się zająć. W trakcie sesji stosuję medytację prowadzoną, by wprowadzić klienta w stan relaksu, w pozycji leżącej, a następnie intonuję dźwięki, poczynając od głowy poprzez całe ciało, by usunąć "starą" energię i pracując nad centrach energetycznych ciała, również na nogach i stopach. Następnie przeprowadzam proces w odwrotnym kierunku, wprowadzając energię. To bardzo prosta technika, ale ma ogromną moc, ponieważ dźwięk jest silny i ciągły. Czasem klienci zasypiają, czasem następują duże uwolnienia [emocji], ale głównie relaksują się, odpływają, a po zabiegu czują się znacznie lepiej.
                                                                                                                                         Shirlie Roden

 
MIEJSCA ZAJĘĆ:

Rybnik: dokładne miejsce zostanie podane w terminie późniejszym.

Warszawa: ul. Nowolipki 21 a (przedszkole w głębi podwórka, sala gimnastyczna na I piętrze).   Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem:  OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na zajęcia:)
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca.
Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21a znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

Opłaty:
Warsztat za każdy dzień:  270 zł.
Uzdrawiająca kąpiel w dźwięku (sesja grupowa): 40 zł
Opłata za ok. 2 godzinną indywidualną konsultację: 270 PLN z tłumaczem, 210 PLN bez tłumacza

Zapisy:
Warszawa Agnieszka Jurko, email: agnieszka.jurko@wp.pl, 501 625 528
Rybnik: Kornelia Popek, email: zoak@poczta.onet.pl,  607 559 234, http://www.pracownia-jogi.pl

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na zajęcia proszę zabrać ze sobą duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje.