Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj343
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1563
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10307
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558652

Czytelnicy online: 10
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:46Uzdrawiająca siła dźwięku - warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje z Shirlie Roden

prowadzi Shirlie Roden - duchowa nauczycielka o anielskich wibracjach

11- 22 września 2015 w Warszawie

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, relacji, emocji, podnoszenia stanu świadomości i do otwarcia serca na przepływ czystej bezwarunkowej miłości.
Zgłoszenie na warsztaty
.

 

Uzdrawiająca siła dźwięku - warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje

 

Program:

18 września (piątek): KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

19 września  (sobota): Warsztat DŹWIĘKI HARMONII, 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

20 września  (niedziela): Warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

10-17 i 21 września: Indywidualne konsultacje - Shirlie udziela tylko dwóch konsultacji dziennie (10.30 i 12.30)

 

Więcej informacji o Shirlie Roden: kliknij tutaj

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

 

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś/-byś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki. Shirlie będzie śpiewać, grać na gitarze, kryształowej misie dźwiękowej, gongu i dzwonkach tybetańskich.

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa).  Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.

Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć, proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę.


Warsztat DŹWIĘKI HARMONII

Shirlie poprowadzi szereg praktycznych ćwiczeń i medytacji, które będą wspierać proces Twojego powrotu do Harmonii na poziomie duszy i ciała. Przy pomocy dźwięku swojego głosu, który jest najbardziej naturalną metodą uzdrawiania, połączysz się z energią witalną Ziemi i będziesz oddychać w harmonii z każdą formą życia na Ziemi. Następnie zrównoważysz pracę półkul mózgowych i uwolnisz się od obciążających wzorców. Kolejne medytacje pomogą Tobie w osiągnięciu Harmonii na każdym poziomie. To będzie weekend bardzo głębokich zmian zarówno fizycznych (na poziomie DNA), jak i duchowych.

W trakcie warsztatu przy pomocy prostych technik:

 • z powrotem dostroisz się do wibracji Harmonii
 • uwolnisz stres, napięcia, stare wspomnienia i wzorce
 • połączysz się w harmonii z Matką Ziemią i Wszechświatem
 • zrównoważysz swoją męską i żeńską energię,
 • oczyścisz i doeneregetyzujesz ciało fizyczne oraz czakry,
 • wprowadzisz harmonię to ciała, organów wewnętrznych i DNA
 • połączysz się z nowym DNA, rozwibrujesz go i wyślesz jego energię do całego ciała
 • otworzysz się na wewnętrzną intuicję i wibrację swojej uzdrawiającej mocy,
 • otworzysz serce i połączysz się z Duszą,
 • doświadczysz siebie jako pełnej pozytywnej energii Świetlistej Istoty.


Warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU - zajęcia dla kobiet i mężczyzn

Jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Czy pragniesz uwolnić obciążające Ciebie wzorce zakodowane w komórkach Twojego ciała?

Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie. Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Mężczyznami z Twojego rodu i uzdrowisz swojego Wewnętrznego Mężczyznę. Będziesz pracować z dźwiękiem, aby wzmocnić męską energię (logiczną, analityczną, obiektywną), podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowanie. W trakcie najważniejszego procesu obejmującego pracę z dźwiękiem, medytację, wizualizację i regresing połączysz się z energią wszystkich swoich Przodków. Z poziomu serca nawiążesz kontakt ze swoim Tatą, Dziadkiem, Pradziadkiem, prapra..  i uwolnisz się od negatywnych wzorców zapisanych w Twoim ciele. Po tym etapie otrzymasz od nich Dary a w Twoim Rodzie pojawi się stały przepływ Miłości. Poczujesz w sobie Moc i wsparcie Przodków w życiu codziennym. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość.

 

INDYWIDUALNE KONSULTACJE o godz. 10.30 lub 12.30

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością. Na początku konsultacji prowadzę medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonujemy dźwięki do centrów energetycznych ciała (do czakr) zaczynając od czakry podstawy aż do czakry korony. Pomagam klientowi odszukać pierwotną przyczynę danego problemu i on sam (przy mojej pomocy) uzdrawia daną sytuację/obciążający go wzorzec. Bardzo ważnym elementem sesji jest właśnie uświadomienie sobie danego wzorca i uwolnienie blokujących emocji z nim związanych. W ten sposób  usuwamy "starą" energię i wprowadzamy w jej miejsce energię czystego światła.

Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas.Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji jestem cały czas w stanie głębokiej medytacji i prowadzą mnie Anioły. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczenie. Shirlie Roden

 

Terminy sesji bez tłumaczenia: 10, 11, 13 września

Terminy sesji z tłumaczeniem: 14, 15, 16, 17, 21, 22 września

 

OPŁATY:

* Jeden dzień warsztatów: 290 zł (sobota lub niedziela). Specjalna opłata za dwa dni warsztatów tylko 490 zł (zamiast 580 zł);

* Kąpiel w dźwięku 45 zł;

* Sesja indywidualna (trwa ok. 2 godzin): 290 zł bez tłumaczenia, 350 zł z tłumaczeniem.  Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin. Uwaga: Shirlie udziela tylko dwóch sesji dziennie, pierwsza zaczyna się o 10.30, druga o 12.30.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528501 625 528

 

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną. Reszta płatności gotówką w dniu warsztatu/sesji;
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek;
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata);
* zajęcia są tłumaczone z angielskiego na polski.

 

MIEJSCA ZAJĘĆ:

Kąpiel w dźwięku i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna (I piętro).

Konsultacje: Tarchomin, Nowodwory, ul. Książkowa 9 F

Noclegi w okolicy miejsca grupowej relaksacji i warsztatów -  rezerwacja we własnym zakresie: Hostel Apiano (kilka minut od miejsca warsztatów): www.apiano.pl, Al. Jana Pawła II 57, ceny od 49 zł w pokoju wieloosobowym, tel. 22/630 05 3022/630 05 30 , Kom: 883 155 877883 155 877 , mail: hostel@apiano.pl.  //El-Hostel (kilka minut od miejsca warsztatów), www.elhostel.pl, ul. Smocza 1, ceny od 40 zł w pokoju wieloosobowym, tel: 691 409 173691 409 173 , mail: info@elhostel.pl.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A: najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

Książka Shirlie Roden po polsku "UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM"

W tej książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Przy pomocy prostych narzędzi dowiesz się  jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom nauczysz się usuwania emocjonalnych blokad.


Spis treści:

 • Wszyscy jesteśmy uzdrowicielami
 • Narzędzia pracy
 • Święta Przestrzeń
 • Dźwięk, kolor i ruch
 • Jestem przekaźnikiem dźwięku - używanie dźwięku w pracy z innymi
 • Krąg dźwięku - praca z dźwiękiem w grupach
 • Twórcze pisanie i dźwięk
 • Uzdrawiające Zwierzęta Dźwięku
 • Uzdrawianie  Dźwiękiem Ziemi

Cena: 33 zł + koszt dostawy 6 zł  (przedpłata na konto)  lub  + 13 zł (wysyłka za pobraniem)

Książkę i płyty Shirlie można kupić u mnie:) agnieszka@agnieszkajurko.pl . Przy składaniu  zamówienia proszę podać adres dostawy oraz formę dostawy (wpłata na konto czy pobranie).