niedziela, 02 października 2022

Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1307
mod_vvisit_counterWczoraj1640
mod_vvisit_counterTen tydzień1307
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.14378
mod_vvisit_counterTen miesiąc2947
mod_vvisit_counterPoprz. mies.83533
mod_vvisit_counterWszystkie3015880

Czytelnicy online: 10
Twój IP: 18.208.132.74
Dziś jest: 2022-10-02 22:54Lecznicza Wiedza Starożytnego Egiptu - warsztat i uzdrawiające sesje z Adelem
IMGP2207

prowadzi słynny uzdrowiciel sufi Adel el Atar z Luksoru (Egipt)

warsztat 30-31 maja oraz uzdrawiające sesje w Warszawie.

To już czwarta wizyta w Polsce Adela, do którego zwracają się o pomoc ludzie z Egiptu i Europy.
O starożytnej wiedzy i magicznej mocy naturalnych olejków i ziół z dalekiego wschodu. Ten duchowy nauczyciel przekaże wiele egipskich tajemnic osiągnięcia i utrzymania dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego.
Zgłoszenie na  warsztaty

.

 

Od kilku lat organizuję medytacyjne wyjazdy do świętych miejsc w Egipcie i dzięki temu miałam możliwość "przypadkowego" poznania niezwykłej osoby Adela.  Pewnego wieczoru mój egipski organizator siedząc w kafejce "przypadkowo" spotkał dawno nie widzianego znajomego, który jak usłyszał, że pracuje z "nietypowymi" turystami czyli z nami:) polecił wizytę u lokalnego uzdrowiciela Adela el Atar w Luksorze.

I w ten sposób w 2009 r. poznałam niezwykłą duchową i jednocześnie skromną osobę, która korzysta ze swoich wrodzonych darów do pomagania i uzdrawiania innych. Od tego czasu regularnie odwiedzam Adela zarówno z grupami jak i indywidualnymi osobami, które przyjeżdżają do niego na tygodniowe kuracje oczyszczająco-uzdrawiające. Zwracają się do niego po pomoc ludzie nie tylko z całego Egiptu, ale i z Europy.

Lecznicza wiedza starożytnego Egiptu

Niezależna Telewizja Janusza Zagórskiego -
nagranie, w którym opowiadam o Adelu.

Adel od wielu lat prowadzi warsztaty oraz uzdrawiające sesje także w Francji i dzięki swojej pracy posiada kilkuletnią wizę Schengen, która umożliwia swobodnie podróżowanie po Europie. Na prośbę wielu znajomych zaprosiłam Adela po raz pierwszy do Polski w listopadzie 2013, następnie dwa razy w 2014.  Jego pobyty cieszyły się tak ogromnym powodzeniem, że ponownie przyjedzie na wiosnę.

 

Zdjęcia z Adelem: 2014 r. kliknij tutaj, 2012 r. kliknij tutaj

Wywiad z Adelem opublikowany na www.zwierciadlo.pl: kliknij tutaj

Relacje z pierwszej edycji warsztatu: Iwona tutaj, Bożena: tutaj, Mira: tutaj

 

IWONA <<Bardzo się ucieszyłam, kiedy dowiedziałam się, że Adel, egipski uzdrowiciel i naturoterapeuta, którego poznałam w Luksorze przyjedzie do Polski... Przywitał nas ciepłym uśmiechem w tradycyjnym, dostojnym stroju muzułmańskich mężczyzn z nad Nilu. Na wstępie zaznaczył radośnie, że będzie przekazywał nam wiedzę, którą ma w swoim sercu, tak jakbyśmy byli jego najbliższą rodziną, poprosił nas też o całkowitą swobodę i naturalność. Ku mojemu zdziwieniu rozpoczął tematem medytacji, przestawiając ją, jako sposób na radosne życie w dobrostanie ciała, duszy i umysłu.

Otrzymaliśmy wiedzę o najważniejszych centrach energetycznych człowieka i o tym jak podnieść w nich energię stosując moc określonych ziół oraz olejków, zarówno zewnętrznie i jak i wewnętrznie. Ponieważ podstawą medytacji jest zdrowie, nasz nauczyciel zdradził nam też wiele egipskich tajemnic osiągnięcia i utrzymania dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego. Poznaliśmy na przykład prostą a jednocześnie bardzo skuteczną ziołową miksturę, aby wyregulować trawienie, które ma olbrzymie znaczenie dla naszego nastroju, a nawet, jakości i ilości naszych myśli. Nasze myśli sprawiają nam wiele bólu – powiedział Adel, dając nam jednocześnie recepturę mikstury olejków stosowanych zewnętrznie do masażu tzw. trzeciego oka, centrum naszego myślenia, którego nieprawidłowa praca, powoduje narażenie na stres, cierpienie, bóle głowy czy depresje i na odwrót. Na każdą z czakr otrzymaliśmy przepis na konkretną recepturę z naturalnych składników, a także informację na temat zachowania, które poprawia lub pogarsza pracę danego ośrodka.

Zostało omówione też znaczenie współczesnej i tradycyjnej medycyny. W ramach wiedzy na temat kultywacji fizycznego zdrowia, bardzo cenionej w starożytnym Egipcie, nauczyliśmy się kilku egipskich ćwiczeń. Poznaliśmy także egipskie metody kultywacji zdrowia mentalnego, w tym magiczny przepis na pozbycie się wszelkiego rodzaju lęków i wspomnień lękowych oraz na oczyszczanie z negatywnych energii, przestrzeni, w których przebywamy. Okazało się, że skutecznym starożytnym sposobem na pozbycie się depresji jest picie wody różanej. Róża jest niezwykłym kwiatem, o silnych właściwościach otwierających serce.

Adel stworzył też wiele niezwykłych wonnych esencji uzdrawiających. Jedną z nich jest specyfik o nazwie „Uzdrawianie Duszy” dla ludzi bardzo wrażliwych psychicznie i emocjonalnie, także wspierający kreatywność wszelkiego rodzaju artystów, w którym najważniejszym składnikiem jest tzw. duchowe piżmo.

Bardzo cenię Adela el Atar, jako zwykłego-niezwykłego człowieka, nowoczesnego-starożytnego mędrca i pełnego miłującej dobroci uzdrowiciela.>> Pełna relacja TUTAJ

 

LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU, warsztat 30-31 maja w Warszawie

Medycyna w starożytnym Egipcie była bardzo rozwinięta i cieszyła się ogromną sławą i renomą. Lekarze stosowali aromaterapeutyczne rośliny takie jak: czosnek, cynamon, kmin, kadzidło, mirrę i szereg innych. Natomiast kapłani - lekarze prowadzili w świątyniach laboratoria medyczne.  A swoje sposoby leczenia zapisywali m.in w formie hieroglifów na świątynnych ścianach i niektóre z nich przetrwały aż do czasów współczesnych. Z tamtych czasów pochodzi także wiedza o leczniczych ziołach, które w odpowiednich proporcjach wzmacniają i leczą osłabiony organizm. Współczesna medycyna konwencjonalna nie jest w stanie zastąpić  działania naturalnych ziół żadnym substytutem, bowiem tylko naturalne olejki i rośliny mają najwyższą wibrację. W starożytnych czasach pracowano także z olejkami energetyzującymi i duchowymi, które stosowano do oczyszczania aury, w postaci kropli na poduszce, w kąpieli, w kominku do inhalacji oraz do fizycznego masażu. Znano też czakry i sposoby ich wzmacniania oraz harmonizowania.

Warsztat obejmuje:

  • zagadnienia związane z medycyną starożytnego i tradycyjnego Egiptu - m.in. specjalne mieszanki ziół, naturalne olejki, esencje zapachowe dla poprawy zdrowia fizycznego oraz olejki duchowe do oczyszczania i wzmacniania aury;
  • centra energetyczne  człowieka oraz metody ich wzmacniania przy pomocy określonych ziół oraz olejków, zarówno zewnętrznie i wewnętrznie;
  • wykład o medytacji jako sposobu na radosne życie w dobrostanie ciała, duszy i umysłu;
  • wykład o inkarnacji, reinkarnacji, guru;
  • medytacje mistyków sufi;
  • duchowe porady: np. „czyste serce” to otwarte serce i dobre życie; w relację seksualną powinny wchodzić jedynie kochające się wzajemnie osoby, miłość powinna być zadeklarowana, a relacja stworzona na zasadzie zaufania i bliskości; każdy człowiek powinien być wolny od pożądania, ale nie bez pożądania,
  • ćwiczenia gimnastyczne;
  • czas wolny na pytania uczestników;
  • dodatkowo dla chętnych osób indywidualne bezpłatne sesje oczyszczające i otwierające czakrę Trzeciego Oka, które odbędą się po warsztacie w sobotę i w niedzielę.

Opłata z rabatem: 490 zł w przypadku wpłaty zaliczki 150 zł do 15 kwietnia.
Opłata standardowa:
590 zł w przypadku wpłaty zaliczki 150 zł po 15 kwietnia.
Osoby powtarzające warsztat:
290 zł

Miejsce warsztatu: ul. Nowolipki 21 A, wejście dla personelu, sala gimnastyczna w przedszkolu. Godziny zajęć: 10.00-17.30.

Dodatkowe uwagi:

* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest bezzwrotna przedpłata 150 zł
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztaty proszę wziąć luźne ubranie, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).
* warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski
* podczas warsztatu będzie możliwość zakupienia przywiezionych z Egiptu naturalnych maści przeciwbólowych, mieszanek ziołowych,  duchowych olejków do aury oraz olejków do masażu czakr.

 

UZDRAWIAJĄCE SESJE.  Adel dziennie przyjmuje max 5 osób.

Brak wolnych miejsc. Zapisy tylko na listę rezerwową.

Godziny: 10.00, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00.  Sesja trwa  od 1.5 godz. do 2 godzin.

Na początku sesji jest wstępna rozmowa, w trakcie której pacjent opowiada o swoich problemach fizycznych/emocjonalnych a Adel od razu dzieli się swoimi odczuciami i wglądami. Następnie na stole do masażu robi zabieg oczyszczający Ciało, Umysł i Duszę. Na początku śpiewa suficką modlitwę z intencją uzdrowienia. Potem w  zależności od potrzeb wykonuje: energetyczny zabieg harmonizujący czakry  i/lub masaż fizyczny barków, pleców, nóg, rąk i/lub zabieg refleksologiczny głowy lub stóp i/lub zabieg oczyszczający ciało z negatywnych podłączeń. Na końcu sesji udziela praktycznych i konkretnych porad w jaki sposób w codziennym życiu zachować dobre zdrowie fizyczne, emocjonalne i wysoki poziom energii.

Adel intuicyjnie czuje skąd pochodzi przyczyna danego problemu. Widzi  też podłączone różnego rodzaju obce energie i potrafi je usunąć. Mówi o mocy wybaczania, o akceptacji sytuacji życiowych, będącymi lekcjami naszej Duszy oraz o życiu Tu i Teraz. Potrafi wyczuć zaburzenia energetyczne w ciele fizycznym, pracuje z nimi na poziomie fizycznym i energetycznym. Doradza w jaki sposób skutecznie zadbać o swoje ciało fizyczne i emocjonalne poprzez ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia fizyczne, naturalne zioła/maści, olejki, rytuały, odpowiednią dietę,

Podczas zabiegu Adel stosuje wyłącznie naturalne produkty z Egiptu takie jak olejki do masażu i do aury oraz maści, które sam przygotowuje z energią swojej modlitwy. Po sesji będzie możliwość zakupu niektórych jego produktów m.in. mieszanek ziołowych (na stres, trawienie, nadwrażliwe jelita), maści i olejków przeciwbólowych, olejków duchowych do aury oraz olejków do masażu czakr, Królewskiej Ambry Mix, Królewskiej Mieszanki do Okadzania (bardzo silne i skuteczne oczyszczanie energetycznego ludzi i pomieszczeń), naturalnych kadzidełek i zapachowych kostek (ambra i piżmo).

Sesje bez tłumaczenia: (sesje mogą być po angielsku lub francusku), zapisy tylko na listę rezerwową

Sesje z tłumaczeniem: zapisy tylko na listę rezerwową

Opłata: 220 zł sesja bez tłumaczenia, 280 zł sesja z tłumaczeniem. Zaliczka 100 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca i jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin.

Miejsce sesji: Tarchomin, Nowodwory, ul. Książkowa 9 F (od metra Młociny 10 min autobusem).

 

Adel el Atara

Adel el Atara (http://www.adel-el-atara.com) urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Mieszka z żoną i trójką dzieci na wsi pod Luksorem a w samym mieście prowadzi Centrum Umysłu, Ciała i Duszy (Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul). Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej w Paryżu i z pedagogiki w Besancon (Francja), w czerwcu 2014 obronił w Paryżu z wyróżnieniem pracę doktorską z medytacji w literaturze francuskiej; skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, od 18 lat uczy francuskiego w szkołach w Luksorze.

Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp. W swoim centrum posiada szereg mieszanek opartych wyłącznie na naturalnych składnikach (na bazie ziół i olejków) stosowanych na różne dolegliwości: m.in. na problemy z układem oddechowym (astma, zapalenie płuc, oskrzeli i zatok), z układem trawiennym (żołądek, wątroba, trzustka, jelita), z układem moczowym, z system odpornościowym, ze skórą (łuszczyca, egzema, trądzik), artretyzmem, żylakami, hemoroidami, bólami mięśni i innymi.

Adel w swoim centrum w Luksorze prezentuje grupom medytującym przede wszystkim olejki do oczyszczenia i harmonizacji czakr oraz uzdrawiające zioła i maści.  Za każdym razem proponuje też sesje naszym grupom, które zazwyczaj odbywają się późnym wieczorem. Adel jest niezwykłą osobą,  o której barwnie opisała jedna z uczestniczek:

<..Było już dobrze po 21:00, gdy przekroczyliśmy progi sklepu. Mimo późnej pory jego właściciel, Egipcjanin Adel, będący równocześnie kimś w rodzaju bioenergoterapeuty czy szamana, przywitał nas bardzo serdecznie. Poczęstował nas herbatą, jednym ze specjałów sklepu, i przedstawił nam swoje szczególne towary: wonności, olejki, zioła, przyprawy itd. Na jednej z koleżanek zademonstrował też energetyczne działanie jednego ze specyfików. Kiedy niemal wszyscy przywarliśmy do kantoru, by robić zakupy, Adel wskazał na kilka osób, w tym na mnie, że dobrze by było aby mógł nam zrobić zabieg, ponieważ w każdym z nas jest coś z przeszłości, co wymaga oczyszczenia. Zgodziliśmy się. Ciekawe, że przy tym powtórzył kilka razy po cichu, jakby do siebie, że jesteśmy specjalną grupą. Ponieważ następnego dnia wyjeżdżaliśmy z Luksoru o 8-ej rano, było jasne, że zabiegi trzeba będzie zrobić jeszcze tego dnia. Już późną nocą w sklepie została nas wiadoma garstka. Nie bez zaskoczenia stwierdziłam, że nasze grono, to niemal te same osoby, które wraz ze mną były w świątyni bogini Hathor i później w sanktuarium Amenhotepa III. Czułam, że zabiegi terapeutyczne naszego przemiłego gospodarza, to kolejny prezent od losu.  Adel nie żądał od nas pieniędzy, twierdząc, że oni (?) nie przyjmują zapłaty. Jeśli chcemy, możemy dać co łaska, a on przeznaczy to na cele charytatywne. Tak też się stało. Gdy nasz gospodarz robił zabieg dla mnie, otrzymałam „z góry” wgląd w przyczyny, dla których wspomniana wcześniej tajemnicza relacja ma miejsce w moim życiu i jaki będzie jej dalszy przebieg. Adel dał mi też od siebie rady, które mogą okazać się pomocne przy jej transformowaniu..>.  Pełna relacja Beaty: kliknij tutaj

Relacja innej uczestniczki z indywidualnych sesji u Adela:

<Jeśli chodzi o sesje to u mnie to było bardzo głębokie przeżycie na poziomie duchowym, to jakby spotkanie dwóch dusz z tej samej duchowej rodziny. Adel ma ogromną wiedzę i kieruje się czystym i otwartym Sercem i właśnie o to chodzi w dzisiejszych czasach. Jak wykłada to kieruje się czystą bezwarunkową miłością i to się czuje. W sesji prywatnej ze względu na dar jasnowidzenia widzi zablokowane czakry, które utrudniają kreatywne i szczęśliwe życie, a także przeszłe wcielenia. Poprzez jego zabiegi następuje odblokowanie danej czakry i energia zaczyna prawidłowo płynąć, zarazem zmieniając punkt naszego postrzegania, poprzez daną czakrę, a przy tym pięknie tłumaczy w czym jest problem i co powinno się zmienić w swoim życiu, aby czuć się spełnionym. Adel ma wgląd holistyczny w ludzkie ciało, a przy tym czuje się sesje poprzez dusze i głównie o to chodzi w tym chwilowym ludzkim życiu.

Opisałam pokrótce swoje przeżycia, ale były też inne, bo wróciła mi pamięć poprzednich wcieleń co bardzo głęboko przeżyłam, ale to już osobista sprawa. Zresztą tak właśnie działa Egipt, wiele razy tam żyłam, wcześniej przeszliśmy tam z Atlantydy. Zresztą każda dusza ma swoją drogę, najważniejsze to powrót do Źródła w Miłości, Świetle i Jedności. Jeszcze chciałam dodać, że moja córka też była na sesji u Adela i też ma takie zdanie o nim jak ja. No jeszcze dochodzą jego cudowne olejki i perfumy, jak maznę sobie za uchem, to nie ma osoby, która by nie zapytała co tak cudnie pachnie. A maść, którą posmarowałam sobie szyję, gdyż bolało mnie gardło, od razu przeszło. Także jego leczenie holistyczne to rewelacja, przebudzenie i leczenie duchowe i fizyczne. Życzę z całego Serca Tobie i Adelowi, aby się wszystko dobrze ułożyło, niech Bóg i Aniołki Was prowadzą, na pewno skorzysta na tym wiele ludzi. Jesteś kochana, że pomagasz w ten sposób duszyczkom, wykonujesz wspaniałą pracę dla dobra ludzi, Matki Ziemi i całego Wszechświata.  L.N.>

 

MIEJSCE WARSZTATU:

Warsztat: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna (I piętro).

Noclegi w okolicy warsztatu -  rezerwacja we własnym zakresie: Hostel Apiano (kilka minut od miejsca warsztatów): www.apiano.pl, Al. Jana Pawła II 57, ceny od 49 zł w pokoju wieloosobowym, tel. 22/630 05 3022/630 05 30 , Kom: 883 155 877883 155 877 , mail: hostel@apiano.pl.  //El-Hostel (kilka minut od miejsca warsztatów), www.elhostel.pl, ul. Smocza 1, ceny od 40 zł w pokoju wieloosobowym, tel: 691 409 173691 409 173 , mail: info@elhostel.pl.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A: najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

MIEJSCE SESJI: Tarchomin, Nowodwory, dokładne miejsce zostanie podane meilem osobom zapisanym.

 

ZAPISY NA WARSZTATY I SESJE: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528501 625 528