Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj295
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1515
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10259
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558604

Czytelnicy online: 13
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:12Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®)

warsztat prowadzi Tom de Winter z Holandii

certyfikowany trener Drunvalo Melchizedeka

05 – 08 marca 2015 w Rajszewie k/Warszawy

VII edycja nowego warsztatu. Ograniczona liczba miejsc (max 20 osób).

Święta Przestrzeń Serca, nowa metoda aktywacji pola Merkaba z poziomu Serca, programowanie Merkaby, aktywacja Trzeciego Oka i Szyszynki, dostęp do własnego źródła Mądrości i nieograniczonego Potencjału.
Zgłoszenie na warsztaty

 

Tom de Winter nazywa Drunvalo Melchizedeka swoim mentorem, nauczycielem i przyjacielem. Dzięki niemu odkrył swoją misję życiową i od ponad 20 lat naucza aktywacji Merkaby na całym świecie. Drunvalo, po przekazaniu warsztatu Merkaba wyszkolonym trenerom, skoncentrował się na prowadzeniu innego warsztatu Życie w Przestrzeni Serca. Następnie po wielu latach rozwijania tego kursu wprowadził nowy element - aktywację Merkaby poprzez Serce. Kolejnym etapem było założenie w 2011 r. Szkoły Przywracania Wspomnień(The School of Remembering®) oraz szkolenie licencjonowanych trenerów upoważnionych do prowadzenia jego najnowszego warsztatu PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA (Awakening The llluminated Heart®). Ten warsztat zawiera wiedzę z Życia w Świętej Przestrzeni Serca; nową metodę aktywacji pola Merkaba z poziomu serca; programowanie Merkaby, aktywację Trzeciego Oka i Szyszynki; umożliwia dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa, życie z poziomu Prawdziwego Ja oraz obejmuje inne starożytne techniki.

 

Ta nowa wiedza zmieni wszystko.

Nadszedł czas, abyś ponownie  połączył/-ła się z swoim ciałem świetlistym w sposób naturalny i pełny.

To sposób, który poprzez Twoje Serce otworzy drogę do Jedności.

Podążając Ścieżką Serca zmienisz swoje Życie, które już nigdy nie będzie takie samo.

Spirit of Science 15: Moc Serca

Podczas warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca:

 • nauczysz się najnowszego rodzaju aktywacji Merkaby (ciała świetlistego) z poziomu Serca i programowania Merkaby,
 • podczas medytacji wejdziesz do Świętej i Maleńkiej Przestrzeni Serca i nauczysz się żyć z tego poziomu,
 • poczujesz Miłość Uniwersalną,
 • uzdrowisz swoje Serce i Duszę,
 • aktywujesz Trzecie Oko, szyszynkę i promienie światła wychodzące z czakry szyszynki co wzmocni Twoje zdolności pozazmysłowe i utworzy aureolę,
 • cały dzień poświęcisz na oczyszczanie ciała emocjonalnego i uzdrowisz negatywne wzorce w ciele fizycznym,
 • nauczysz się procesu kreacji z poziomu Serca połączonego z Umysłem,
 • uzyskasz dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa,
 • będziesz żyć z poziomu Prawdziwego Ja,
 • staniesz się bardziej świadomym i odpowiedzialnym za swoje Życie,
 • nauczysz się jeszcze wielu innych praktycznych rzeczy, dzięki którym Twoje Życie będzie ukierunkowane na Miłość, Szczęście, Entuzjazm, Wdzięczność, Wiedzę, Pasję, Wolność, Radość i Kreatywność.

 

Drunvalo Melchizedek - warsztat “Przebudzenie Oświeconego Serca” (Awakening The llluminated Heart®) a warsztat “Merkaba/Kwiat Życia”. Nowy sposób aktywacji Merkaby z poziomu Serca tylko na warsztatach “Przebudzenia Oświeconego Serca”. Wstrzymanie licencji na prowadzenie poprzedniego warsztatu Merkaba na całym świecie.

Nauczanie Przebudzenia Oswieconego serca vs Kwiat Zycia

 

Relacja uczestniczki Aleksandry z pierwszej edycji warsztatu

 

Jesienią, po warsztatach Toma o Wewnętrznym Alchemiku, byłam u niego na indywidualnej sesji. Od tego czasu minęło kilka miesięcy i wiem, że to był ważny moment w życiu. Słowa Toma wpłynęły na moją świadomość siebie i wyzwoliły siły do zmian. Ten proces zaprowadził mnie do warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca".Wtedy powiedziałam Tomowi - Nie podoba mi się to, co do mnie mówisz. Potrafię to  zrozumieć, odpowiedział. Bo powiedział to, co przeczuwałam, ale nie chciałam poczuć uczciwie. Ściśnięcie uczuciowe, stłumiony gniew, skłonność do manipulowania ludźmi - to we mnie było. Co mam robić, zapytałam. Nic, obserwuj, odpowiedział Tom. Spirit of Science 21: Przepływ torusa

Zwerbalizował też moje mocne przekonanie, że jest we mnie dużo energii kobiecej. Dodał jeszcze, że boję się spojrzeć co jest pod podłogą, a przecież wiem, to zdolność jasnowidzenia. Dowiedziałam się też, że noszę w sobie mistycyzm, jaki może mieć tylko kobieta. Tom radził, żebym przestała czytać książki, bo to wprowadza w moje życie chaos, tylko zacząć pisać swoją. O sobie. Poczułam, że przede mną długa droga i właśnie to mnie zdenerwowało, przestraszyłam, że nie dam rady. Na kolejnych warsztatach Toma o Kreowaniu Rzeczywistości dotarło do mnie dobitnie, że naszą siłą jest to, co czujemy. Uczucia kreują życie. Na wiadomość, że Tom po raz pierwszy w Polsce będzie prowadził warsztaty o Przestrzeni Serca, postanowiłam tam pójść. Czy zdołam dostać się do mojego serca, niepokoiłam się.


1 DZIEŃ, 21 kwietnia

Wyszliśmy do ogrodu, stanęliśmy w kole, zamknęliśmy oczy. Wezwaliśmy Anioły. Poprosiliśmy, by jeden z nim zamieszkał w nas na czas warsztatów. Tom okadzał nas dymem szałwii, ujrzałam różowe światło, poczułam opiekę, błogość i słowa - delikatność, subtelność.

Można żyć z poziomu umysłu, tak zazwyczaj żyjemy. I jest to życie dualne. Jest coś, co wydaje się złe i coś, co bierzemy za dobre. I mamy wówczas mnóstwo wątpliwości - co wybrać, co zrobić, co poczuć? Nie wiemy. Umysł jest kreatywny, ma miliony odpowiedzi na jedno pytanie. I to nas gubi. To jest świat ego - jak czarna dziura. Im więcej energii mu poświęcamy, tym w większą siłę rośnie. Nigdy go nie nakarmimy, a sami pogrążymy się w niebezpiecznej dla nas nieświadomości. Świadomy krok ku życiu to wejście do Świętej Przestrzeni Serca. Byliśmy tam, zanim nie zeszliśmy do nieświadomych głębin. Dusza ma zapis tego wszystkiego, z poziomu Serca łączymy się z Kronikami Akaszy. Tam nie ma potrzeby zadawania pytań, odpowiedź jest bowiem jedna. To całkiem inny poziom niż niskie wibracje, w których przyzwyczajeni jesteśmy żyć. W Sercu jesteśmy poza polaryzacją. Proste? Tak. Tylko dlaczego tak trudno się nam tam dostać? Dlaczego nie żyjemy Sercem? Dlaczego wybieramy iluzję życia w przekonaniu, że wszystko jest na zewnątrz nas, a my nie mamy na to wpływu? Z lęku przed dokonywaniem wielkich rzeczy, przed odkryciem prawdziwego siebie. I kurczymy się zamiast rozszerzać. Gubi nas to, że chcielibyśmy się trzymać pewnych, pozornie trwałych struktur. Przestrzeń Serca jest tożsama zaufaniu sobie. Miłości - gdy jej nie ma, te drzwi są zamknięte. Być może teraz nadszedł czas, by sobie to wszystko przypomnieć? Przeżyć Wniebowstąpienie i doświadczyć Jedności. Dostać się do tego najcichszego miejsca we Wszechświecie, tylko mojego. Tam są tylko dobre sny, można je śnić, będąc przebudzonym. Wniebowstąpienie zaczyna się wtedy, kiedy poznajecie prawdę o sobie. Prawda was wyzwoli. Gdy Tom to mówił tytułem wstępu, poczułam, że tęsknię za własnym Sercem i to bardzo. Im bardziej odpuścicie oczekiwania, tym bardziej jesteście czyści. Bądźcie tym, czego doświadczacie.

Pierwszego dnia warsztatów robiliśmy ćwiczenia przygotowujące nas, byśmy później mogli  dostać się do Świętej Przestrzeni Serca. Podczas tych ćwiczeń "poznałam" moją czakrę szyszynki, która znajduje się w środku mózgu. Moja wygląda jak klejnocik, jest srebrną kulką. Podczas ćwiczeń wędrowała ona w moim ciele, leżała na dłoni, czułam jej ciężar i ruch. Próbowałam patrzeć nią na świat, nie oczami. Znalazłam się w innym pomieszczeniu, innym świecie. Wszystko co sobie wyobrażacie, jest prawdą, powiedział Tom.

Wędrowałam w szklanej kuli nad ziemią, w oddali widziałam morze, pas lasu, pode mną były dachy domów, a za nimi góry. W kuli nie było lęku. Był spokój. Uczucie, którego doznaliście w kuli, zapamiętajcie, powiedział Tom.

Jak często na warsztatach u Toma, spotkaliśmy się ze swoim męskim i żeńskim pierwiastkiem. To przecież dwie jakości, które kształtują Wszechświat, są też w nas. A w naszej jednej komórce mieści się cały Wszechświat, uczy nas Tom. Podczas ćwiczenia z biało-niebieskiej mgły wyłoniła się dziewczyna - wodna istota. Z niebieskim kwiatem w dłoni, w środku którego był schowany diament. Już możesz być delikatna, powiedziała. Mężczyzna pojawił się w otoczeniu czerwonego koloru. Wyglądał jak młody król. Podarował mi płaskie pudełko pełne złotych kulek i powiedział, że zamienią się w to, co zechcę. Podczas ćwiczenia mieliśmy poczuć te dary na swoich dłoniach, w lewej od kobiety, w prawej od mężczyzny. I spróbować zamienić je miejscami. Moje przedmioty pozwoliły mi to zrobić. Ćwiczenie miało nam pokazać zrównoważenie naszych wewnętrznych pierwiastków - męskiego i żeńskiego. Bez tego trudno iść dalej w rozwoju.
PEŁNA RELACJA: kliknij  TUTAJ

 

Przed warsztatem należy przeczytać trzy pierwsze książki Drunvalo Melchizedeka: Tajemnica Pradawnego Kwiatu Życia Tom I i II oraz Życie w Przestrzeni Serca (książki można kupić m.in. u organizatorki Agnieszki Jurko).


Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii.  Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry, wzmacniania fal mózgowych Alfa. Już od  ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka i posiada   uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca". Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.


Lista certyfikowanych trenerów warsztatu „Przebudzenie Oświeconego Serca”: http://www.drunvalo.net/teachers/index.php

 

TERMIN: 05-08 marca. Zaczynamy 5-go (czwartek) o godz. 11.00 i kończymy 8-tego (niedziela) k godz. 17.00. Istnieje możliwość przyjechania już wieczorem 4-go marca i wyjechania 9 marca.

OPŁATY:

1) Warsztat: 1770 zł. Uwaga możliwe są poniższe zniżki (zniżki sumują się tylko dla osób powtarzających ten warsztat):
Zniżka 200 zł przy pełnej wpłacie za warsztat do 31 stycznia, opłata 1570 zł
Zniżka 400 zł dla osób powtarzających warsztat, opłata 1370 zł (zniżka 22%)

2) Zakwaterowanie oraz wyżywienie wegetariańskie: 435 zł (trzy noclegi, pierwszego dnia - obiad i kolacja, drugiego i trzeciego dnia - trzy posiłki, czwartego dnia: śniadanie i obiad. Kawa i różnorodne herbaty są dostępne przez cały dzień. Osoby, które wybiorą opcję bez noclegu płacą 40 zł dziennie opłaty eksploatacyjnej i ewentualnie za posiłki (np. obiad 25 zł). Osoby, które przyjadą wcześniej lub wyjadą później płacą jeszcze za dodatkowe noclegi/posiłki.

 

MIEJSCE: ośrodek jogi w Rajszewie, www.rajszewproject.pl 25 km od Pałacu Kultury, 10 min od granic Warszawy; wieś Rajszew, ul. Konwaliowa 15, gmina Jabłonna, powiat Legionowo. Przy drodze nr 630 Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki, w połowie drogi pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim. Dojazd linią autobusowa nr 2 i 6 firmy Translud z Warszawy 45 minut (przystanek pod domami towarowymi Centrum). Dom usytuowany jest na zagospodarowanej, prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Do naszej dyspozycji są dwu-, trzy- i czteroosobowe pokoje z łazienkami na korytarzu. Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z duża liczbą starych nasadzeń Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko stadnina koni, pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Mapa google: kliknij tutaj

DOJAZD:
Linia autobusowa nr 2 i 6 firmy Translud z Warszawy (kierunek Nowy Dwór Mazowiecki lub Modlin). Początkowy przystanek firmy Translud w Warszawie - Domy Towarowe Centrum/Złota - znaduje się przy ulicy Marszałkowskiej pod DT Centrum - idąc od Rotundy/ronda R. Dmowskiego przed ulicą Złotą (na wysokości sklepu Rossmann przy Marszałkowskiej 104/122). Dojazd do Rajszewa zajmie  k. 50 min. Należy wysiąść na przystanku RAJSZEW SZKOŁA i cofnąć się na piechotę 200 m.

Rozkład jazdy linii nr 2 i 6 z Centrum : http://www.translud.pl/tabliczka-warszawa_dt_centrum_zlota
Rozkład jazdy linii nr 2 i 6 z  przystanku Tarchomin/Ratusz Białołęka (przy Modlińskiej): http://www.translud.pl/tabliczka-warszawa_bialoleka-ratusz0102
Autobus powrotny z Rajszewa w dni robocze o godz. 21.25., w sobotę o 21.29.

Samochodem:
od strony Warszawy - jak zobaczysz po prawej stronie zieloną tabliczkę z napisem "Rajszew" i miniesz po lewej stronie reklamę pól golfowych - zwolnij. Jak miniesz po  lewej stronie 3 źółte pachołki, skręć za nimi w ul. Konwaliową. Następnie o k. 50 m wjedź na wewnętrzny parking przy pierwszym budynku po prawej stronie (Konwaliowa 15).

UWAGI:

 • warunkiem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata 500 zł wpłacona w ciągu 14 dni od momentu zapisania się. Reszta płatności za warsztat oraz za nocleg i wyżywienie jest płatne gotówką pierwszego dnia warsztatu,
 • ograniczona liczbę miejsc (max 20 osób),
 • proszę zabrać obuwie na zmianę oraz własny ręcznik,
 • warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski
 • osoby pragnące uczestniczyć w warsztatach powinny zarejestrować się na stronie www.drunvalo.net, link do rejestracji po angielsku (niebieski klawisz na dole ENRROLL NOW): kliknij TUTAJ. Jednorazowa opłata rejestracyjna 14,99 USD. Po rejestracji użytkownicy otrzymają dostęp do newslettera ze strony Drunvalo i innych materiałów np. wywiady i video, specjalne zniżki na produkty ze strony Drunvalo. Osoby, które się nie zarejestrują (np. z powodu językowych) mogą uczestniczyć w warsztacie w Rajszewie.

 

Organizator:

Progresja Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528501 625 528 , mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Drunvalo Melchizedek's School of Remembering® Coordinator Event
Koordynator warsztatów w Szkole Przywracania Wspomnień Drunvalo Melchizedeka

 

Każdy uczestnik warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca otrzyma bezpłatnie standardową opaskę na oczy, która jest potrzebna do niektórych medytacji.  Jednakże dla osób zainteresowanych nabyciem profesjonalnej maski do medytacji i relaksacji amerykańskiej firmy Mindfold będzie możliwość jej zakupu podczas warsztatu (80 zł/ sztuka). MINDFOLD (http://www.mindfold.com/) to elastyczna maska polecana przez Drunvalo Melchizedeka. W trakcie jego warsztatów uczestnicy używają właśnie tej maski do medytacji i wewnętrznych podróży. Całkowita blokada od światła zewnętrznego, nawet przy otwartych oczach, wzmacnia pracę gruczołów dokrewnych m.in. szyszynki i przysadki mózgowej. Maska posiada osłony z miękkiej pianki dokładnie przylegającej do twarzy i dzięki temu po jej założeniu zapada absolutna ciemność. Posiada regulowane paski, aby dopasować się dokładnie to twarzy. W zestawie znajduje się także zestaw zatyczek do uszu.

 • idealna do głębokich medytacji i relaksacji
 • do spania w trakcie podróży samolotem
 • przynosi ulgę podczas bólu głowy, migreny
 • używana podczas terapii masażem
 • nie niszczy makijażu oczu