Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj306
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1526
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10270
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558615

Czytelnicy online: 7
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:40Uzdrawiające Medytacje z Aniołami oraz Recital "Otwórz Serce na Miłość"

Zajęcia z Shirlie Roden - duchową nauczycielką o anielskich wibracjach

15- 19 lipca w Rajszewie k. Jabłonnej  (10 min od Warszawy)

Już za kilka dni ponownie przyjedzie Shirlie Roden, która postanowiła udostępnić wieczorne zajęcia  także dla osób spoza wakacyjnego warsztatu -  to tylko 10 min od granicy Warszawy.  Zapraszamy do wejścia w świat anielskich uzdrawiających wibracji.
.

 

Relaksacja oraz Uzdrawiające Medytacje

z Aniołami i Kryształową Misą Dźwiękową

Lipiec: 15-ty wtorek 16-ty środa, 17-ty czwartek, 18-ty piątek
Ośrodek Jogi w Rajszewie k. Jabłonnej, ul. Konwaliowa 15
Godz. 20.00-21.00

Wstęp: 35 zł za każde spotkanie


To będą spotkania pełne anielskich dźwięków i wysokich wibracji. Shirlie użyje, dostrojonej do czakry serca, kryształowej misy i wprowadzi Ciebie w stan głębokiej relaksacji i wyciszenia.

Można uczestniczyć w wybranym dniu lub we wszystkich spotkaniach. Każdy dzień ma inny program.


Otwórz Serce na Miłość - nowy recital Shirlie Roden!

Ośrodek Jogi w Rajszewie k. Jabłonnej, ul. Konwaliowa 15
19-ty lipca (sobota) godz. 20.00-21.00

Wstęp: 35 zł

Przyjdź i zanurz się w anielskich dźwiękach oraz w pozytywnych wibracjach uzdrawiającego głosu Shirlie. Wsłuchaj się w duchowe pieśni i płynące z nich przekazy. To będzie niezwykły i pełen mocy recital, który otworzy Twoje Serce na wibracje Miłości.


Uwagi:

  • Uczestnictwo tylko na zapisy - meilem (agnieszka@agnieszkajurko.pl)  lub smsem (501 625 528). Proszę wziąć pod uwagę, że organizatorka Agnieszka także uczestniczy w zajęciach i może nie być w stanie odbierać telefonów.
  • Opłata: 35 zł za każde spotkanie. Płatność gotówką. Można uczestniczyć w wybranym dniu lub we wszystkich spotkaniach. Każdy dzień posiada odrębny program.
  • W ośrodku są dostępne maty i krzesła do siedzenia.
  • Medytacje i recital są tłumaczone na polski
  • BARDZO prosimy o punktualność.


Miejsce: ośrodek jogi w Rajszewie, www.rajszewproject.pl, 25 km od Pałacu Kultury, 10 min od granic Warszawy; wieś Rajszew, ul. Konwaliowa 15, kilka km za Jabłonną, powiat Legionowo. Przy drodze nr 630 Warszawa-Nowy Dwór Mazowiecki, w połowie drogi pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim.

Dojazd:
Linia autobusowa nr 2 i 6 firmy Translud z Warszawy (kierunek Nowy Dwór Mazowiecki lub Modlin). Początkowy przystanek firmy Translud w Warszawie - Domy Towarowe Centrum/Złota - znaduje się przy ulicy Marszałkowskiej pod DT Centrum - idąc od Rotundy/ronda R. Dmowskiego przed ulicą Złotą (na wysokości sklepu Rossmann przy Marszałkowskiej 104/122). Dojazd do Rajszewa zajmie  k. 50 min.

Rozkład jazdy linii nr 2 i 6 z Centrum: http://www.translud.pl/tabliczka-warszawa_dt_centrum_zlota
Rozkład jazdy linii nr 2 i 6 z przystanku Tarchomin/Ratusz Białołęka (przy Modlińskiej): http://www.translud.pl/tabliczka-warszawa_bialoleka-ratusz0102
Autobus powrotny z Rajszewa w dni robocze o godz. 21.25, w sobotę o 21.29.

Samochodem:
od strony Warszawy - jak zobaczysz po prawej stronie zieloną tabliczkę z napisem "Rajszew" i miniesz po lewej stronie reklamę pól golfowych - zwolnij. Jak miniesz po  lewej stronie 3 źółte pachołki, skręć za nimi w ul. Konwaliową. Następnie o k. 50 m wjedź na wewnętrzny parking przy pierwszym budynku po prawej stronie (Konwaliowa 15).Pełna informacja o wakacjach z Shirlie Roden ANIOŁY I ARCHANIOŁY (15-20 lipca): kliknij TUTAJ