Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj346
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1566
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10310
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558655

Czytelnicy online: 7
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:51Wakacje z Kwantowym Polem Możliwości

XXI Wakacje z Akademią Życia - joga, ustawienia Hellingera, rebirthing

prowadzący: Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński

07-17 sierpnia w Muchowie k/Wrocławia

"O czym nie myślę lub z czego nie zdaje sobie sprawy, a co – gdybym to dostrzegł – mogłoby zmienić moją perspektywę i pomóc mi i innym?:   Dr Richard Bartlett, Matryca Energetyczna
Zgłoszenie na warsztaty

..a gdyby tak odpuścić kurczowe trzymanie się myśli o tym, czego jako dzieci nie dostaliśmy (i czego już nie dostaniemy), a zamiast tego rozejrzeć się w polu możliwości i tak potraktować siebie, jako właściwą osobę, by ofiarować samej sobie/samemu sobie to, czego kiedyś nam brakowało? A gdyby tak, będąc tą właściwą osobą zanurzoną w polu możliwości, zacząć wybierać i przyciągać ze świata do siebie to, co uważamy za ważne, wartościowe i wspierające?

Jak to zrobić? Rozluźnij się i zrelaksuj - poprzez praktykę hatha yogi, tańca i oddechu rozwijając elastyczność ciała, duszy i ducha.  Popatrz z szacunkiem na przeszłość – swoją i swojej rodziny – i poprzez udział w ustawieniach systemowych wg Berta Hellingera zainicjuj lub podtrzymaj proces porządkowania. Niech wszystko i wszyscy wrócą na właściwe miejsca. Stań się właściwą osoba na właściwym miejscu,  harmonijnie zakorzenioną w swojej rodzinie. Następnie skieruj swoje postrzeganie na kwantowe pole możliwości - pracując z wzorcami myślowymi, wspomagając się metodą Sedony oraz wskazówkami Katy Byron zacznij krok po kroku zmieniać opowieść o swoim życiu wychodząc poza ograniczające Cię przekonania i zafiksowane pragnienia. Tworząc nową wizje swego życia zacznij oddychać pełną piersią - poprzez praktykę rebirthingu doświadcz siebie, jako istoty obecnej tu i teraz, witalnej, rozkoszującej się życiem.

Jeżeli zatem pragniesz:

 • poszerzyć uznanie siebie samej/siebie samego za właściwą, odpowiednią i wartościową osobę i dać sobie czas i przestrzeń na pracę nad ważnymi dla ciebie tematami/wyzwaniami/problemami dotyczącymi np. rodziny, związków, zdrowia czy pracy zawodowej,
 • po prostu poczuć się lepiej, odstresować się odrywając się od codzienności, dając się porwać intensywnemu przepływowi zdarzeń, ciesząc się dojrzałą, sierpniową przyrodą oraz pięknym otoczeniem zabytkowego pałacu w Muchowie, położonego wśród wygasłych wulkanów w Parku Krajobrazowym „Chełmy”,
 • zainspirować się do dalszych poszukiwań i zmian,
 • prowadzić swoje poszukiwania przy wsparciu zgranego, współpracującego w przepływie zespołu animatorów
 • spędzić czas wśród ludzi dzielących Twoje zainteresowanie rozwojem,

to zapraszamy Ciebie na XXI wakacyjny warsztat Akademii Życia bazujący na naszych ponad 20-letnich doświadczeniach. Pracujemy i bawimy się intensywnie od 7-go do 17-tego sierpnia.

Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia psychoedukacyjne. Składają się na niego: zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (hatha yoga), bloki zajęć przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz prace indywidualne możesz podejmować swoje indywidualne, rozwojowe tematy. Wieczory to czas wolny, który zazwyczaj bywa bardzo zajęty np. przez taniec, inspirujące projekcje filmowe, siedzenie przy ogniu czy oglądanie spadających gwiazd ze szczytów okolicznych skał.

 

Nasza "kadra" i nasze doświadczenia:

dr Jacek Borowicz -  pedagog myślenie twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1989 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia(www.akademiazycia.pl), praktyk NLP (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates), na co dzień także nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie (o pracy J. Borowicza czytaj np. www.hellinger.com.pl/artyku-y). Metodę ustawień systemowych doskonali na szkoleniach i superwizjach prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a dyplomowanego terapeuty rodzinnego, od kilkunastu lat zajmującego się metodą Berta Hellingera, założyciela Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie. O pracy Jacka Borowicza czytaj np. http://www.hellinger.com.pl/artyku-y/ustawienie-na-miejscu-zdarzenia-odnalezieni-krewni.html, http://www.hellinger.com.pl/artyku-y/ustawienie-na-miejscu-zdarze-verdun-1916.html, http://miejscekobiet.org/?page_id=340.

Kornelia Popek - od 2006 roku w Rybniku prowadzi autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych (www.pracownia-jogi.pl)  Plastyczka, nauczycielka jogi (od 1995), masażystka „dźwiękowa”. Od 2008 roku współpracuje z wrocławską Akademią Życia na wakacyjnych warsztatach rozwojowych. Jogę praktykuje od 1992 roku. Jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia psychofizyczne (2003) oraz nauczycielem jogi w tradycji Sivanandy (kurs 2007). Plastyczne działania to malarstwo (także spontaniczne)   oraz fotografia. W tym roku kończy studia na kierunku edukacja artystyczna w specjalności techniki malarskie i projektowanie witrażu.

Paweł Trzciński - od lat podążający ścieżką rozwoju eksplorator pola możliwości i współpracownik wrocławskiej Akademii Życia, praktyk technik oddechowych i wieloletni rebirther (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org). W swojej pracy wykorzystuje także metodę Theta Healing opracowaną przez Viannę Stibal oraz dwupunkt dr Richarda Bartletta.

 

TERMIN: zaczynamy kolacją o  godz. 18.00 w czwartek 7-tego sierpnia i kończymy obiadem k 15.00 w  niedzielę 17-tego sierpnia.

OPŁATY
1)  całodzienne warsztaty: 840 zł lub 790 zł od osoby w przypadku pary. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia. RABAT 50 zł przy wpłacie 500 zł zaliczki opłaconej do końca maja 2014.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie):800 zł (80zł/dziennie)
3)  ubezpieczenie NW: 20 zł

Razem: od 1460 zł do 1660 zł. Końcowa cena zależy od daty wpłaty za warsztat oraz od przysługujących zniżek.


MIEJSCE: Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy "Pałacyk", Muchów 7, 59-424 Męcinka k/Jawora (woj dolnośląskie, 1,5 godz. jazdy samochodem od Wrocławia, na drodze 365 z Jawora do Świerzawy). Lokalizacja: http://palacyk-muchow.e-meteor.pl/lokalizacja.html . Będziemy mieszkać w otoczonym starym parkiem, ponad stuletnim "Pałacyku". Do naszej dyspozycji są  pokoje trzy- i czteroosobowe ze wspólnymi łazienkami. O przydziale pokoju decyduje data wpłaconej zaliczki, w pierwszej kolejności trójki, potem czwórki.

 

Muchów to stara wieś wymieniana w 1203 r. jako własność cystersów, słynąca z hodowli ryb. Miejscowość Muchów wymieniona jest w dokumencie księcia Henryka I legnickiego z 1283 r., kiedy podarował on mnichom łany i część lasu. Jest tu pałacyk z początku XX wieku. Był on własnością właściciela pobliskiej cukrowni. Z pałacem związana jest legenda o Dąbku i skarbach ukrytych w lochach w okolicy Świerzawy, Starej Kraśnicy, Muchowa, Dobkowa. Legendą tą interesowali się niemieccy oficerowie i pod koniec wojny pojawiły się w pałacu ciężarówki, wg legendy właśnie ze skarbami III Rzeszy. Część z nich była rozładowana w pałacu, a część zniknęła w muchowskich lasach.

UWAGI:

 • warunkiem uczestniczenia jest dokonanie bezzwrotnej przedpłaty 500 zł. Reszta płatności za warsztat,  należność za zakwaterowanie i wyżywienie oraz NW jest płatne gotówką pierwszego dnia zajęć,
 • ilość miejsc ograniczona,
 • możliwość wyboru wyżywienia wegetariańskiego lub miesnego
 • pomagamy w transporcie do Muchowa - odbieramy ze stacji PKP lub PKS w Jaworze. Koordynujemy także wolne miejsca w samochodach u zmotoryzowanych uczestników.
 • poczytaj o naszych poprzednich obozach: kliknij tutaj

 

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko,  agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel. 501 625 528501 625 528 .