Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj401
mod_vvisit_counterWczoraj1012
mod_vvisit_counterTen tydzień3667
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.4981
mod_vvisit_counterTen miesiąc17392
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2565737

Czytelnicy online: 11
Twój IP: 52.203.18.65
Dziś jest: 2022-01-28 11:45Wiosenne Duchowe Przebudzenie - wieczór medytacyjny

Prowadzi Tom de Winter z Holandii i Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii. Duchowe pieśni podnoszące wibracje w wykonaniu Shirlie - pieśniarki i piosenkarki o wysokich anielskich wibracjach.

12 marca (środa) w Warszawie, godz. 18.00 - 20.30. Wstęp: 30 zł

Zbliża się pierwszy dzień wiosny i jest to dobry czas, aby poczuć Swoją Wewnętrzną Wiosnę.

.


Tom de Winter i Shirlie Roden poprowadzą unikalne spotkanie, w trakcie którego podniesiesz swoje wibracje oraz przygotujesz się duchowo i fizycznie do Wiosny, będącej początkiem zmian dla każdej Istoty na Ziemi.

Tom poprowadzi medytację o Wewnętrznym Odczuwaniu Wiosny, podczas której poczujesz równowagę i harmonię oraz zadbasz o swoje talenty i dary. Natomiast Shirlie zaśpiewa m.in. swoje najnowsze duchowe utwory Przebudzenie i Pieśń Harmonii. Poprowadzi także medytację z dźwiękiem nt. Obfitości i Kreatywności, w trakcie której zasiejesz w swoim sercu ziarno jako symbol Nowego w 2014 roku.

 

Zapraszamy Ciebie i Twoich przyjaciół!


Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii.  Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Ponad 20 lat prowadził warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W 2011 r. uzyskał od Drunvalo licencję na prowadzenie jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®) w ramach Szkoły Przywracania Wspomnień (School of Remembering®).  Program tego nowego 4-dniowego warsztatu zawiera wiedzę z Życia w Świętej Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba, aktywację trzeciego oka i szyszynki oraz inne starożytne techniki. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku, a od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie (medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie).

Shirlie Roden (www.shirlieroden.com): duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka pracy z dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach. Propaguje autorską metodę rozwoju osobistego prowadząc od wielu lat warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego i relacji,  do podnoszenia stanu świadomości i otwarcia serca na czystą bezwarunkową miłość. Zdobyła międzynarodowy rozgłos dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, które wciąż pisze i komponuje, a także przepięknym medytacjom. Jest autorką książek Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012.), Głosu Ciszy i słoweńskiej autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała solowe płyty: Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration i szereg innych.


Miejsce:
Warszawa, Centrum konferencyjne As-Bud, Al. Jerozolimskie 44 (stacja metra Centrum), bezpośrednio przy rondzie Dmowskiego i ul. Marszałkowskiej. Za Rotundą w wysokim biurowcu. Spotkanie odbędzie się na 12 piętrze w Auli.

Uwagi:

  • nie prowadzimy zapisów na to spotkanie, sala jest duża i pomieści wszystkich chętnych
  • zaczynamy punktualnie o godz. 18.00, sala będzie otwarta od 17.30.
  • proszę zabrać kartkę i długopis
  • sala jest klimatyzowana, z nagłośnieniem i dostępem do WiFi
  • spotkanie jest tłumaczone z angielskiego na polski
  • wstęp: 30 zł na pokrycie kosztów organizacyjnych (wynajęcie sali, tłumaczka)Organizator spotkania:

Agnieszka Jurko
www.agnieszkajurko.pl
www.merkaba.pl
Drunvalo Melchizedek School of Remembering® Coordinator Event
Kooordynator warsztatów w Szkole Przywracania Wspomnień Drunvalo Melchizedeka