Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj306
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1526
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10270
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558615

Czytelnicy online: 10
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:33Inicjacja w Kobiecość
Anasuya

prowadzi Anasuya Koopmans  z Holandii - warsztat poleca Tom de Winter!

Termin: 6 - 9 czerwca  2014 w Nowym Kawkowie k/Olsztyna

Warsztat przypomni Tobie, abyś zadbała o siebie i postawiła jasne granice. Spotkasz się ze sobą i z innymi Kobietami pełna dumy z swojego piękna. Nawiążesz kontakt z Kobiecą Duchowością, która jest źródłem radości, życia i inspiracji. Dostaniesz narzędzia, dzięki którym będziesz mogła wprowadzić tę nowo nabytą wiedzę do Twojego codziennego życia, związków, rodziny oraz pracy.
Zgłoszenie na warsztaty

Tematem przewodnim warsztatu jest przemiana dziewczynki w Kobietę. Zrozumiesz różne etapy, przez które przechodzisz jako Kobieta w ciągu całego życia. Przyjrzysz się temu jak sobie z nimi poradziłaś i jak radzisz sobie obecnie.

Skontaktujesz się ze swoimi kobiecymi uczuciami, pasjami, myślami oraz zapomnianymi prawdami. Przypomnisz sobie siebie samą w pełni swojego bogactwa i mądrości. Zwrócisz uwagę na wpływ, jaki wywiera na Ciebie męska energia. Możesz korzystać w życiu z pełnego potencjału energii żeńskiej i męskiej, łącząc swoją ziemską zmysłowość z mocą i pięknem. To właśnie harmonia pomiędzy Twoją kobiecą i męską częścią decyduje o Twoich relacjach z samą sobą, z innymi kobietami oraz z mężczyznami.

Korzyści z warsztatu:

 • odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,
 • odzyskasz zaufanie do samej siebie,
 • otworzysz się na inne kobiety,
 • nauczysz się z nimi współdziałać,
 • nawiążesz przyjaźnie o nowej jakości,
 • stając się prawdziwą/autentyczną kobietą zaczniesz przyciągać do siebie prawdziwych mężczyzn,
 • zrozumiesz, co to znaczy naprawdę kochać mężczyznę.


Warsztat jest zaproszeniem do ponownego odkrycia Twojej kobiecej prawdy. Staniesz się bardziej świadoma. Weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie tzn. za możliwości i rezultaty Twojej własnej mocy i zarazem (jako kobieta) za podatność na zranienia. Poruszysz swoją fizyczną i emocjonalną istotę. Wejdziesz w ciszę, aby posłuchać swojej Wewnętrznej Mądrości. Będziesz doświadczać, spotykać się z innymi Kobietami, tańczyć i śmiać. Wrócisz do domu jako nasza Siostra.

 

Relacja Agnieszki z pierwszej edycji tego warsztatu: kliknij tutaj

Zdjęcia z warsztatu: kliknij tutaj


Prowadząca - Anasuya Koopmans to trenerka warsztatów dla Kobiet polecana przez Toma de Winter, z którym współpracuje od wielu lat. Rozwijała się poprzez studia i treningi rozwoju osobistego. Posiada kwalifikacje z zakresu psychologii humanistycznej i jungowskiej, analizy snów, filozofii i studiów humanistycznych. Anasuya opracowała zintegrowaną wizję, w której 3 wymiary ludzkiej egzystencji uzupełniają się wzajemnie: transpersonalna - duchowa – rzeczywistość z kultur dalekiego wschodu wraz z rzeczywistością jednostkową i międzyludzką - albo bardziej ziemskimi stronami ludzkiej egzystencji - na których europejska i amerykańska kultura opierają się w dużo większym stopniu. W swojej firmie: Power of Presence (Potęga Obecności) Anasuya łączy tę wiedzę ze swoim doświadczeniem. Jej treningi i procesy coachingowe wyróżnia poczucie humoru, inspiracja i czystość. Prowadzi treningi oraz indywidualne procesy coachingowe z zakresu rozwoju intuicji i kreatywności oraz rozwiązywania problemów w wielu krajach. Poza tym opracowała efektywne treningi i warsztaty w obszarze komunikacji i współpracy, wyspecjalizowała się także w pracy z kobiecym i męskim aspektem naszego istnienia. Pracowała w wielu zespołach zarządzających oraz założyła firmę, która wciela jej idee w życie tworząc praktyczne treningi dla osób indywidualnych, grup otwartych i firm.

Jej osobistą misją jest wspieranie ludzkości w przejściu na następny, wyższy poziom świadomości poprzez odkrywanie potęgi obecności nas wszystkich i każdego z osobna. „Życie w teraźniejszości jest jedynym sposobem i miejscem, w którym ujawnia się nasza osobista zdolność do miłości”. Obecność Anasuy bardziej przypomina obecność obecność coacha lub przewodnika niż nauczyciela.

Termin: początek (piątek) o godz. 18:00, zakończenie  (poniedziałek) k. godz. 15.00. Pierwszy posiłek to kolacja w piątek, ostatni posiłek to obiad w poniedziałek.

Opłata za warsztat: 1200 zł.

Możliwe zniżki: 100 zł w przypadku wpłaty zaliczki 400 zł do 15 maja, 50 zł od osoby w przypadku zgłoszenia dwóch lub więcej osób.

 • Rezerwacją miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki 400 zł na konto organizatorki w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia
 • Warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego

Opłata za pobyt i wyżywienie wegetariańskie: nocleg i wyżywienie rozliczane są bezpośrednio z ośrodkiem "Tu i Teraz"w Kawkowie. Wyżywienie wegetariańskie 180 zł (za cały pobyt) oraz nocleg od 50 do 75 zł (za dobę od osoby - w zależności od komfortu pokoju). Rezerwacją miejsca noclegowego  w Ośrodku jest wpłata zaliczki do 10 maja w wysokości 140 zł na konto Ośrodka Tu i Teraz z opisem „zaliczka za pobyt 6-9.VI.2014”. Tydzień przed zajęciami zaliczki ośrodek nie zwraca! Numer konta: BANK PKO BP   92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Miejsce: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie  pod Olsztynem, www.tuiteraz.eu. Dojazd: TUTAJ

 

Co należy zabrać na zajęcia:

* swobodne ubranie do pracy na sali warsztatowej i na zewnątrz
* sukienkę lub materiał do owinięcia się (tak, aby było wygodnie siedzieć na kocu, buty na obcasie nie będą potrzebne:)
* ulubioną muzykę do tańca i do słuchania
*  zeszyt do notowania

 

 

Równolegle, w tym samym ośrodku, ale w całkowitej izolacji od kobiecej grupy, będzie miał miejsce podobny warsztat dla mężczyzn  „Bądź Autentyczny - Męski Warsztat ”. Zapraszamy do wspólnego udziału par w obu warsztatach jednocześnie. Wtedy efekt poprawy jakości waszego związku będzie do kwadratu! Kliknij tutaj po informacje dla mężczyzn:)

 

Każda uczestniczka Warsztatu dla Kobiet otrzyma bezpłatnie standardową opaskę na oczy, która jest potrzebna do niektórych medytacji.  Jednakże dla osób zainteresowanych nabyciem profesjonalnej maski do relaksacji amerykańskiej firmy Mindfold będzie możliwość jej zakupu podczas warsztatu (80 zł/ sztuka). MINDFOLD (http://www.mindfold.com/) to elastyczna maska do relaksacji i medytacji polecana przez Drunvalo Melchizedeka. W trakcie jego warsztatów uczestnicy używają tej maski do medytacji i podróży mentalnych. Całkowita blokada od światła zewnętrznego, nawet przy otwartych oczach, wzmacnia pracę gruczołów dokrewnych m.in. szyszynki i przysadki mózgowej. Maska posiada osłony z miękkiej pianki dokładnie przylegającej do twarzy i dzięki temu po jej założeniu zapada absolutna ciemność. Posiada regulowane paski, aby dopasować się dokładnie to twarzy. W zestawie znajduje się także zestaw zatyczek do uszu.

 • idealna do głębokich medytacji i relaksacji
 • do spania w trakcie podróży samolotem
 • przynosi ulgę podczas bólu głowy
 • używana podczas terapii masażem
 • nie niszczy makijażu oczu

 

Zapisy na warsztat: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528