Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj408
mod_vvisit_counterWczoraj1012
mod_vvisit_counterTen tydzień3674
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.4981
mod_vvisit_counterTen miesiąc17399
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2565744

Czytelnicy online: 11
Twój IP: 52.203.18.65
Dziś jest: 2022-01-28 11:57



Andrzejki z Akademią Życia
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

28-30 listopada w Silnej Nowej k/Poznania Spojrzenie w przyszłość czyli andrzejkowe warsztaty  z Akademią Życia

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w weekendowych  warsztatach Akademii Życia (www.akademiazycia.pl) . Data naszego spotkania czyli okres andrzejkowy skłania nas do odbycia podróży w przyszłość – a więc do spotkania z twórczymi aspektami  ciała, umysłu i  duszy.

.

W ramach naszego warsztatu będziesz mogła/mógł  zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem, rozpoczynając lub pogłębiając swoją praktykę „jogi bez przemocy” pod kierunkiem naszej doświadczonej nauczycielki Kornelii Popek. Elastyczność, rozluźnienie, energia - to potencjały, które znakomicie mogą przysłużyć się Twojej przyszłości.

Ponieważ zbliżamy się do kolejnego roku jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy cykl kreacji swojego życia. „Konstelacje Przyszłości” to autorski warsztat Jacka Borowicza pomocny na drodze budowania swojego życia poprzez  zastosowanie twórczych technik NLP oraz ustawień hellingerowskich i stworzenie dla siebie mistrzowskiego planu na rok 2009.

Aby nasze ciało i umysł działały skutecznie w urzeczywistnieniu naszej wizji przyszłości, potrzebujemy energii. „Energia dla przyszłości” to prowadzony przez Pawła Trzcińskiego warsztat łączący inspirującą twórczą medytację i ćwiczenia oddechowe.

Wieczory sa również dla nas – jest czas zabawy inspiracji i relaksu. Łącząc się z tradycją Andrzejkową zaprosiliśmy nasza przyjaciółkę Gosię Janusiewicz, znawczynię tarota i innych sztuk magicznych o poprowadzenie sobotniego, wieczornego kręgu wokół wróżb…

Jak więc widzisz proponujemy Tobie udział w zintegrowanym programie rozwojowym obejmującym pracę z ciałem, umysłem, i duszą. Jak już przekonaliśmy się w naszej pond 20- letniej praktyce oddziaływanie różnych technik pracy przynosi najbardziej satysfakcjonujące  efekty.

Nasi trenerzy, nasze kompetencje…


Jacek Borowicz, od ponad 20 lat animator Wrocławskiej Akademii Życia, trener – praktyk (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates, uczestnik 2-letniego seminarium metody ustawień systemowych kierowanego przez Heiko Hinrichs’a z Instytutu „Family Affair z Bremy).

Paweł Trzciński, wieloletni animator Wrocławskiej Akademii Życia, rebirther Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich i twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację,  członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA.

Kornelia Popek, jogę praktykuje od 1992 roku. A od 1995 prowadzi zajęcia według metody Pavlosa Hasanagasa założyciela International Association Of The Yoga Science Centres w Atenach. Jest również nauczycielem jogi Sivananda. W rodzinnym Rybniku prowadzi autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych.

------------

Opłata: 350 zł za warsztat oraz 150 zł za pełne wyżywienie i 2 noclegi (ceny dotyczą zakwaterowania w Domu pod Lipą). Warunkiem uczestniczenia jest dokonanie bezzwrotnej przedpłaty 150 zł do 10 listopada.

Termin: 28-30.XI. Zaczynamy w piątek kolacją o godz. 18.00, kończymy w niedzielę obiadem koło godz. 15.00 .

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka.jurko@wp.pl

Miejsce: Silna Nowa k/Poznania, www.dompodlipa.pl. Pokoje trzy- i czterosobowe ze wspólnymi łazienkami. Obiad i kolacja na ciepło, gorące napoje dostępne bez ograniczeń w ciągu dnia. 

W ośrodku jest 18 miejsc noclegowych + możliwość spania na sali warsztatowej we własnym śpiworze i na karimacie; dodatkowo można wynająć chatę we wsi dla 3-6 osób (w odległości 1,5 km, opłata za pełne wyżywienie w Domu pod Lipą i 2 noclegi  w chacie wynosi 170 zł).

Dojazd: z Poznania na Świecko na wysokości miejscowości Trzciel, za mostkiem skręć w prawo na Międzyrzecz (droga nr 137) i natychmiast jeszcze raz w prawo na Pszczew (droga min. przez Rybojady i Borowy Młyn) w Pszczewie kieruj się na Silną (będzie drogowskaz w prawo)
w Silnej jedź cały czas prosto aż do rozwidlenia, na którym skręć w prawo po około 200 metrach będzie leśna droga w prawo z małym drogowskazem z napisem Dom pod Lipą drogą przez las dojedziesz do Domu pod Lipą, będzie po lewej stronie (po drodze, po prawej stronie miniesz ośrodek Rebirthingu, jedź dalej).

W lesie jest słaby zasięg komórek, w przypadku problemu ze znalezieniem drogi należy kontaktować się z właścicielami pod ich numerem domowym: +61/ 44 19 113.