Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj296
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1516
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10260
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558605

Czytelnicy online: 9
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:17Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®)

warsztat prowadzi Tom de Winter z Holandii

certyfikowany trener Drunvalo Melchizedeka

10 – 13 października 2013 w Rajszewie k/Warszawy

IV edycja nowego warsztatu. Ograniczona liczba miejsc (max 20 osób). Zostało tylko 3 wolne miejsca.

Święta Przestrzeń Serca, nowa metoda aktywacji pola Merkaba, Aktywacja Trzeciego Oka i Szyszynki, dostęp do własnego źródła Mądrości i nieograniczonego Potencjału.
Zgłoszenie na warsztaty

 

Tom de Winter nazywa Drunvalo Melchizedeka swoim mentorem, nauczycielem i przyjacielem. Dzięki niemu odkrył swoją misję życiową i od ponad 20 lat naucza aktywacji Merkaby na całym świecie. Drunvalo, po przekazaniu warsztatu Merkaba wyszkolonym trenerom, skoncentrował się na prowadzeniu innego warsztatu Życie w Przestrzeni Serca. Następnie po wielu latach rozwijania tego kursu wprowadził nowy element - aktywację Merkaby poprzez Serce. Kolejnym etapem było założenie w 2011 r. Szkoły Przywracania Wspomnień(The School of Remembering®) oraz szkolenie licencjonowanych trenerów upoważnionych do prowadzenia jego najnowszego warsztatu PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA (Awakening The llluminated Heart®). Ten warsztat zawiera wiedzę z Życia w Świętej Przestrzeni Serca; nową metodę aktywacji pola Merkaba; Aktywację Trzeciego Oka i Szyszynki; umożliwia dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa, życie z poziomu Prawdziwego Ja oraz obejmuje inne starożytne techniki.

 

Ta nowa wiedza zmienia wszystko.

Nadszedł czas, abyś ponownie  połączył/-ła się z swoim ciałem świetlistym w sposób naturalny i pełny.

To sposób, który poprzez Twoje Serce otworzy drogę do Jedności.

Podążaj ścieżką Serca a zmienisz swoje Życie, które już nigdy nie będzie takie samo.

Spirit of Science 15: Moc Serca

Podczas warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca:

 • uzdrowisz swoje Serce i Duszę
 • wejdziesz do Świętej i Małej Przestrzeni Ludzkiego Serca i nauczysz się żyć z tego poziomu
 • staniesz się bardziej świadomą/-ym i odpowiedzialną/-ym za swoje Życie.
 • nauczysz się nowego rodzaju aktywacji Merkaby z poziomu Świętej Przestrzeni Serca
 • poczujesz Miłość Uniwersalną
 • aktywujesz szyszynkę i promienie światła wychodzące z czakry szyszynki co wzmocni Twoje zdolności poza zmysłowe (Trzecie Oko).
 • cały dzień poświęcisz na oczyszczanie ciała emocjonalnego i uzdrowisz negatywne wzorce w ciele fizycznym
 • nauczysz się zwiększania aktywności fal Alfa w mózgu
 • uzyskasz dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa; będziesz żyć z poziomu Prawdziwego Ja
 • nauczysz się jeszcze wielu innych praktycznych rzeczy, dzięki którym Twoje Życie będzie ukierunkowane na Miłość, Szczęście, Entuzjazm, Wdzięczność, Wiedzę, Pasję, Wolność, Radość i Kreatywność

 

Drunvalo Melchizedek - warsztat “Przebudzenie Oświeconego Serca” a warsztat “Merkaba” Drunvalo Melchizedek - warsztat “Przebudzenie Oświeconego Serca” (Awakening The llluminated Heart®) a warsztat “Merkaba/Kwiat Życia”. Nowy sposób aktywacji Merkaby z poziomu Serca tylko na warsztatach “Przebudzenia Oświeconego Serca”. Wstrzymanie licencji na prowadzenie warsztatu Merkaba na całym świecie.

Relacja uczestniczki Aleksandry z pierwszej edycji warsztatu

 

Jesienią, po warsztatach Toma o Wewnętrznym Alchemiku, byłam u niego na indywidualnej sesji. Od tego czasu minęło kilka miesięcy i wiem, że to był ważny moment w życiu. Słowa Toma wpłynęły na moją świadomość siebie i wyzwoliły siły do zmian. Ten proces zaprowadził mnie do warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca".Wtedy powiedziałam Tomowi - Nie podoba mi się to, co do mnie mówisz. Potrafię to  zrozumieć, odpowiedział. Bo powiedział to, co przeczuwałam, ale nie chciałam poczuć uczciwie. Ściśnięcie uczuciowe, stłumiony gniew, skłonność do manipulowania ludźmi - to we mnie było. Co mam robić, zapytałam. Nic, obserwuj, odpowiedział Tom. Spirit of Science 21: Przepływ torusa

Zwerbalizował też moje mocne przekonanie, że jest we mnie dużo energii kobiecej. Dodał jeszcze, że boję się spojrzeć co jest pod podłogą, a przecież wiem, to zdolność jasnowidzenia. Dowiedziałam się też, że noszę w sobie mistycyzm, jaki może mieć tylko kobieta. Tom radził, żebym przestała czytać książki, bo to wprowadza w moje życie chaos, tylko zacząć pisać swoją. O sobie. Poczułam, że przede mną długa droga i właśnie to mnie zdenerwowało, przestraszyłam, że nie dam rady. Na kolejnych warsztatach Toma o Kreowaniu Rzeczywistości dotarło do mnie dobitnie, że naszą siłą jest to, co czujemy. Uczucia kreują życie. Na wiadomość, że Tom po raz pierwszy w Polsce będzie prowadził warsztaty o Przestrzeni Serca, postanowiłam tam pójść. Czy zdołam dostać się do mojego serca, niepokoiłam się.


1 DZIEŃ, sobota, 21 kwietnia

Wyszliśmy do ogrodu, stanęliśmy w kole, zamknęliśmy oczy. Wezwaliśmy Anioły. Poprosiliśmy, by jeden z nim zamieszkał w nas na czas warsztatów. Tom okadzał nas dymem szałwii, ujrzałam różowe światło, poczułam opiekę, błogość i słowa - delikatność, subtelność.

Można żyć z poziomu umysłu, tak zazwyczaj żyjemy. I jest to życie dualne. Jest coś, co wydaje się złe i coś, co bierzemy za dobre. I mamy wówczas mnóstwo wątpliwości - co wybrać, co zrobić, co poczuć? Nie wiemy. Umysł jest kreatywny, ma miliony odpowiedzi na jedno pytanie. I to nas gubi. To jest świat ego - jak czarna dziura. Im więcej energii mu poświęcamy, tym w większą siłę rośnie. Nigdy go nie nakarmimy, a sami pogrążymy się w niebezpiecznej dla nas nieświadomości. Świadomy krok ku życiu to wejście do Świętej Przestrzeni Serca. Byliśmy tam, zanim nie zeszliśmy do nieświadomych głębin. Dusza ma zapis tego wszystkiego, z poziomu Serca łączymy się z Kronikami Akaszy. Tam nie ma potrzeby zadawania pytań, odpowiedź jest bowiem jedna. To całkiem inny poziom niż niskie wibracje, w których przyzwyczajeni jesteśmy żyć. W Sercu jesteśmy poza polaryzacją. Proste? Tak. Tylko dlaczego tak trudno się nam tam dostać? Dlaczego nie żyjemy Sercem? Dlaczego wybieramy iluzję życia w przekonaniu, że wszystko jest na zewnątrz nas, a my nie mamy na to wpływu? Z lęku przed dokonywaniem wielkich rzeczy, przed odkryciem prawdziwego siebie. I kurczymy się zamiast rozszerzać. Gubi nas to, że chcielibyśmy się trzymać pewnych, pozornie trwałych struktur. Przestrzeń Serca jest tożsama zaufaniu sobie. Miłości - gdy jej nie ma, te drzwi są zamknięte. Być może teraz nadszedł czas, by sobie to wszystko przypomnieć? Przeżyć Wniebowstąpienie i doświadczyć Jedności. Dostać się do tego najcichszego miejsca we Wszechświecie, tylko mojego. Tam są tylko dobre sny, można je śnić, będąc przebudzonym. Wniebowstąpienie zaczyna się wtedy, kiedy poznajecie prawdę o sobie. Prawda was wyzwoli. Gdy Tom to mówił tytułem wstępu, poczułam, że tęsknię za własnym Sercem i to bardzo. Im bardziej odpuścicie oczekiwania, tym bardziej jesteście czyści. Bądźcie tym, czego doświadczacie.

Pierwszego dnia warsztatów robiliśmy ćwiczenia przygotowujące nas, byśmy później mogli  dostać się do Świętej Przestrzeni Serca. Podczas tych ćwiczeń "poznałam" moją czakrę szyszynki, która znajduje się w środku mózgu. Moja wygląda jak klejnocik, jest srebrną kulką. Podczas ćwiczeń wędrowała ona w moim ciele, leżała na dłoni, czułam jej ciężar i ruch. Próbowałam patrzeć nią na świat, nie oczami. Znalazłam się w innym pomieszczeniu, innym świecie. Wszystko co sobie wyobrażacie, jest prawdą, powiedział Tom.

Wędrowałam w szklanej kuli nad ziemią, w oddali widziałam morze, pas lasu, pode mną były dachy domów, a za nimi góry. W kuli nie było lęku. Był spokój. Uczucie, którego doznaliście w kuli, zapamiętajcie, powiedział Tom.

Jak często na warsztatach u Toma, spotkaliśmy się ze swoim męskim i żeńskim pierwiastkiem. To przecież dwie jakości, które kształtują Wszechświat, są też w nas. A w naszej jednej komórce mieści się cały Wszechświat, uczy nas Tom. Podczas ćwiczenia z biało-niebieskiej mgły wyłoniła się dziewczyna - wodna istota. Z niebieskim kwiatem w dłoni, w środku którego był schowany diament. Już możesz być delikatna, powiedziała. Mężczyzna pojawił się w otoczeniu czerwonego koloru. Wyglądał jak młody król. Podarował mi płaskie pudełko pełne złotych kulek i powiedział, że zamienią się w to, co zechcę. Podczas ćwiczenia mieliśmy poczuć te dary na swoich dłoniach, w lewej od kobiety, w prawej od mężczyzny. I spróbować zamienić je miejscami. Moje przedmioty pozwoliły mi to zrobić. Ćwiczenie miało nam pokazać zrównoważenie naszych wewnętrznych pierwiastków - męskiego i żeńskiego. Bez tego trudno iść dalej w rozwoju.
PEŁNA RELACJA: kliknij  TUTAJ

 

Przed warsztatem należy przeczytać trzy pierwsze książki Drunvalo Melchizedeka: Tajemnica Pradawnego Kwiatu Życia Tom I i II oraz Życie w Przestrzeni Serca (książki można kupić m.in. u organizatorki Agnieszki Jurko).


Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii.  Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry, wzmacniania fal mózgowych Alfa. Już od  ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka i posiada   uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca". Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.


Lista certyfikowanych trenerów warsztatu „Przebudzenie Oświeconego Serca”: http://www.drunvalo.net/teachers/index.php

 

TERMIN: 10-13 października. Zaczynamy 10-go (czwartek) o godz. 11.00 i kończymy 13-tego (niedziela) k godz. 17.00. Istnieje możliwość przyjechania już wieczorem 9 października (dodatkowy nocleg i posiłki są płatne).

 

OPŁATY:

1) Warsztat: 1770 zł. Uwaga możliwe są poniższe zniżki (zniżki sumują się tylko dla osób powtarzających ten warsztat):
Zniżka 200 zł przy pełnej wpłacie za warsztat do 10 września, opłata 1570 zł
Zniżka 400 zł dla osób powtarzających warsztat, opłata 1370 zł (zniżka 22%)

2) Zakwaterowanie oraz wyżywienie wegetariańskie: 415 zł (trzy noclegi, pierwszego dnia - obiad i kolacja, drugiego i trzeciego dnia - trzy posiłki, czwartego dnia: śniadanie i obiad. Kawa i różnorodne herbaty są dostępne przez cały dzień). Osoby, które wybiorą opcję bez noclegu płacą 25 zł dziennie za obiad i 40 zł dziennie opłaty eksploatacyjnej.

 

Miejsce: nowo otwarty ośrodek jogi w Rajszewie, www.rajszewproject.pl 25 km od Pałacu Kultury, 10 min od granic Warszawy; wieś Rajszew, ul. Konwaliowa 15, gmina Jabłonna, powiat Legionowo. Przy drodze nr 630 Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki, w połowie drogi pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim. Dojazd linią autobusowa nr 2 i 6 firmy Translud z Warszawy 45 minut (przystanek pod domami towarowymi Centrum). Dom usytuowany jest na zagospodarowanej, prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Do naszej dyspozycji są dwu-, trzy- i czteroosobowe pokoje z łazienkami na korytarzu. Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z duża liczbą starych nasadzeń Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko stadnina koni, pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Mapa google: kliknij tutaj

 

UWAGI:

 • warunkiem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata 500 zł w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia, reszta płatności gotówką pierwszego dnia warsztatu,
 • ograniczona liczbę miejsc (max 20 osób),
 • proszę zabrać obuwie na zmianę oraz własny ręcznik,
 • warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski.

 

Organizator:

Progresja Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Drunvalo Melchizedek's School of Remembering® Coordinator Event
Kooordynator warsztatów w Szkole Przywracania Wspomnień Drunvalo Melchizedeka

 

Każdy uczestnik warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca otrzyma bezpłatnie standardową opaskę na oczy, która jest potrzebna do niektórych medytacji.  Jednakże dla osób zainteresowanych nabyciem profesjonalnej maski do relaksacji amerykańskiej firmy Mindfold będzie możliwość jej zakupu podczas warsztatu (80 zł/ sztuka). MINDFOLD (http://www.mindfold.com/) to elastyczna maska do relaksacji i medytacji polecana przez Drunvalo Melchizedeka. W trakcie jego warsztatów uczestnicy używają tej maski do medytacji i podróży mentalnych. Całkowita blokada od światła zewnętrznego, nawet przy otwartych oczach, wzmacnia pracę gruczołów dokrewnych m.in. szyszynki i przysadki mózgowej. Maska posiada osłony z miękkiej pianki dokładnie przylegającej do twarzy i dzięki temu po jej założeniu zapada absolutna ciemność. Posiada regulowane paski, aby dopasować się dokładnie to twarzy. W zestawie znajduje się także zestaw zatyczek do uszu.

 • idealna do głębokich medytacji i relaksacji
 • do spania w trakcie podróży samolotem
 • przynosi ulgę podczas bólu głowy
 • używana podczas terapii masażem
 • nie niszczy makijażu oczu