Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj342
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1562
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10306
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558651

Czytelnicy online: 13
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:38Medytacja z Matką Ziemią, warsztat Odkryj Moc Dźwięku, sesje

Medytacja, warsztat, indywidualne konsultacje

Termin: 19 - 23 października 2012 w Warszawie

Shirlie - angielska pieśniarka o anielskiej wibracji i specjalistka od pracy z dźwiękiem - uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości.
Zgłoszenie na warsztaty
.

 

20 października (sobota) medytacja ODDYCHAJ Z MATKĄ ZIEMIĄ , 17.00-18.30, Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

21 października  (niedziela): warsztat ODKRYJ SIŁĘ I MOC DŹWIĘKU!, 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

19, 20, 22, 23 października: Indywidualne konsultacje. Możliwość tylko dwóch sesji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 12.30.

 

Więcej informacji o Shirlie Roden: kliknij tutaj

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

 

Medytacja ODDYCHAJ Z MATKĄ ZIEMIĄ

Pełna mocy medytacja z dźwiękiem pomoże Tobie odnowić kontakt z Matką Ziemią i otworzyć Serce. Zaczniesz oddychać uzdrawiającą, pełną zaufania energią i uwolnisz się od codziennych trosk i zmartwień. Zrelaksujesz się i wyciszysz umysł. W trakcie medytacji będziesz świadomie oddychać razem z Ziemią i poczujesz jak Twoje ciało fizyczne i energetyczne dostraja się do jej zmieniającej wibracji. Twoje połączenie z Wewnętrzną Siłą i Poczuciem Bezpieczeństwa wzmocni się i będzie bardziej głębokie i pełne Światła. Jesteś dzieckiem Ziemi. Poczuj to!

Już czas, aby powrócić do Domu i do Prawdy. Jest to ważne zwłaszcza teraz, kiedy wokół nas systemy polityczne i monetarne przeżywają trudny okres. Wtul się bezpiecznie w ramiona Planety, która daje Tobie życie, pożywienie, wodę i oddech. Jeżeli pragniesz odnowić swoje połączenie z Matką Ziemią i czujesz, że właśnie teraz nadszedł ten czas, to dołącz do nas!

Na medytację proszę przynieść  symbol życia związany z Matką Ziemią. To może być np.  owoc, warzywo lub kwiat.

 

Warsztat ODKRYJ SIŁĘ I MOC DŹWIĘKU!

Czy pragniesz wyrażasz swoje potrzeby i emocje w sposób jasny i z poziomu miłości w każdej dziedzinie swojego życia (rodzina, przyjaciele, praca zawodowa)? Czy Twoja czakra gardła potrzebuje oczyszczenia oraz wzmocnienia? Jeżeli TAK - to nadszedł już czas, abyś odkrył/-ła moc własnego głosu! Praca z dżwiękiem jest bardzo prosta, przyjemna oraz pożyteczna. Pomoże Tobie zrelaksować się, otworzyć serce, nawiązać kontakt z własnymi emocjami i podnieść poziom energii. Przy pomocy prostych i praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystać dźwięk swojego głosu, który jest naturalnym instrumentem uzdrawiania.  To jest warsztat pracy z dźwiękiem a nie nauka śpiewania:) Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Przyjdź i poczuj wewnętrzną siłę i moc!

W trakcie warsztatu:

 • Głęboka relaksacja i wyciszenie umysłu,
 • Oddech Jedności,
 • Uwolnienie od stresu i napięć,
 • Czyszczenie i harmonizacja czakr,
 • Wzmocnienie czakry gardła w celu jasnej komunikacji,
 • Otwarcie Serce,
 • Połączenie z swoją Wewnętrzną Mądrością, Matką Ziemią i Ojcem Niebo,
 • Zwiększenie pozytywnych wibracji w każdej komórce ciała.

 

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem. W trakcie konsultacji prowadzę medytację, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu. Następnie intonuję dźwięki nad centrami energetycznymi ciała (czakrami) zaczynając od głowy poprzez całe ciało. W ten sposób  usuwam "starą" energię i wprowadzam w jej miejsce energię światła. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Duchami Opiekuńczymi). Bardzo ważnym elementem sesji jest uświadomienie i uwolnienie blokujących emocji. Dzięki temu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczanie. Shirlie Roden


OPŁATY:

* Medytacja sobotnia: 45 zł

* Warsztat 270 zł

Specjalna cena za udział w obydwóch zajęciach: 290 zł (zamiast 315 zł)

* Sesja indywidualna: bez tłumacza 230 zł lub z tłumaczem 290 zł. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 24 godziny.

 

ZAPISY:

Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:

* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN  oraz 150 zł za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztat proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).

 

MIEJSCE:

Medytacja i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna (I pięto).

Konsultacje indywidualne: miejsce będzie podane w terminie późniejszym.

 

Noclegi w okolicy -  rezerwacja we własnym zakresie: Mieszkania do wynajęcia w centrum:  www.exclusiveapartments.com.pl //  Hostel Apiano (kilka minut od miejsca warsztatów): www.apiano.pl, Al. Jana Pawła II 57, ceny od 49 zł w pokoju wieloosobowym, tel. 22/630 05 30, Kom: 883 155 877.  //  OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, www:okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A: najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

W maju 2012 została wydana po polsku książka Shirlie "UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM"

W tej książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Przy pomocy prostych narzędzi dowiesz się  jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom nauczysz się usuwania emocjonalnych blokad.


Spis treści:

 • Wszyscy jesteśmy uzdrowicielami
 • Narzędzia pracy
 • Święta Przestrzeń
 • Dźwięk, kolor i ruch
 • Jestem przekaźnikiem dźwięku - używanie dźwięku w pracy z innymi
 • Krąg dźwięku - praca z dźwiękiem w grupach
 • Twórcze pisanie i dźwięk
 • Uzdrawiające Zwierzęta Dźwięku
 • Uzdrawianie  Dźwiękiem Ziemi

Cena: 33 zł + koszt dostawy 6 zł  (wpłata na konto)  lub  + 13 zł (wysyłka za pobraniem)

Książkę można kupić u mnie:) agnieszka@agnieszkajurko.pl . Przy składaniu  zamówienia proszę podać adres dostawy oraz formę dostawy (wpłata na konto czy pobranie).