Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj322
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1542
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10286
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558631

Czytelnicy online: 11
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:03Medytacja ODDYCHAJ Z MATKĄ ZIEMIĄ

po raz pierwszy Shirlie poprowadzi nową medytację!

18 maja 2012 w Warszawie

UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.
Zgłoszenie na warsztaty

 

 

ODDYCHAJ Z MATKĄ ZIEMIĄ

18 maja, godz. 18.30-20.00 w WarszawiePotrzebujemy powrócić do domu, do naszego centrum, z powrotem do naszej prawdy, zwłaszcza teraz kiedy kiedy wokół nas rozpadają się systemy polityczne i monetarne. Potrzebujemy bezpiecznie opaść w ramiona planety, na której żyjemy i która daje nam życie, pożywienie, wodę i oddech. Ta delikatna, ale pełna mocy medytacja z dźwiękiem pomoże Tobie odbudować więź z Matką Ziemią, otworzyć serce i zacząć oddychać uzdrawiającą, pełną zaufania energią. Uwolnij się od swoich zmartwień, oddychaj razem z Ziemią i spraw, aby twoje połączenie z wewnętrzną siłą i stabilnością stawało się coraz mocniejsze, głębsze i jaśniejsze. Jesteśmy dziećmi Ziemi. Poczuj to!

Jeżeli pragniesz odnowić swoje połączenie z Matką Ziemią i czujesz, że właśnie teraz jest dla Ciebie ten czas, to bądź z nami 18 maja (piątek) o godz. 18.30 na ul. Koziej 4 m. 8 (Stare Miasto) w gościnnych progach Berckany u Alicji Bednarskiej.

Udział w medytacji: 35.00 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , tel: 501 625 528

Konieczne wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa ze względu na ograniczona liczbę miejsc (max 15 osób)Shirlie Roden
to specjalistka pracy z dźwiękiem  z Wielkiej Brytanii ucząca odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości. Zajęcia zawierają medytacje, relaksację, wizualizacje, techniki oddechowe oraz pracę z dźwiękiem.

Więcej informacji o Shirlie: http://agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty.html