Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj408
mod_vvisit_counterWczoraj1012
mod_vvisit_counterTen tydzień3674
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.4981
mod_vvisit_counterTen miesiąc17399
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2565744

Czytelnicy online: 11
Twój IP: 52.203.18.65
Dziś jest: 2022-01-28 11:57Przebudzenie Oświeconego Serca, indywidualne sesje

warsztat prowadzi Tom de Winter

certyfikowany trener Drunvalo Melchizedeka

24 – 28 października 2012 Warszawie

23 października  - konsultacje indywidualne

II edycja nowego warsztatu. Ograniczona liczba miejsc (max 25 osób)

Zgłoszenie na warsztaty
.

 

Tom de Winter nazywa Drunvalo Melchizedeka swoim mentorem, nauczycielem i przyjacielem. Dzięki niemu odkrył swoją misję życiową i od ponad 20 lat naucza aktywacji Merkaby na całym świecie. Drunvalo, po przekazaniu warsztatu Merkaba wyszkolonym trenerom, skoncentrował się na prowadzeniu innego warsztatu Życie w Przestrzeni Serca. Następnie po wielu latach rozwijania tego kursu wprowadził nowy element - aktywację Merkaby poprzez Serce. Kolejnym etapem było założenie w 2011 r. Szkoły Przypomnienia (The School of Remembering) oraz szkolenie licencjonowanych trenerów upoważnionych do prowadzenia jego najnowszego warsztatu PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA (Awakening The llluminated Heart). Ten warsztat zawiera wiedzę z Życia w Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba i inne starożytne techniki.

Ta nowa wiedza zmienia wszystko. Nadszedł czas, abyś ponownie  połączył/-ła się z swoim ciałem świetlistym w sposób naturalny i pełny. To sposób, który otworzy drogę do Jedności poprzez Twoje Serce. Podążając ścieżką Serca zmienisz swoje Życie, które już nigdy nie będzie takie samo.

Podczas warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca:

 • uzdrowisz swoje Serce i Duszę
 • wejdziesz do Świętej Przestrzeni Ludzkiego Serca i nauczysz się żyć z tego poziomu
 • staniesz się bardziej świadomą/-ym i odpowiedzialną/-ym za swoje Życie.
 • nauczysz się nowego rodzaju aktywacji Merkaby z poziomu Świętej Przestrzeni Serca
 • poczujesz Miłość Uniwersalną
 • aktywujesz szyszynkę i promienie światła wychodzące z czakry szyszynki co wzmocni Twoje zdolności poza zmysłowe (Trzecie Oko).
 • cały dzień poświęcisz na oczyszczanie ciała emocjonalnego i uzdrowisz negatywne wzorce w ciele fizycznym
 • nauczysz się zwiększania aktywności fal Alfa w mózgu
 • uzyskasz dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa; będziesz żyć z poziomu Prawdziwego Ja
 • nauczysz się jeszcze wielu innych praktycznych rzeczy, dzięki którym Twoje Życie będzie ukierunkowane na Miłość, Szczęście, Entuzjazm, Wdzięczność, Wiedzę, Pasję, Wolność, Radość i Kreatywność

 

Relacja uczestniczki Aleksandry z pierwszej edycji warsztatu

Jesienią, po warsztatach Toma o Wewnętrznym Alchemiku, byłam u niego na indywidualnej sesji. Od tego czasu minęło kilka miesięcy i wiem, że to był ważny moment w życiu. Słowa Toma wpłynęły na moją świadomość siebie i wyzwoliły siły do zmian. Ten proces zaprowadził mnie do warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca". Wtedy powiedziałam Tomowi - Nie podoba mi się to, co do mnie mówisz. Potrafię to  zrozumieć, odpowiedział. Bo powiedział to, co przeczuwałam, ale nie chciałam poczuć uczciwie. Ściśnięcie uczuciowe, stłumiony gniew, skłonność do manipulowania ludźmi - to we mnie było. Co mam robić, zapytałam. Nic, obserwuj, odpowiedział Tom. Zwerbalizował też moje mocne przekonanie, że jest we mnie dużo energii kobiecej. Dodał jeszcze, że boję się spojrzeć co jest pod podłogą, a przecież wiem, to zdolność jasnowidzenia. Dowiedziałam się też, że noszę w sobie mistycyzm, jaki może mieć tylko kobieta. Tom radził, żebym przestała czytać książki, bo to wprowadza w moje życie chaos, tylko zacząć pisać swoją. O sobie. Poczułam, że przede mną długa droga i właśnie to mnie zdenerwowało, przestraszyłam, że nie dam rady. Na kolejnych warsztatach Toma o Kreowaniu Rzeczywistości dotarło do mnie dobitnie, że naszą siłą jest to, co czujemy. Uczucia kreują życie. Na wiadomość, że Tom po raz pierwszy w Polsce będzie prowadził warsztaty o Przestrzeni Serca, postanowiłam tam pójść. Czy zdołam dostać się do mojego serca, niepokoiłam się.

1 DZIEŃ, sobota, 21 kwietnia

Wyszliśmy do ogrodu, stanęliśmy w kole, zamknęliśmy oczy. Wezwaliśmy Anioły. Poprosiliśmy, by jeden z nim zamieszkał w nas na czas warsztatów. Tom okadzał nas dymem szałwii, ujrzałam różowe światło, poczułam opiekę, błogość i słowa - delikatność, subtelność.

Można żyć z poziomu umysłu, tak zazwyczaj żyjemy. I jest to życie dualne. Jest coś, co wydaje się złe i coś, co bierzemy za dobre. I mamy wówczas mnóstwo wątpliwości - co wybrać, co zrobić, co poczuć? Nie wiemy. Umysł jest kreatywny, ma miliony odpowiedzi na jedno pytanie. I to nas gubi. To jest świat ego - jak czarna dziura. Im więcej energii mu poświęcamy, tym w większą siłę rośnie. Nigdy go nie nakarmimy, a sami pogrążymy się w niebezpiecznej dla nas nieświadomości. Świadomy krok ku życiu to wejście do Świętej Przestrzeni Serca. Byliśmy tam, zanim nie zeszliśmy do nieświadomych głębin. Dusza ma zapis tego wszystkiego, z poziomu Serca łączymy się z Kronikami Akaszy. Tam nie ma potrzeby zadawania pytań, odpowiedź jest bowiem jedna. To całkiem inny poziom niż niskie wibracje, w których przyzwyczajeni jesteśmy żyć. W Sercu jesteśmy poza polaryzacją. Proste? Tak. Tylko dlaczego tak trudno się nam tam dostać? Dlaczego nie żyjemy Sercem? Dlaczego wybieramy iluzję życia w przekonaniu, że wszystko jest na zewnątrz nas, a my nie mamy na to wpływu? Z lęku przed dokonywaniem wielkich rzeczy, przed odkryciem prawdziwego siebie. I kurczymy się zamiast rozszerzać. Gubi nas to, że chcielibyśmy się trzymać pewnych, pozornie trwałych struktur. Przestrzeń Serca jest tożsama zaufaniu sobie. Miłości - gdy jej nie ma, te drzwi są zamknięte. Być może teraz nadszedł czas, by sobie to wszystko przypomnieć? Przeżyć Wniebowstąpienie i doświadczyć Jedności. Dostać się do tego najcichszego miejsca we Wszechświecie, tylko mojego. Tam są tylko dobre sny, można je śnić, będąc przebudzonym. Wniebowstąpienie zaczyna się wtedy, kiedy poznajecie prawdę o sobie. Prawda was wyzwoli. Gdy Tom to mówił tytułem wstępu, poczułam, że tęsknię za własnym Sercem i to bardzo. Im bardziej odpuścicie oczekiwania, tym bardziej jesteście czyści. Bądźcie tym, czego doświadczacie.

Pierwszego dnia warsztatów robiliśmy ćwiczenia przygotowujące nas, byśmy później mogli  dostać się do Świętej Przestrzeni Serca. Podczas tych ćwiczeń "poznałam" moją czakrę szyszynki, która znajduje się w środku mózgu. Moja wygląda jak klejnocik, jest srebrną kulką. Podczas ćwiczeń wędrowała ona w moim ciele, leżała na dłoni, czułam jej ciężar i ruch. Próbowałam patrzeć nią na świat, nie oczami. Znalazłam się w innym pomieszczeniu, innym świecie. Wszystko co sobie wyobrażacie, jest prawdą, powiedział Tom.

Wędrowałam w szklanej kuli nad ziemią, w oddali widziałam morze, pas lasu, pode mną były dachy domów, a za nimi góry. W kuli nie było lęku. Był spokój. Uczucie, którego doznaliście w kuli, zapamiętajcie, powiedział Tom.

Jak często na warsztatach u Toma, spotkaliśmy się ze swoim męskim i żeńskim pierwiastkiem. To przecież dwie jakości, które kształtują Wszechświat, są też w nas. A w naszej jednej komórce mieści się cały Wszechświat, uczy nas Tom. Podczas ćwiczenia z biało-niebieskiej mgły wyłoniła się dziewczyna - wodna istota. Z niebieskim kwiatem w dłoni, w środku którego był schowany diament. Już możesz być delikatna, powiedziała. Mężczyzna pojawił się w otoczeniu czerwonego koloru. Wyglądał jak młody król. Podarował mi płaskie pudełko pełne złotych kulek i powiedział, że zamienią się w to, co zechcę. Podczas ćwiczenia mieliśmy poczuć te dary na swoich dłoniach, w lewej od kobiety, w prawej od mężczyzny. I spróbować zamienić je miejscami. Moje przedmioty pozwoliły mi to zrobić. Ćwiczenie miało nam pokazać zrównoważenie naszych wewnętrznych pierwiastków - męskiego i żeńskiego. Bez tego trudno iść dalej w rozwoju.
PEŁNA RELACJA: kliknij  TUTAJ

 

Warunkiem uczestniczenia w tym warsztacie jest przeczytanie trzech pierwszych książek Drunvalo Melchizedeka: Tajemnica Pradawnego Kwiatu Życia Tom I i II oraz Życie w Przestrzeni Serca (książki można kupić m.in. u organizatorki Agnieszki Jurko). Całą resztę poznasz w trakcie zajęć.


Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii.  Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry, wzmacniania fal mózgowych Alfa. Już od  ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka i posiada   uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca". Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.


Lista certyfikowanych trenerów warsztatu „Przebudzenie Oświeconego Serca”: http://www.drunvalo.net/teachers/index.php

Opłata za warsztat: 1890 zł. Osoby powtarzające 1470 zł (zniżka 22%).

Uwagi:

 • warunkiem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata 500 PLN wpłacona najpóźniej do 30 września 2012.
 • na zajęcia proszę zabrać opaskę (chustkę) na oczy oraz obuwie na zmianę
 • warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski
 • ilość miejsc ograniczona (max 25 osób)

 

Miejsce: Warszawa, ul. Dostępna 24 (Bemowo), zajęcia w godzinach: 10.00-18.00. Możliwy nocleg na sali warsztatowej we własnym śpiworze na podłodze, 25 zł/noc, z dostępem do kuchni i łazienki z prysznicem.

Dojazd:
autobusem: 122, 523, 220, 154 (przystanek Stare Bemowo)
tramwajem: nr 33 z Dworca Centralnego (kierunek METRO MŁOCINY), należy wysiąść na przystanku KINO FEMINA 10 i z przystanku KINO FEMINA 06 zmienić tramwaj na nr 20 (kierunek BOERNEROWO), następnie ok. 10 min na piechotę.

 

Noclegi w pobliżu: rezerwacja i płatność we własnym zakresie.

Hotel WAT (www.wat.edu.pl), ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 9  //  Hotel Stawisko Klaudyn (5 km od zajęć), (www.stawisko.com.pl), tel: 22 / 728 324 927, email:  recepcja@stawisko.com.pl  //  Hotel TINA (http://hoteltina.pl/cennik.html), ul. Górczewska 212, tel. (22) 664 97 20, 665 41 53, email: hotel.tina@warszawa.eta.pl  //  Amarylis B&B (pokój ze śniadaniem), (www.amarylisbnb.com), ul.Rzędzińska 19, tel: +48 506 145 860, email: amarylis.bb@gmail.com  //  Hostel Apiano (dojazd tramwajem z przystanku KINO FEMINA nr 20, około 15 minut a potem 10 minut na piechotę), www.apiano.pl, Al. Jana Pawła II 57, ceny od 49 zł w pokoju wieloosobowym, tel. 22/630 05 30, Kom: 883 155 877, email: hostel@apiano.pl

 

W dniu 23-go października możliwe są indywidualne konsultacje z Tomem. Sesja z tłumaczeniem kosztuje 190 zł, bez tłumaczenia 160 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 100 zł. Konsultacje w godzinach 11.00-14.00 (bez tłumaczenia sesji) oraz 16.00-19.00 (z tłumaczeniem sesji). Sesja trwa 40-60 minut. Zapisy u Agnieszki Jurko.


Na konsultację najlepiej przyjść z konkretnymi pytaniami, mogą one dotyczyć życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego i wszelkich spraw, z którym nie można sobie dać rady samemu. Tom ma wgląd energetyczny, ma także dostęp do Kroniki Akaszy i doradza, w którym kierunku iść. Może też zrobić  "czytanie" z daty urodzenia tzn. jaki wpływ energetyczny mają na Ciebie Twoje imiona, nazwisko rodowe, dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia.  Sesja trwa 40- 60 minut.

Miejsce sesji: Tarchomin, ul. Książkowa  9 F (przystanek przy pętli Nowodwory)
Dojazd: 10 min z Metra Młociny autobusem 101,  20 min autobusem 508 od metra Marymont; z Dworca Centralnego  autobus nr 510; z Nowego Światu nr 503,  z Gocławia nr 509.

Zapisy na warsztat i konsultacje: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl