Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj295
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1515
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10259
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558604

Czytelnicy online: 14
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:10Uzdrawiająca siła dźwięku - kąpiel w dźwięku, warsztaty, sesje

Kąpiel w dźwięku, warsztaty, konsultacje indywidualne

11  -  17 maja 2012 w Warszawie

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.
Zgłoszenie na warsztaty
.


Program:

11 maja (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

12 maja (sobota) , nowy warsztat PRZYGOTUJ SIĘ NA POZYTYWNE ZMIANY W 2012!, 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

13 maja (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

14-17 maja: Indywidualne konsultacje. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 12.30.

 

Więcej informacji o Shirlie Roden: kliknij tutaj

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

 

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś/-byś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki. Shirlie będzie śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich.

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa).  Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.

Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć, proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę.

 

PRZYGOTUJ SIĘ NA POZYTYWNE ZMIANY W 2012!

Kalendarz Majów kończy się 21 grudnia 2012  i wraz z przesileniem zimowym nastąpi Galaktyczne Wyrównanie (następne dopiero za 26 tys. lat). Być może zauważyłaś/-eś, że ostatnio doświadczasz różnorodnych wyzwań na wszystkich poziomach życia spowodowanych ogromnymi falami energetycznymi, które przepływają przez Ciebie i Ziemię.

Już nadszedł czas, aby otworzyć się na pozytywne zmiany i wyzwania oraz aby żyć z poziomu Miłości a nie lęku. Podążaj za swoją transformacją. Połącz komórki swojego ciała z nową magnetyczną wibracją Ziemi przy pomocy medytacji z dźwiękiem. Otwórz Serce i zaufaj temu procesowi. Podnieś swoją wibrację dzięki specjalnym mantrom uwalniającym blokady energetyczne a doświadczysz jasności umysłu i pomożesz Matce Ziemi w jej duchowej podróży.

To będzie dzień pełen dźwięków i pozytywnych wibracji. Wszyscy połączymy się z poziomu Serca i Duszy, aby wspierać się nawzajem i pomagać naszej Planecie. A Ty nawiążesz połączenie z Twoim Prawdziwym Ja.

Co to jest Wyrównanie Galaktyczne? - Tego samego dnia w jednej linii w stosunku do środka Drogi Mlecznej ustawią się planety naszego Układu Słonecznego. Będzie można zaobserwować to zjawisko „gołym okiem” nad horyzontem. 21 grudnia 2012 roku nastąpi wyrównanie planet: Marsa, Jowisza, Merkurego, Wenus, Uranu i Neptuna. To niecodzienne wydarzenie, zgodnie z obliczeniami ma poprzedzić dwukrotne zaćmienie Księżyca i zakrycie tarczy słonecznej przez planetę Wenus, które będzie bardzo spektakularne. Zjawisko Wyrównania Galaktycznego będzie finałem całego szeregu zjawisk, które już się dzieją.

 

UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU - warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Czy pragniesz uwolnić obciążające Ciebie wzorce zakodowane w komórkach Twojego ciała?

Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie. Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Mężczyznami z Twojego rodu i uzdrowisz swojego Wewnętrznego Mężczyznę. Będziesz pracować z dźwiękiem, aby wzmocnić męską energię (logiczną, analityczną, obiektywną), podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowanie.

W trakcie najważniejszego procesu obejmującego pracę z dźwiękiem, medytację, wizualizację i regresing połączysz się z energią wszystkich swoich Przodków. Z poziomu serca nawiążesz kontakt ze swoim Tatą, Dziadkiem, Pradziadkiem, prapra..  i uwolnisz się od negatywnych wzorców zapisanych w Twoim ciele. Po tym etapie otrzymasz od nich Dary a w Twoim Rodzie pojawi się stały przepływ Miłości. Poczujesz w sobie Moc i wsparcie Przodków w życiu codziennym. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość.

 

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Pierwsza sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem. W trakcie konsultacji prowadzę medytację, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu. Następnie intonuję dźwięki nad centrami energetycznymi ciała (czakrami) zaczynając od głowy poprzez całe ciało. W ten sposób  usuwam "starą" energię i wprowadzam w jej miejsce energię światła. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Duchami Opiekuńczymi). Bardzo ważnym elementem sesji jest uświadomienie i uwolnienie blokujących emocji. Dzięki temu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczanie. Shirlie Roden


MIEJSCE:

kąpiel i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna (I pięto).

konsultacje indywidualne: miejsce będzie podane w terminie późniejszym.

 

Noclegi w okolicy -  rezerwacja we własnym zakresie:

Mieszkania, apartamenty do wynajęcia w centrum: www.exclusiveapartments.com.pl

Nowy hostel Apiano (kilka minut od miejsca warsztatów): www.apiano.pl, Al. Jana Pawła II 57, ceny od 49 zł w pokoju wieloosobowym, tel. 22/630 05 30, Kom: 883 155 877.

OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.Jak dojechać na Nowolipki 21 A:
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

OPŁATY:

Jeden dzień warsztatów: 270 zł. Opłata za dwa dni warsztatów zamiast 540 zł specjalna cena 450 zł.

Kąpiel w dźwięku 45 zł.

Sesja indywidualna: bez tłumacza 230 zł lub z tłumaczem 290 zł. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 24 godziny.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).