Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj344
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1564
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10308
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558653

Czytelnicy online: 10
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:47wykład - POZYTYWNA ENERGIA I WSPARCIE NA 2012 ROK!

Wykład Shirlie Roden i Toma de Winter

Termin: 12  lutego 2012 w Warszawie, godz. 17.00-19.00

Miejsce: ul. Towarowa 22, wejście E („Rzeka  Życia” w Jupiter Centrum), opłata 20 zł
.

 

Jak dostosować swoje wibracje do zmian na Ziemi?

Jak żyć i kreować z poziomu Serca?

2012 rok - kolejnym etapem ludzkiej ewolucji?

W obecnych czasach  wszystko zmienia się tak szybko i intensywnie. Potrzebujemy metody, aby w sposób naturalny i elastyczny dostroić się energetycznie do zmian zachodzących wewnątrz i wokół nas. Zmiany i związane z nimi wyzwania są ważnym etapem naszego duchowego rozwoju i całej ludzkości. Rozwiązanie jest proste. Należy pozbyć się ego, połączyć się z Esencją (czystą energią Duszy), odnaleźć w sobie cechy Boga Twórcy i rozpocząć tworzenie rzeczywistości na nowo, ale tym razem z poziomu Serca.

Do tej pory kreowaliśmy rzeczywistość z poziomu mózgu i to głównie z jego męskiej, logicznej części. Ten sposób przestał już działać, właśnie teraz na całym świecie rozpadają się stare systemy ekonomiczne i polityczne. Musimy zacząć tworzyć z innych poziomów, a konkretnie z poziomu Serca. Gdy naprawdę poczujemy, że wszystko co kreujemy pochodzi z Serca to będzie to zgodne z naszą wewnętrzną Prawdą. Będziemy wreszcie żyć według uczuć, a nie według logiki.  Uczucia zawsze są prawdziwe i nigdy nas nie zawiodą. Serce jest tym, czym jesteś. 

Rok 2012 będzie Rokiem „Objawienia”. W grudniu Ziemia przesunie się w kierunku osiowego centrum galaktyki. Wraz z końcem Kalendarza Majów pole magnetyczne naszej planety zmieni się, a my będziemy mieć szansę dostrojenia się do nowej wibracji i wielopoziomowych zmian. Wykorzystajmy tę szansę już dzisiaj. Musimy natychmiast się przebudzić, otworzyć Serce i mieć całkowitą pewność, że jesteśmy bezpieczni.

W trakcie wykładu  Tom de Winter wyjaśni  w jaki sposób poradzić sobie z procesami roku 2012. Wykonamy też kilka prostych, praktycznych ćwiczeń, abyśmy mogli doświadczyć na poziomie fizycznym tworzenia z Serca.

Natomiast  Shirlie Roden pomoże podnieść nasze wibracje do nowego poziomu energetycznego Ziemi przy pomocy anielskich energii, medytacji z dźwiękiem i duchowych pieśni.


Miejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22 („Rzeka  Życia” w Jupiter Centrum, wejście E bliżej stacji benzynowej), godz. 17.00-19.00

Na wykład nie ma zapisów, miejsca wystarczy dla każdego:)

Opłata: 20 zł. Opłata gotówką przed wykładem.

Więcej informacji o Shirlie Roden i Tomie de Winter http://agnieszkajurko.pl/warsztaty.html