Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj343
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1563
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10307
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558652

Czytelnicy online: 13
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:41Trening Wzmacniania Aktywnosci Fal Alfa

prowadzi dr James Hardt z USA

Termin: 2- 8 maja 2012 w Maierhöfen (płd Niemiec).

Grupa max 5 osób, zostało ostatnie 1 miejsce!

Metody zwiększania aktywności fal Alfa przy pomocy treningu wykorzystującego biofeedback i neurofeedback.

.

Trening Wzmacniania Aktywności Fal Alfa z zastosowaniem biofeedbacku i najnowszej technologii generującej neurofeedback umożliwia każdemu zwiększenie liczby fal Alfa wytwarzanych przez jego mózg. Instytut Biocybernaut prowadzi treningi z zastosowaniem biofeedbacku, które w szczególności są ukierunkowane na zwiększenie liczby fal Alfa i liczne korzyści, jakie ono ze sobą niesie.

W roku 1962 okryto, że ludzie mogą się nauczyć w jaki sposób wytwarzać więcej fal Alfa, jeśli za każdym razem, nawet przy najmniejszym ich przyroście, otrzymają potwierdzenie tego faktu za pomocą biofeedbacku. Korzyściom jakie może przynieść trening poświęcony falom Alfa towarzyszyło ogromne zainteresowanie i ekscytacja (miało to miejsce pod koniec lat sześćdziesiątych i na początku siedemdziesiątych). Jednak zaraz potem przyszło rozczarowanie niepowodzeniami tych treningów wynikającymi z tego, że do badań stosowano złe rozwiązania technologiczne, a naukowcy wykazali się ignorancją w kwestii protokołów treningowych (a muszą być one bardzo skrupulatne). Głównie z powodu takiej właśnie ignorancji większość pierwszych programów treningowych mających na celu zwiększenie ilości fal Alfa nie przynosiła uczestnikom zamierzonych rezultatów. Jeśli nie nauczymy uczestnika tego, w jaki sposób może on zwiększyć liczbę fal Alfa w swoim mózgu, nie osiągnie on nowych stanów umysłowych o obniżonym poziomie niepokoju, podwyższonej kreatywności i bezwysiłkowym przełączaniu się w tryb szczytowej wydajności. Z drugiej jednak strony trening z zastosowaniem właściwej technologii i metod zwiększania liczby fal Alfa da ludziom dostęp do całkowicie nowego sposobu życia, włączając w to niższy poziom niepokoju, lepsze zdrowie, mniej wypadków, zwiększoną kreatywność, wydajność szczytową i więcej szczęścia.

 

Trening wykorzystujący Biofeedback i Neurofeedback w ujęciu naukowym

Jest naukowiec, który poświęcił swoje całe dorosłe życie na badanie i ulepszanie naukowej technologii i metod uczenia ludzi w jaki sposób mogą zwiększać aktywność fal Alfa w mózgu. Tym naukowcem jest dr James V. Hardt. Stworzony przez niego system metod treningu, służący podnoszeniu liczby fal Alfa,  jest na tyle skuteczny, że Stany Zjednoczone przyznały mu specjalny patent za rozwiązania technologiczne. Teraz dr Hardt przeznacza część swojej pracy badawczej na trenowanie zawodowych lekkoatletów. Między zawodami sportowymi mają oni bowiem wystarczająco dużo czasu na odbycie 7 dniowego treningu z falami Alfa, a ponadto są bardzo zmotywowani aby osiągnąć perfekcję w sporcie, który uprawiają. W naszej kulturze najlepsi sportowcy zawsze cieszą się uznaniem i szacunkiem. Oczywiste jest, że udokumentowane naukowo, lepsze wyniki i osiągnięcia lekkoatletów, które uzyskają dzięki pracy nad falami Alfa będą zaskoczeniem dla milionów ludzi i zmotywują te osoby, które jeszcze są nie są zainteresowane poszerzaniem świadomości do tego, aby nauczyły się korzystać z dobrodziejstw, jakie przynosi wyższy poziom fal Alfa.


Korzyści wynikające z większej aktywności fal Alfa w mózgu


Ludzie lubią naśladować swoich idoli czy ulubieńców, a dla wielu takimi idolami są mistrzowie sportu. Wiele osób dowie się czym jest trening fal Alfa obserwując jak rozwijają się ich ulubieni sportowcy. Gdy ludzie zrozumieją jaki wachlarz korzyści przynosi nauczenie się kontroli nad przepływem fal Alfa i Theta w mózgu, wielu z nich chętnie przeznaczy 6-8 godzin dziennie w ciągu siedmiu kolejnych dni na trening podnoszenia fal Alfa i samorozwoju. Jedno z badań, które przeprowadzono podczas 7dniowego treningu fal Alfa wykazało, że zmiany jakie zaszły w ich emisji były porównywalne ze zmianami, jakie zachodzą u osób medytujących Zen przez 21 do 40 lat. Umiejętności i kunszt łuczników Zen okryte są legendą. Wszyscy już zdążyliśmy się przyzwyczaić do nowinek technologicznych, które nadają naszemu życiu przyspieszenia, ale skrócenie 21-40 lat medytacji do okresu 7 dni treningu robi i tak ogromne wrażenie.

Trening zwiększania aktywności fal Alfa w mózgu wykorzystujący biofeedback jest sam w sobie nadzwyczajny. Dzięki naszej technologii ludzie mogą zmienić siebie i swoje życie na lepsze. Ludzie cieszący się wysoką liczbą fal Alfa w mózgu są bardziej spokojni, kreatywni i częściej udaje im się przebywać w stanach szczytowej wydajności. Tacy ludzie również czują mniej wrogości, gniewu, smutku czy przygnębienia, a ponadto są bardziej przyjaźni, pełni wigoru, motywacji i myślą w przejrzysty sposób. Świat stanie się lepszy gdy więcej ludzi nauczy się zwiększać aktywność fal Alfa w swoich mózgach.

O ludziach, którzy potrafią dostosowywać rodzaj fal mózgowych do danej sytuacji mówi się, że są szczególnie uzdolnieni. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, bo nie musisz urodzić się ze szczególnymi uzdolnieniami. Dysponujemy już technologią i metodami treningu, dzięki którym prawie wszyscy są w stanie generować modele fal mózgowych idealnie dostosowane do sytuacji, w jakiej akurat się znajdują. Czy chciałaś/eś kiedykolwiek być wybitnie uzdolnionym? Jeśli włożysz w to odrobinę wysiłku to marzenie może się ziścić.

 

W jaki sposób trening zwiększania aktywności fal Alfa może Tobie pomóc?

Programy treningowe Instytutu Biocybernaut były tworzone przez ponad 20 lat, przez cały czas prowadziliśmy nad nimi badania naukowe i optymalizowaliśmy je tak, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia przebudzeń duchowych, uzyskania głębokiego spokoju i pełnego zrozumienia.


Treningi Instytutu Biocybernaut mogą Tobie pomóc:

1. W staniu się bardziej świadomym.
2. Uzdrowieniu nieświadomych negatywnych emocji, takich jak smutek, złość czy lęk.

Coaching w wybaczaniu i uwalnianiu się od obciążających wzorców, który ma miejsce w czasie treningu Alfa sprawia, że uwolnisz się od konfliktów i negatywnych emocji. Dzięki temu poczujesz się bardziej Silny/-na, Komunikatywny/-na, Spokojny/-na i przepełniony Miłością. Korzystnymi "ubocznymi" efektami tego przebudzenia duchowego jest zwiększona Kreatywność, obniżenie poziomu niepokoju (mniej napięć) i więcej Szczęścia.

Szczegółowy spis korzyści:

 • Podniesienie umiejętności i sprawności oraz czerpanie z nich radości
 • Zwiększenie klarowności umysłowej i efektywności
 • Przywrócenie modeli fal mózgowych z młodości, z czym wiąże się odwrócenie efektów starzenia
 • Budowanie pewności siebie i szacunku do własnej osoby
 • Poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego
 • Zwiększona świadomość duchowa
 • Lepszy dostęp do przebaczania i uwalniania się od zbędnych przywiązań
 • Rozwój naturalnej intuicji i umiejętności rozwiązywania problemów
 • Utrzymywanie spokoju i koncentracji w stresujących sytuacjach
 • Umiejętność działania bardziej efektywnie i kreatywnie przy obniżonym poziomie napięcia
 • Czerpanie korzyści ze zwiększonej produktywności

 

Więcej informacji na temat tego, co jeszcze może dać Tobie trening wykorzystujący biofeedback:
* Zobacz co osiągnięto dzięki treningowi z biofeedbackiem w konkretnych przypadkach badawczych (po angielsku): kliknij tutaj.
* Przeczytaj relacje osób, które odbyły trening (po angielsku): kliknij tutaj
* Poczytaj o korzyściach, jakie może Tobie przynieść trening przy użyciu neurofeedbacku (po angielsku): kliknij tutaj.

 

Cena: intensywny 7 dniowy trening Alfa ma stałą cenę na całym świecie i wynosi ona 14 995 dolarów kanadyjskich (http://www.biocybernaut.com/pricing.htm#nav1top) co wynosi ok. 48 tys. zł + 19% niemieckiego vatu (jeżeli będzie wystawiona faktura na polską firmę to nie płaci się niemieckiego vatu) plus nocleg i wyżywienie. W listopadzie 2011 spaliśmy w ośrodku Toma de Winter (50 euro za dzień za osobę) a jedzenie przywieżliśmy z Polski, bo smaczniejsze niż niemieckie:). Zajęcia trwają ok 12-14 godzin dziennie, maksymalna liczba uczestników to 5 osób, ponieważ jest tylko 5 kabin dźwiękoszczelnych). W terminie 2-8 maja (podobnie jak w listopadzie 2011) będę tłumaczyć dla polskich uczestników co jest także dodatkowo płatne.

 

Informacje (sposób przygotowania, terminy płatności) i zapisy na treningi Wzmacniania Fal Alfa w Niemczech:

Agnieszka Jurko, mail:  agnieszka@agnieszkajurko.pl