Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj448
mod_vvisit_counterWczoraj1012
mod_vvisit_counterTen tydzień3714
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.4981
mod_vvisit_counterTen miesiąc17439
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2565784

Czytelnicy online: 14
Twój IP: 52.203.18.65
Dziś jest: 2022-01-28 12:57Odkryj uzdrawiającą siłę własnego głosu
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

14–23 listopada w Krakowie i Warszawie Warsztaty, sesje indywidualne i grupowe

 

Prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne, za pomocą dźwięku uwalnia dusze uwięzione w miejscach martyrologii. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu. 

.

Shirlie jest autorką książki “Uzdrawianie dźwiękiem”, nagrała kilka solowych płyt: SKYDANCER, THE PATH OF DARING, THE CHILD I KNEW, THE VANISHING LAKE, ENDLESS LOVE, ANGELS OF SOUND.  Jej piosenki, pełne pozytywnych treści wspieranych wpadającą w ucho melodią, nie tylko podnoszą poziom energii słuchacza, ale też kształtują wrażliwość dla Ziemi. Posłuchaj fragmentów z płyt: Endless Love, The Vanishing Lake i The Path of Daring.


Swoją karierę na scenie zaczynała od muzyki rockowej, to wtedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii, którą postanowiła wykorzystać do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy, który poszedł w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania.
Shirlie ma w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan.
Prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne, za pomocą dźwięku uwalnia dusze uwięzione w miejscach martyrologii. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu.

KRAKÓW
15 listopada (sobota) warsztat ODKRYJ SWÓJ DŹWIĘK,  10.30- 17.30
16 listopada (niedziela) warsztat WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW, 10.30-17.30


WARSZAWA
21  listopada (piątek)  UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU   (sesja grupowa), 18.00-19.30
22 listopada (sobota) ODKRYJ SWÓJ DŹWIĘK,  10.30 - 17.30
23 listopada (niedziela) UZDRAWIANIE KOBIECOŚCI ,  10.30 - 17.30

Indywidualne konsultacje:  19, 20, 24, 25
Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 2 godz.): 10.30 i 13.00

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU
Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał oraz podniesie energię życiową. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego. Ze względu na ograniczoną liczbę osób na sesję zapisuje Agnieszka Jurko.
 
ODKRYJ SWÓJ DŹWIĘK
Wprowadzenie do wykorzystania głosu do samouzdrawiania, relaksacji i uwalniania emocji. Przy użyciu prostych, praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystywać dźwięk, który najbardziej pasuje do twego głosu, ciała i potrzeb emocjonalnych.
Przez cały czas masz przy sobie jeden z najprostszych i najbardziej naturalnych instrumentów uzdrawiania: ludzki głos. Z łatwością możesz go używać do uwalniania blokad emocjonalnych, podnoszenia swojego poziomu energii i do relaksacji. Nasze zdominowane przez technikę i komputery życie społeczne odcięło nas od pradawnych praktyk wspólnego śpiewu, a ten warsztat pomoże ci powrócić do korzeni i nauczyć się używać twojego własnego dźwięku. Nie musisz być śpiewakiem czy muzykiem: przy użyciu prostych, praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystywać dźwięk, który najbardziej pasuje do twego głosu, ciała i potrzeb emocjonalnych.
 
WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW
Istnieją Anioły Dźwięku, Anioły Uzdrowienia, i Anioły w każdym z nas. Jak przekształcić nasz cień w światło? Przy użyciu dźwięku własnego głosu - aby oczyścić przeszłość, podnieść wibracje każdej komórki naszego ciała i połączyć się z wyższymi, anielskimi energiami, świętym dźwiękiem. Używając dźwięku, śpiewu, medytacji i wizualizacji przywołamy Aniołów, połączymy się ze swoim własnym Aniołem i doświadczymy mocy uzdrowienia czystej bezwarunkowej miłości i współodczuwania poprzez Aniołów, którzy wibrują w wytwarzanych przez nas dźwiękach. Zamanifestuj Anioła w sobie i odnajdź swoje skrzydła, byś mógł lecieć wraz dźwiękiem swojego prawdziwego Ja: Istoty z Czystego światła, połączonej z uniwersalną świadomością.
 
UZDRAWIANIE KOBIECOŚCI
Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałaś/eś od rodziców i odziedziczyłaś/eś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, twoje kobiece i męskie energie muszą zostać oczyszczone, być w równowadze i wspierać się wzajemnie.
 Te warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Tobie połączyć się z energią matki (kobiecego wzoru), żeby uwolnić się z wzorów z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z kobiecą linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić kobiecą, receptywną, intuicyjną i twórczą energię, podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowania na głębokim, wewnętrznym poziomie.

INDYWIDUALNA KONSULTACJA
Pierwszą sesję nazywam zwykle "sesją oczyszczającą", chyba że osoba przychodzi z konkretnym problemem, którym chce się zająć. W trakcie sesji stosuję medytację prowadzoną, by wprowadzić klienta w stan relaksu, w pozycji leżącej, a następnie intonuję dźwięki, poczynając od głowy poprzez całe ciało, by usunąć "starą" energię i pracując nad centrach energetycznych ciała, również na nogach i stopach. Następnie przeprowadzam proces w odwrotnym kierunku, wprowadzając energię. To bardzo prosta technika, ale ma ogromną moc, ponieważ dźwięk jest silny i ciągły. Czasem klienci zasypiają, czasem następują duże uwolnienia [emocji], ale głównie relaksują się, odpływają, a po zabiegu czują się znacznie lepiej.
Shirlie Roden


 
MIEJSCA ZAJĘĆ:

Kraków: dokładne miejsce zostanie podane w terminie późniejszym.

Warszawa: ul. Nowolipki 21 a (przedszkole w głębi podwórka, sala gimnastyczna na I piętrze).   Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem:  OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.
Od  dworca centralnego najlepiej dojechać tramwajem. Przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem. na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16, 33, 17. Należy wysiąść na czwartym przystanku o nazwie: NOWOLIPKI,  skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ul. Nowolipki. Przedszkole o numerze 21 a znajduje się wewnątrz podwórka.

Opłaty:
Warsztat za każdy dzień:  270 zł. Osoby powtarzające 200 zł.
Uzdrawiająca kąpiel w dźwięku (sesja grupowa): 40 zł
Opłata za ok. 2 godzinną indywidualną konsultację: 270 PLN z tłumaczem, 210 PLN bez tłumacza

Zapisy: Agnieszka Jurko, email: agnieszka.jurko@wp.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:
warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz za sesję indywidualną
z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
na zajęcia proszę zabrać ze sobą duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje.