Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj330
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1550
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10294
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558639

Czytelnicy online: 8
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:23JESTEM TU I TERAZ

XVIII wakacje z Akademią Życia

Termin: 6 - 15 sierpnia w Muchowie k/Jawora

Jak pożegnać swoją przeszłość i zacząć żyć?

Brak wolnych miejsc (zapisy na listę rezerwową).

Zgłoszenie na  warsztaty
.

Pewien mistrz w dziedzinie pracy z ludźmi zwykł mówić do swojego klienta po rozpoznaniu jego sprawy: Mam dla Ciebie dwie wieści: pierwsza jest taka, że niestety nigdy nie będziesz już mieć innej przeszłości niż tak , która minęła. Druga zaś jest taka, że możesz kształtować swoją teraźniejszość tak, aby doświadczać tu i teraz poczucia pełni i szczęścia.

Już po raz osiemnasty zapraszamy Ciebie do udziału w naszych wakacyjnych warsztatach. Lata współpracy w naszym zespole trenerskim, liczna grupa uczestników jacy przewinęli się przez nasze zajęcia, wspólne uważne eksperymentowanie i doświadczanie tego, co jest sprzyjające indywidualnemu rozwojowi upewniło nas że proponowana przez nas metodyka pracy jest skuteczna.

W tym roku chcemy zwrócić uwagę na umiejętność żegnania się z przeszłością , rozstawania się z dawnymi przekonaniami , odpuszczanie korzyści jakie wiążą się z kurczowym trzymaniem się tego co było. W Twoim życiu zdarzyło się wiele ważnych spraw, być może przeżyłaś/eś wiele trudnych, rzutujących na Twoją zdolność do przeżywania szczęśliwych chwil. Co to były za zdarzenia? Jak często (świadomie i podświadomie) odwołujesz się do nich podejmując obecne decyzje? Jaką kobietą/jakim mężczyzną byłabyś/byłbyś gdybyś żył/-atu teraz bez tego bagażu? Co byś mogła/mógł, jakie możliwości otworzyły by się przed Tobą?

 

Nasz warsztat opiera się na czterech filarach:
1/ praca z ciałem: poranne zajęcia hatha jogi, medytacja w ruchu przy muzyce oraz praktyki oddechowe bazujące na rebirthingu – ale także taniec jako element energetyzujący w trakcie innych zajęć oraz relaksujący podczas wieczornych zabaw. Do tego piesze wycieczki  wśród okolicznych lasów i wzgórz,
2/ praca ze swoimi emocjami, dbanie o swoją duszę: min. dzięki wykorzystaniu technik znanych z ustawień systemowych, arteterapię (np. pracę z obrazem i dźwiękiem),
3/ korzystanie z własnego umysłu: stosowanie metod twórczego myślenia po to , aby tworzyć taką rzeczywistość jakiej pragniemy,
4/ doświadczanie kontaktu z innymi ludźmi: zapraszamy na nasze zajęcia ludzi, którzy lubią ludzi:) Pracujemy w grupie i organizujemy rozmaite grupowe aktywności,  aby stwarzać możliwości nawiązywania relacji i wymiany.

Przewidujemy też śmiech, taniec, śpiew, wędrówki po magicznej okolicy bliższej i dalszej oraz projekcje inspirujących filmów, które poprzez obraz/dźwięk w sposób łatwy i przyjemny pomagają wzbudzić entuzjazm do przeprowadzenia pożądanych przez nas samych zmian.

Organizacja zajęć:
Pracujemy zgodnie z ramowym planem dnia, na który składają się zajęcia poranne (ok. 2 godz.) poświęcone głównie pracy z ciałem. Nasz specjalny Gość Lesław Kulmatycki prowadzi poranny blok zajęć (godz. 7.00-8.00) "medytacji ruchu" (specyficzne praktyki, medytacje, mudry, medytacja anahat, medytacja jajaru). W godzinach 8.00-9.00 zajęcia jogi prowadzi Kornelia Popek. Następnie odbędą się zajęcia przedobiednie (ok. 4 godz.) czyli warsztaty grupowe cz. 1 oraz zajęcia poobiednie (ok. 3 godz.)  warsztaty grupowe cz. 2.

Powyższy program ma charakter ramowy. W zależności od pogody, oceny „kondycji” uczestników i twórczego procesu zajęcia będą się odbywać na sali lub na dworze, a poszczególne moduły mogą podlegać zamianie w trakcie dnia. Ważne jest również to, że w trakcie pobytu będziemy proponowali także niezbędne przerwy na oddech i obcowanie z pięknym otoczeniem, proponując zorganizowane spacery i piesze wycieczki w okolice Muchowa. Traktujemy je jako przyjemne i  ważne uzupełnienie naszych zajęć.


Nasi trenerzy, nasze kompetencje:

Jacek Borowicz  (ww.akademiazycia.pl) od ponad 20 lat animator Wrocławskiej Akademii Życia, trener – praktyk (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates, uczestnik 2-letniego seminarium metody ustawień systemowych superwizowany przez Heiko Hinrichs’a z Instytutu „Family Affair z Bremy) połączy elementy NLP i Huny oraz idei B.Hellingera budując wehikuł do podróży w głąb siebie. Wykładowca Podyplomowego Studium Technik Relaksacyjnych na wrocławskie AWF, w życiu zawodowym min. trener w zakresie społecznych umiejętności menedżerskich i biznesowych.

Prof. Lesław Kulmatycki kwalifikowany międzynarodowy nauczyciel International Yoga Teacher Association, posiada certyfikaty szkoły jogi „Kaivalyadhama” z Lonavla (Indie) oraz z Satyananda Ashram (Australia), autor książek „Joga dla zdrowia”, ”Stres i joga”, „Stres, joga, relaksacja”, „Yoga Nidra. Sztuka relaksacji”, twórca i kierownik Podyplomowego Studium Technik Relaksacyjnych i Jogi na wrocławskim AWF.

Kornelia Popek (www.pracownia-jogi.pl) jogę praktykuje od 1992 roku. Mieszka i pracuje w Rybniku. Prowadzi autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych, aby realizować swoje pasje: jogę, malarstwo, astrologię, masaż dźwiękiem i taniec. Plastyk, nauczyciel jogi Sivanandy, masażysta dźwiękiem metodą Petera Hessa.

Paweł Trzciński animator Wrocławskiej Akademii Życia, rebirther i Prezes Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich  (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA, roztoczy nad nami opiekę w trakcie sesji pracy z oddechem a także co wieczór zaprosi nas w świat swoich muzycznych medytacji demonstrując wykorzystanie muzyki Hemi-Sync i innych nowych technologii multimedialnych w medytacjach.

Termin: 06-15 sierpnia. Zaczynamy kolacją 6-go o godzinie 18.00 i kończymy 15-go  obiadem około godziny 15.00.

Miejsce: Muchów k/Jawora (woj dolnośląskie, 1,5 godz. jazdy samochodem od Wrocławia). Jeżeli będzie potrzeba to  postaramy się pomóc w transporcie do Muchowa. Będziemy mieszkać w otoczonym starym parkiem, ponad stuletnim pałacu. Do naszej dyspozycji mamy  dwu-, trzy- i czteroosobowe pokoje ze wspólnymi łazienkami.


Opłaty:

1)  całodzienne warsztaty: 700 zł lub 650 zł od osoby w przypadku par.
Możliwy rabat 100 zł w przypadku wpłaty pełnej kwoty do  końca maja. Zniżka 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie: 675 zł (75zł/dziennie x 9 dni)
3) ubezpieczenie NW: 30 zł

Terminy płatności:
zaliczka 500 zł za warsztat w ciągu 14 dni od daty zapisania się, ale nie później niż do 30 czerwca. Reszta opłaty za warsztat do 15 lipca. Opłata za zakwaterowanie i wyżywienie oraz NW jest pobierana pierwszego dnia zajęć.

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko,  agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel. 501 625 528.

Uwagi:

  • warunkiem uczestniczenia jest dokonanie bezzwrotnej przedpłaty w wysokości 500 zł do 15-go lipca, po tym terminie nie gwarantujemy miejsca,
  • ilość miejsc ograniczona,
  • możliwość wyboru wyżywienia wegetariańskiego
  • poczytaj o naszych poprzednich obozach: kliknij tutaj