Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj346
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1566
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10310
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558655

Czytelnicy online: 7
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:51Twoja rola w boskim planie

Prowadzi Tom de Winter

Termin: 14 września 2012 w Warszawie

Tom stworzył jednodniowy warsztat będąc zainspirowany książką 'W Służbie Boskiego Planu". Książka, napisana przez grupę działającą w tej dziedzinie, pomogła mu przypomnieć “kim był“. W Twojej duszy i w kosmicznych prawach zapisane jest, że realizujesz Boski Plan.
Zgłoszenie na warsztaty
.

 

Osoby, którzy otwierają się na głębsze poziomy świadomości potrafią wydobyć wspomnienia duszy i odczytać je na jawie. Słudzy Boskiego Planu powinni działać jak katalizatory pokazujące pozostałym ludziom pomost do przyszłości. Pomogą innym w odkrywaniu wspomnień Duszy, aby zapoczątkować proces Duchowego Przebudzenia. Ma to ogromne znaczenie w tym przełomowym momencie historii naszej Planety. Słudzy pomogą ludzkości wykonać krok naprzód, uwierzyć, zaufać we własne siły i zjednoczyć energie, aby wejść w Nową Kosmiczną Świadomość.

W czasie warsztatów:

  • uczestnicy rozpoznają czy realizują swój Boski Plan poprzez medytację i ćwiczenia praktyczne
  • ci, którzy już zaczęli sobie przypominać "kim są" odczują podnoszący się poziom wibracji Ery Wodnika, w wyniku czego staną się bardziej świadomi swojego zadania na tej planecie oraz misji własnej Duszy
  • uczestnicy otrzymają praktyczne rady dotyczące przemiany życia w sposób pasujący do nowej świadomości

Zachęcamy tych, którzy posługują się językiem angielskim do przeczytania książki "W Służbie Boskiego Planu" przed zapisaniem się na warsztaty. Można ją za kupić na Amazonie: kliknij tutaj

 

Relacja uczestniczki z warsztatu "Twoja rola w boskim planie"

Nie jesteśmy ludźmi, którzy mają duchowe doświadczenia, tylko istotami duchowymi, które mają ludzkie doświadczenia. Taka myśl przyświecała warsztatowi „Twoja rola w boskim planie” prowadzonemu przez Holendra Toma de Winter.

Tom zaczął od tego, że pokazał nam, czym jest kontakt ze źródłem. Przeprowadziliśmy ćwiczenie, w którym weszliśmy w stan alfa i przesyłaliśmy miłość naszemu partnerowi z ćwiczenia. Niezwykle otwierające to było ćwiczenia. Po takiej dawce światła, która przepłynęła przez każdego z nas – nikt już nie był takim samym uczestnikiem jak w momencie, kiedy rozpoczynaliśmy to spotkanie. Podczas tego ćwiczenia, w sposób nieplanowany wydarzyło się coś więcej. Miałam wizję „kobiety matki”, kwintesencji macierzyństwa. Macierzyństwa świadomego, dobrego, otwartego na najlepsze, co może przynieść Ziemi nowy mieszkaniec. Opisałam Agnieszce, mojej partnerce z ćwiczenia swoją wizję. Na jej twarzy podczas mojej opowieści zagościł szeroki uśmiech: „Jestem gotowa na macierzyństwo. Pojawił się w moim życiu właściwy człowiek, a ja właśnie się otwarłam na ten boski dar, jakim jest dziecko”. Cudownie było usłyszeć od niej te piękne słowa. Czułam jak moje serce otwiera się jeszcze bardziej.

Ale żeby nie było tak sielsko anielsko Tom przedstawił nam przeszkody, które stoją na drodze do realizacji naszej misji życia:

- Brak pewności siebie. Ten czynnik może zabić młode, dopiero kiełkujące poszukiwania samego siebie i swojej drogi w życiu.
- Ciągłe rozpraszanie siebie głównie poprzez wszechobecne media. Polityka i opera mydlana uzależniają tak samo i tak samo oddalają nas od istoty nas samych. Ciężko sięgnąć do głębin naszej duszy, jeśli nasze myśli są zajęte pozornymi działaniami naszych polityków albo przeżywaniem wirtualnego życia wirtualnych bohaterów. Jest to teatr stworzony dla naszych umysłów, po to abyśmy nie koncentrowali się na tym, co w naszym życiu najważniejsze.
- Lenistwo. Mało wymagamy od siebie i przez to też mało otrzymujemy od świata. (Rzeczywiście, biję się w piersi, że mogłabym zrobić więcej, gdyby nie to, że nie lubię się przemęczać)
- Zamartwianie się. Ten wzorzec jest niezwykle popularny. Wprost opanował Ziemię. Skrupulatnie jest pielęgnowany przez rodziców, w szczególności kobiety, które wychowują swoje dzieci w kokonie strachu. Nam dorosłym ciężko potem wydostać się z takiego kokonu.
- Nuda. (Nie znam tego słowa, ale wierzę, że zgodnie z tym, co powiedział Tom, jest to jeden z elementów, który bardzo skutecznie odciąga nas od realizacji naszej ziemskiej misji)
- Złe nastawienie. Jeśli mamy złe nastawienie do świata, to naszemu przeznaczeniu ciężko będzie się przebić przez mur, jaki stworzyliśmy z własnych przekonań.
- Strach. „Naszym największym lękiem jest lęk przed własną Mocą”.
- Złość i depresja.

Cała relacja Beaty Markowskiej: kliknij tutaj

 

Miejsce: Warszawa, Ośrodek "Rzeka Życia" ul. Towarowa 22, w sali na 1 piętrze (Centrum Jupiter, wejście E po prawej stronie, bliżej stacji benzynowej). Zajęcia trwaja od godz. 09.00 do 17.00.

Dojazd: Centrum Warszawy - 15 minut pieszo od Dworca Kolejowego Warszawa Centralna.  Mapka: kliknij tutaj
Linie autobusowe: 100, 105, 109, 150, 159, 178. Linie tramwajowe: 1, 8, 10, 20, 22, 24, 32

Noclegi w okolicy -  rezerwacja we własnym zakresie:

Mieszkania, apartamenty do wynajęcia w centrum: www.exclusiveapartments.com.pl , Hotel Premier Class (Towarowa 2), jedynka/dwójka od 100 zł za noc; hotel Campanille (Towarowa 2), jedynka/dwójka od 150 zł za noc; hotel Harctur (Niemcewicza 17, od miejsca warsztatów 1 km), jedynka od 115 zł, dwójka od 155 zł, trójka 210 zł  za noc.

 

Opłata: 270 zł. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 15 sierpnia.

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528

 

Zachęcamy też do uczestniczenia w drugim warsztacie Toma: MERKABA (Kwiat Życia) wg Drunvalo Melchizedeka