Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj306
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1526
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10270
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558615

Czytelnicy online: 10
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:34Uzdrawiająca siła dźwięku - egipskie medytacje, koncert, warsztat

EGIPSKI WIECZÓR, KONCERT, warsztaty, kąpiel w dźwięku, konsultacje

Termin: 30 stycznia - 06 luty 2011 w Warszawie

Shirlie na swoich warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii,do uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.
Zgłoszenie na warsztaty
.

 

PROGRAM

30 stycznia (niedziela) EGIPSKI WIECZÓR oraz KONCERT AKUSTYCZNY 16.00-20.00, ul. Miedziana 11 (szkoła Amira)

04 luty (piątek) UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł, Nowolipki 21 A

05 luty (sobota) warsztat WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW, 10.30-17.30, Nowolipki 21 A

06 luty  (niedziela): warsztat POSZUKIWANIE ZŁOTA  czyli UZDRAWIANIE EMOCJI POPRZEZ ŻYWIOŁY,  10.30 - 17.30, Nowolipki 21 A

Opłata za jeden dzień warsztatów: 270 zł. Opłata za dwa dni warsztatów: 490 zł zamiast 540 zł.

Indywidualne konsultacje: 31 stycznia, 1, 2, 3 luty. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 12.30. Konsultacja z tłumaczem 270 zł, bez tłumacza 210 zł. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 24 godziny.

 

Aby uczestniczyć w zajęciach potrzebne są tylko chęci oraz umiejętność wydawania podstawowych dźwięków jak a, e, i ,u. Shirlie prowadzi warsztaty z dźwiękiem a nie naukę śpiewania:), więc nie są wymagane żadne umiejętności związane ze śpiewaniem. Na jej zajęcia przychodzą osoby wstydzącego się własnego głosu (tak jak ja w przeszłości - czyli Agnieszka:), osoby poszukujące nowych metod pracy nad własnym rozwojem osobistym oraz wszyscy, którzy kochają dźwięk i muzykę.

Więcej informacji o Shirlie Roden oraz wywiady video: kliknij tutaj

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane magicznym Egiptem

na niezwykły EGIPSKI WIECZÓR!

Shirlie poprowadzi medytację Piramidy Cheopsa, aby połączyć się z energią trzech komnat oraz poprowadzi medytację Dźwięku Kwiatu Lotosu i zaproponuje wspólne śpiewanie. Opowie także o programie swojego najnowszego wyjazdu do Egiptu „Święte symbole oraz dźwięki w Starożytnym Egipcie”.

Będzie również zachęcać uczestników naszych egipskich wypraw do podzielenia się swoimi ulubionymi i najsilniejszymi doświadczeniami, jakie wynieśli ze  swojego pobytu. ZACHĘCAMY do przyniesienia jednej pamiątki i do założenia biżuterii, sukni lub szalu kupionego w Egipcie. Powrócicie w ten sposób pamięcią do tych niezwykłych chwil. Na zakończenie Shirlie zaśpiewa swoje najbardziej znane a także nowe utwory, które napisała zainspirowana podróżami do Egiptu.

30 stycznia (niedziela)

16.00-18.00 medytacje z Shirlie Roden

18.00-18.30 przerwa kawowa

18.30-20.00 koncert akustyczny Shirlie

WARTO ZAPROSIĆ PRZYJACIÓŁ I ZNAJOMYCH NA NIEZWYKŁE SPOTKANIE Z SHIRLIE!

Koncert dostępny dla wszystkich - wstęp 25 zł


OPŁATA (16.00-20.00): 90 zł
Warunkiem rezerwacji miejsca jest 50% przedpłata do 15 stycznia. O udziale decyduje kolejność wpłaty zaliczki ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

WSTĘP NA KONCERT: 25 zł . Można przyjść tylko na koncert.

MIEJSCE: Szkoła Tańca Orientalnego "Amira" (www.amira.com.pl) w Głównym Budynku Domu Słowa Polskiego, ul. Miedziana 11, Warszawa.  Wejście od parkingu po lewej stronie.

 

CZARODZIEJ WOLI

Jestem magiem, alchemikiem
Czarodziejem woli
Katalizatorem zmian ...

RA MAAT KA

Starożytna mądrość, starożytne kamienie
Starożytna wiedza w moich kościach
Poczuj tę moc w ciemnościach
Powstań w świętym kwiecie...

pełne teksty piosenek Shirlie i tłumaczenie TUTAJ...

 

 

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU
Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał oraz podniesie poziom energii życiowej. Dodatkowo Shirlie będzie także grać na gitarze i używać gongu oraz dzwonków tybetańskich. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego.

 

WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW
Istnieją Anioły Dźwięku, Anioły Uzdrowienia, Anioły Dostatku i Anioły w każdym z nas. Ale w jaki sposób można przekształcić nasz cień w światło? W bardzo prosty sposób - przy użyciu dźwięku własnego głosu - możesz oczyścić przeszłość, podnieść wibracje każdej komórki ciała i połączyć się z wyższymi, anielskimi energiami.  Używając dźwięku, śpiewu, medytacji, oddychania i wizualizacji przywołamy Aniołów. Doświadczysz głębokiego połączenia z Aniołami Uzdrowienia i Dostatku, mocy uzdrowienia czystej bezwarunkowej miłości i współodczuwania poprzez Aniołów, którzy wibrują w wytwarzanych przez nas dźwiękach.

Zamanifestuj Anioła w sobie i odnajdź swoje skrzydła, byś mógł lecieć wraz dźwiękiem swojego prawdziwego Ja: Istoty z Czystego światła, połączonej z uniwersalną świadomością.


POSZUKIWANIE ZŁOTA - uzdrawianie emocji poprzez żywioły przy użyciu śpiewu, ruchu i  dźwięku.
Indianie Ameryki Północnej nazywają  Powietrze, Ziemię, Wodę i Ogień Czterema Głównymi Duchami. Wielu ludzi żyjących w skomputeryzowanym i cywilizowanym społeczeństwie straciło głębokie połączenie nie tylko z tymi Żywiołami, ale także z tymi elementami naszego wnętrza, które reprezentują - emocje, namiętność, moc myśli i umiejętność odrodzenia i osobistej przemiany.

Podczas warsztatów będziemy korzystać z medytacji z dźwiękiem, z prostych piosenek, delikatnych ruchów i tańca, żeby połączyć się z czterema żywiołami oraz z dodatkowymi cechami kamienia i drewna, aby odnaleźć wewnętrzne złoto. Po prostu pozwolimy sobie na uwolnienie od stresu, starych wzorców, wyzwolimy złość, łzy i radość, wytańczymy własną moc i nawiążemy kontakt z własną wyjątkowością.

Każdy z nas wkracza w życie z wyjątkowymi darami, ale dopiero kiedy je odnajdziemy i wyzwolimy się z obciążających życiowych wzorców, możemy zacząć funkcjonować zgodnie z tym, kim naprawdę jesteśmy, robić to, po co tu przyszliśmy i kroczyć Ścieżką Harmonii. Praca z Żywiołami jest prostą i niezwykle skuteczną metodą do osiągnięcia tego celu.

INDYWIDUALNA KONSULTACJA
Pierwszą sesję nazywam zwykle "sesją oczyszczającą", chyba że osoba przychodzi z konkretnym problemem, którym chce się zająć. W trakcie sesji stosuję medytację prowadzoną, by wprowadzić klienta w stan relaksu, w pozycji leżącej, a następnie intonuję dźwięki, poczynając od głowy poprzez całe ciało, by usunąć "starą" energię i pracując nad centrach energetycznych ciała, również na nogach i stopach. Następnie przeprowadzam proces w odwrotnym kierunku, wprowadzając energię. To bardzo prosta technika, ale ma ogromną moc, ponieważ dźwięk jest silny i ciągły. Czasem klienci zasypiają, czasem następują duże uwolnienia [emocji], ale głównie relaksują się, odpływają, a po zabiegu czują się znacznie lepiej.
Shirlie Roden


MIEJSCE: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna na I piętrze.

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem: OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A:
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).