Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj434
mod_vvisit_counterWczoraj1012
mod_vvisit_counterTen tydzień3700
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.4981
mod_vvisit_counterTen miesiąc17425
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2565770

Czytelnicy online: 17
Twój IP: 52.203.18.65
Dziś jest: 2022-01-28 12:36Uzdrawiająca siła dźwięku

Warsztaty, otwarty wykład, kąpiel w dźwięku (sesja grupowa), konsultacje

Termin: 11 - 19 września 2010 w Warszawie

Shirlie na swoich warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii,do uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.
Zgłoszenie na warsztaty
.

Shirlie (http://www.shirlieroden.com) jest autorką książki “Uzdrawianie dźwiękiem”, nagrała kilka solowych płyt: SKYDANCER, THE PATH OF DARING, THE CHILD I KNEW, THE VANISHING LAKE, ENDLESS LOVE, ANGELS OF SOUND, RAISING YOUR VIBRATION. Swoją karierę na scenie zaczynała od muzyki rockowej, to wtedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii, którą postanowiła wykorzystać do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy, który poszedł w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania. Posiada w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan.

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu.

Aby uczestniczyć w warsztacie potrzebne są tylko chęci i umiejętność wydawania takich dźwięków jak a..., e.., i.., u... itd.:), nie są wymagane żadne umiejętności związane ze śpiewaniem. Na warsztaty przychodzą zarówno osoby wstydzące się własnego głosu jak i w ogóle nie śpiewające (tak jak ja-Agnieszka kiedyś:)) jak i śpiewające, oraz osoby poszukujące nowych technik pracy nad własnym rozwojem osobistym.

 

PROGRAM

11 września (sobota) OTWARTY WYKŁAD od 18.00 do 19.00, ul. Bobrowiecka 9 w sali Lustrzanej, Wstęp wolny. ZAPRASZAMY!

17 września (piątek) UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

18 września (sobota) warsztat UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEJ LINII PRZODKÓW , 10.30-17.30

19 września  (niedziela): nowy warsztat ŻYCIE W OBFITOŚCI,  10.30 - 17.30.

 

Opłata za jeden dzień warsztatów: 270 zł. Opłata za dwa dni warsztatów: 450 zł zamiast 540 zł.

 

Indywidualne konsultacje: 12, 13, 14, 15, 16 września. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 12.30. Konsultacja z tłumaczem 270 zł, bez tłumacza 210 zł. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 24 godziny.

 

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

 

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU
Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał oraz podniesie poziom energii życiowej. Dodatkowo Shirlie będzie także grać na gitarze i używać gongu oraz dzwonków tybetańskich. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego.

 

Warsztat UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEJ LINII PRZODKÓW - połączenie ze wszystkimi żeńskimi przodkami z poziomu serca, uzdrawianie żeńskiej jakości w Tobie. Warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałaś/eś od rodziców i odziedziczyłaś/eś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, twoje kobiece i męskie energie muszą zostać oczyszczone, być w równowadze i wspierać się wzajemnie.

Te warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Tobie połączyć się z energią matki (kobiecego wzoru), żeby uwolnić się z wzorów z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z kobiecą linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić kobiecą, receptywną, intuicyjną i twórczą energię, podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowania na głębokim, wewnętrznym poziomie.

Podczas warsztatu Shirlie stopniowo otwiera uczestników na odczuwanie siły dżwięku/wibracji , na zmierzenie się z negatywnymi programami otrzymanymi od kobiet, na otwarcie serca oraz wybaczenie sobie i innym. Dopiero bowiem wtedy jesteśmy gotowi/-we na przepływ miłości płynącej z naszego rodu

Końcowa medytacja będzie podróżą w przeszłość, połączymy się z poziomu serca z mamą, babcią, prababcią, prapra... aż dotrzemy do samego początku naszego rodu. W drodze powrotnej do "tu i teraz" otrzymamy dary od naszych przodkiń oraz poczujemy niesamowite wsparcie oraz czystą bezwarunkową miłość z ich strony.

 

Warsztat ŻYCIE W OBFITOŚCI

Jesteśmy pełnymi obfitości istotami, które żyją w obfitym wszechświecie i jedyne co powstrzymuje nas przed doświadczeniem wszystkich aspektów życia to my sami. Stare obawy, wspomnienia negatywnych doświadczeń i sytuacji, wzorce i programy, strach i przekonania, ograniczają przepływ energii w nas samych a w końcu i dookoła nas, uniemożliwiając nam życie pełnią życia. W jaki sposób możemy stać się prawdziwymi, autentycznymi osobami i doświadczać niesamowitej różnorodności życia i przepływu energii? W czasie tych warsztatów będziemy korzystać z technik oddechowych, dźwięków, mantr, wizualizacji i delikatnego ruchu, aby połączyć się z wrodzoną  umiejętnością kreacji i na wszystkich poziomach otworzyć się na czystą energię OBFITOŚCI. Masz do niej prawo od urodzenia - dlatego tutaj jesteś!


INDYWIDUALNA KONSULTACJA
Pierwszą sesję nazywam zwykle "sesją oczyszczającą", chyba że osoba przychodzi z konkretnym problemem, którym chce się zająć. W trakcie sesji stosuję medytację prowadzoną, by wprowadzić klienta w stan relaksu, w pozycji leżącej, a następnie intonuję dźwięki, poczynając od głowy poprzez całe ciało, by usunąć "starą" energię i pracując nad centrach energetycznych ciała, również na nogach i stopach. Następnie przeprowadzam proces w odwrotnym kierunku, wprowadzając energię. To bardzo prosta technika, ale ma ogromną moc, ponieważ dźwięk jest silny i ciągły. Czasem klienci zasypiają, czasem następują duże uwolnienia [emocji], ale głównie relaksują się, odpływają, a po zabiegu czują się znacznie lepiej.
Shirlie Roden


MIEJSCE:

kąpiel i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie!), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna na I piętrze..

konsultacje indywidualne: będzie podane w terminie póżniejszym

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem: OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A:
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).Uwaga:

szukamy miejsca, gdzie Shirlie mogłaby poprowadzić indywidualne konsultacje. Najlepiej wolnostojący dom, ponieważ w bloku praca z dźwiękiem mogłaby przeszkadzać sąsiadom:). W zamian za pomoc proponujemy bezpłatny udział w weekendowych warsztatach Shirlie.

szukamy też 2-3 pokojowego mieszkania w Warszawie do użyczenia na min. rok w zamian za czynsz, liczniki i moją, czyli Agnieszki Jurko, dobrą energię:). Z mieszkania będzie tez korzystać Shirlie Roden oraz Tom de Winter podczas swoich warsztatów w Polsce. W ramach wymiany proponujemy bezpłatny udział w warsztatach Shirlie i Toma (prowadzonych w Polsce).