Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj319
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1539
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10283
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558628

Czytelnicy online: 13
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:57Odkryj swoją unikalność

warsztat prowadzi Tom de Winter

Termin: 9 - 10 października 2010 w Warszawie

Najnowszy warsztat Toma pierwszy raz w Polsce. Odkryj swoją unikalność i podziel się nią!
Zgłoszenie na  warsztaty
.

Wszystko na Ziemi i we wszechświecie składa się z energii. Nasze ciała fizyczne są energią. Doświadczenia życiowe, talenty, wszystko czego się uczymy, radość życia i napotkany ból - to wszystko jest przechowywane w naszym ciele w formie energii. Istoty ludzkie świadomie, lub nieświadomie komunikują się przy pomocy energii. Prawdziwym sposobem komunikacji jest przepływ energii w obie strony.

Żyjąc w społeczeństwie Zachodu, uczymy się jak obserwować świat przy pomocy głowy (wiedzy) i komunikować się przy użyciu języka. Dwudniowe warsztaty pokażą jak obserwować i komunikować się na głębszym poziomie, korzystając z czakr znajdujących się w ciele, przede wszystkim drugiej czakry, na wysokości brzucha i czwartej, w okolicach serca. Naszym celem jest odkrycie Wyjątkowości własnej energii i nauczenie się komunikowania całym ciałem, przy użyciu wszystkich zmysłów.

Zrobimy to w dwóch etapach. Na początku poćwiczymy obserwowanie własnego ciała z poziomu głowy, serca i brzucha. Zauważycie, że te trzy sposoby się bardzo różnią. Dopiero kiedy w obserwacje zaangażujemy pięć zmysłów, nasza percepcja sie pogłębi i dosięgnie serca i brzucha. Ludzie są o wiele wrażliwsi kiedy używają serca i brzucha, co każdy może zauważyć kiedy się zakocha.

Drugim krokiem będzie ćwiczenie otwierania serca i brzucha na energie i wyjątkowość innych. Kiedy potrafimy obserwować i otwierać się na głębszych poziomach, to możemy też kontrolować i przekazywać energię w bardziej świadomy sposób i przyjmować wyjątkową energię innych na wszystkich poziomach. W ten sposób możemy się wzajemnie inspirować i przekazywać własną wyjątkowość innym i uzyskiwać wyjątkowość innych istot ludzkich.

Podczas warsztatów wykorzystamy kilka form ćwiczeń fizycznych, technik oddechowych, będziemy także medytować. Ćwiczenia fizyczne i mentalne (często łączone) wspomagają ten proces.

 

Miejsce: Warszawa, dokładne miejsce zostanie podane w terminie późniejszym.

Opłata: 570 zł

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, e-mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Dodatkowe uwagi:
* warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski
* warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 200 PLN wpłacona do 30 września 2010
* warto także uczestniczyć w innym warsztacie Toma  PEŁNE SPEKTRUM KREACJI (8 października), pełna informacja kliknij tutaj