Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj347
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1567
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10311
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558656

Czytelnicy online: 4
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 10:01Uzdrawianie Wzorców Życiowych

XVII wakacje z Akademią Życia

Termin: 16 - 26 sierpnia w Muchowie k/Jawora

Czy jest możliwe, żeby tworzyć ŻYCIE – takie  jakie pragniesz?
Zgłoszenie na  warsztaty
.

Coraz częściej dociera do nas różnymi drogami informacja o tym, że sami tworzymy  własne życie. Czy zastanawiałeś/-aś się w jaki sposób właśnie Ty je kreujesz? Czy jego jakość, przeżywane uczucia i emocje czynią Ciebie szczęśliwym/-wą? Czy są może takie obszary, które stale nie funkcjonują .. kolejna praca nie przynosząca satysfakcji, kolejny związek podobny do poprzednich, nieprzyjemne emocje w relacje z rodzicami...

Sposób patrzenia na świat - wzorce z tego co czuliśmy i widzieliśmy - odkładamy w naszej pamięci już od okresu prenatalnego. Kolejne wzorce powstają podczas narodzin i pierwszych relacji z rodzicami oraz z innymi ludźmi. Następnie (w sposób nieświadomy)  bardzo często powielamy te wzorce w dorosłym życiu.  A może nasze zapisy pamięci podjęte w dzieciństwie są już nieadekwatne do  działania w życiu dorosłym? Może nasza nieświadomość „sabotuje” w sposób niewidoczny obecne działania, powtarzając nasze „dziecięce” metody  funkcjonowania i wierząc, że nadal działa w naszym najlepszym interesie?

Na XVII wakacjach z Akademią Życia będziemy się właśnie zajmować rozpoznaniem, uwolnieniem oraz zmianą niekorzystnych wzorców myślenia nadal tkwiącymi w naszej nieświadomości. Nasza praca rozwojowa będzie miała charakter kompleksowy a program zajęć wypełni cały dzień.

Wzorce życiowe znajdują odbicie w naszym ciele fizycznym, więc zaopiekujemy się nim poprzez jogę „bez przemocy”:) prowadzoną przez Kornelię Popek. Zajęcia  przeznaczone  są zarówno dla osób początkujących jak i już praktykujących.

Dodatkowo w dniach 16 -  19 sierpnia nasz specjalny Gość - Lesław Kulmatycki poprowadzi poranny blok zajęć (godz. 7.00-8.00) "medytacji ruchu" (specyficzne praktyki, medytacje, mudry, medytacja anahat, medytacja jajaru).

Zapisane w ciele wzorce wpływają także na nasz sposób oddychania i „gospodarowania” energią życiową – aby i tu uzyskać postęp przydatna będzie praca z oddechem, relaksacją i…spontaniczny taniec. Naszym  przewodnikiem w zakresie technik oddechowych, medytacji z muzyką i tańcem oraz technik uwalniania wzorców życiowych będzie Paweł Trzciński.

Wzorce życiowe przekazywane są bardzo często przez pokolenia w naszych rodzinach i skuteczną metodą pracy z nimi będą ustawienia systemowe Berta Hellingera. Uwolnienie niekorzystnych wzorców otwiera pole do budowania nowego życia w czym przydatna będzie praca z wykorzystaniem technik NLP - w obu przypadkach wesprze Ciebie Jacek Borowicz.

Przewidujemy też śmiech, taniec, śpiew, wędrówki po magicznej okolicy bliższej i dalszej oraz projekcje inspirujących filmów, które poprzez obraz/dźwięk w sposób łatwy i przyjemny pomagają wzbudzić entuzjazm do przeprowadzenia pożądanych przez nas samych zmian.


Nasi trenerzy, nasze kompetencje:

Jacek Borowicz  (ww.akademiazycia.pl) od ponad 20 lat animator Wrocławskiej Akademii Życia, trener – praktyk (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates, uczestnik 2-letniego seminarium metody ustawień systemowych superwizowany przez Heiko Hinrichs’a z Instytutu „Family Affair z Bremy) połączy elementy NLP i Huny oraz idei B.Hellingera budując wehikuł do podróży w głąb siebie. Wykładowca Podyplomowego Studium Technik Relaksacyjnych na wrocławskie AWF, w życiu zawodowym min. trener w zakresie społecznych umiejętności menedżerskich i biznesowych.

Prof. Lesław Kulmatycki kwalifikowany międzynarodowy nauczyciel International Yoga Teacher Association, posiada certyfikaty szkoły jogi „Kaivalyadhama” z Lonavla (Indie) oraz z Satyananda Ashram (Australia), autor książek „Joga dla zdrowia”, ”Stres i joga”, „Stres, joga, relaksacja”, „Yoga Nidra. Sztuka relaksacji” , twórca i kierownik Podyplomowego Studium Technik Relaksacyjnych i Jogi na wrocławskim AWF.

Kornelia Popek (www.pracownia-jogi.pl) jogę praktykuje od 1992 roku. Mieszka i pracuje w Rybniku. Prowadzi autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych, aby realizować swoje pasje: jogę, malarstwo, astrologię, masaż dźwiękiem i taniec. Plastyk, nauczyciel jogi Sivanandy, masażysta dźwiękiem metodą Petera Hessa.

Paweł Trzciński animator Wrocławskiej Akademii Życia, rebirther i Prezes Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich  (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA, roztoczy nad nami opiekę w trakcie sesji pracy z oddechem a także co wieczór zaprosi nas w świta swoich muzycznych medytacji demonstrując wykorzystanie muzyki Hemi-Sync i innych nowych technologii multimedialnych w medytacjach i ich praktyczne wykorzystanie do zmiany własnych skryptów (programów) życiowych.


Termin: 16-26 sierpnia. Zaczynamy kolacją 16-go o godzinie 18.00 i kończymy 26-go  obiadem około godziny 15.00.

Miejsce: Muchów k/Jawora (woj dolnośląskie, 1,5 godz. jazdy samochodem od Wrocławia). Jeżeli będzie potrzeba to  postaramy się pomóc w transporcie do Muchowa. Będziemy mieszkać w otoczonym starym parkiem, ponad stuletnim pałacu. Do naszej dyspozycji mamy  dwu-, trzy- i czteroosobowe pokoje ze wspólnymi łazienkami.

Opłaty:

- całodzienne warsztaty: 690 zł osoba indywidualna lub 650 zł od osoby w przypadku par.
Możliwy RABAT 100 zł w przypadku wpłaty 300 zł zaliczki do  końca maja.

Specjalna cena dla:
- osób ze Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji "Przestrzeń"
- absolwentów i studentów Podyplomowych Studiów „Techniki Relaksacyjne” na AWF we Wrocławiu: 540 zł (warunkiem uzyskania rabatu jest wpłata 300 zł zaliczki do końca maja).

- 700 zł za zakwaterowanie i pełne wyżywienie (70zł/dziennie)
- 30 zł za ubezpieczenie  NW (opłata obowiązkowa)

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko,  agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel. 501 625 528.

Uwagi:

* warunkiem uczestniczenia jest dokonanie bezzwrotnej przedpłaty w wysokości 300 zł do 15-go lipca, po tym terminie nie gwarantujemy miejsca,
* ilość miejsc ograniczona,
* możliwość wyboru wyżywienia wegetariańskiego
* poczytaj o naszych poprzednich obozach: kliknij tutaj