Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj460
mod_vvisit_counterWczoraj1012
mod_vvisit_counterTen tydzień3726
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.4981
mod_vvisit_counterTen miesiąc17451
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2565796

Czytelnicy online: 15
Twój IP: 52.203.18.65
Dziś jest: 2022-01-28 13:13Zadbaj o swoje zdrowie

Praktyczne metody oczyszczania i regulacji organizmu

warsztat prowadzi bioenergoterapeuta Zbigniew Ożarski

Termin: 16 maja (niedziela) w Warszawie

Zgłoszenie na warsztaty
.


Tempo życia jest coraz szybsze.  Im więcej pracujemy  tym bardziej obciążamy nasz organizm np. nadmierną ilością pożywienia zajadamy stres, za krótko śpimy, mamy zmienne nastroje, łatwo łapiemy infekcje i stany zapalne.

Istnieją różne metody i techniki wspomagające zmęczony i zestresowany organizm, ale większość z nich wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Podczas tego warsztatu Zbyszek przekaże praktyczne i szybkie metody oczyszczania i regenerowania organizmu.

 

Program zajęć obejmuje następujące zagadnienia:

  • odblokowanie energii w czakrach
  • oczyszczanie i regulacja układu trawiennego
  • oczyszczanie i regulacja układu moczowego
  • oczyszczanie i regulacja układu oddechowego
  • oczyszczanie organizmu z toksyn, wirusów, grzybów i bakterii
  • techniki pracy do indywidualnej praktyki w domuProwadzący Zbigniew Ożarski: dyplomowany  bioenergoterapeuta i radiesteta z kilkunastoletnią praktyką. W swojej  działalności i udokumentowanej pracy stosuje działania odnoszące się do poziomów energetycznych zwanych medycyną bioenergetyczną. Łącząc metody radiestezyjne z bioenergoterapią i medycyną chińską z sukcesem wspomaga zdrowie. Przy pomocy radiestezji (wahadłem) jest w stanie odczytać wiele zjawisk niemożliwych do odczytania innymi przyrządami pomiarowymi. Specjalizuje się w uruchamianiu owulacji, wzmacnia drożność jajników, pobudza drogi rodne, programuje czas zajścia w ciążę a także narodziny i płeć dziecka, usuwa bóle, stany zapalne, mięśniaki, torbiele, guzy. Swoje metody pracy upowszechnia m. in.: poprzez wykłady, artykuły prasowe i warsztaty, które są doskonałym narzędziem zarówno do samouzdrawiania jaki i terapii.   Jego kursy rekomenduje BIOPOL -  Polskie Stowarzyszenie Bioenergoterapeutów.  

Termin: 16 maja (niedziela), od 10.00 do 16.00

Miejsce: Warszawa, Nowolipki 21 A (przedszkole w głębi podwórka). Proszę nie iść na Nowolipie bo zdarzają się pomyłki i błądzenie po okolicy:)

Od  dworca centralnego najlepiej dojechać tramwajem. Przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem. na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16, 33, 17. Należy wysiąść na czwartym przystanku o nazwie: NOWOLIPKI,  skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ul. Nowolipki. Przedszkole o numerze 21 a znajduje się wewnątrz podwórka.

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem:  OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Uwaga: proszę zabrać obuwie na zmianę oraz kubek na gorące napoje. Do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata.

 

Opłata: 170 zł. Osoby powtarzające 100 zł. Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata w wysokości 60 zł. 

Zapisy: Agnieszka Jurko,  agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528.