Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj450
mod_vvisit_counterWczoraj1012
mod_vvisit_counterTen tydzień3716
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.4981
mod_vvisit_counterTen miesiąc17441
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2565786

Czytelnicy online: 15
Twój IP: 52.203.18.65
Dziś jest: 2022-01-28 13:00Warsztaty rebirthingu

ROCZNE WARSZTATY REBIRTHINGU w Warszawie

czyli UZDRAWIANE ŻYCIA PRZEZ ODDECH I ŚWIADOMOŚĆ
prowadzą doświadczeni rebirtherzy Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich
październik 2008 – czerwiec 2009

Dzięki świadomemu oddychaniu można osiągnąć odprężenie, wewnętrzny spokój i głębokie stany medytacyjne. Proces rebirthingu obejmuje naukę takiego oddychania, które umożliwia pozbycie się fizycznych napięć w ciele, oczyszczenie umysłu z negatywnych myśli oraz akceptację duchowej radości. Rebirthing jest narzędziem niezwykle prostym w użyciu. Ten zwykły akt swobodnego oddychania łączy nas z ciałem, umysłem i duchem.

.

Dzięki świadomemu oddychaniu możesz:

  • zredukować stres,
  • uzdrowić emocje związane z przeszłością,
  • w pełni odczuwać ciało fizyczne,
  • głębiej zrozumieć siebie samego,
  • wzmocnić wewnętrzny spokój i harmonię,
  • powiększyć radość czerpaną z każdej chwili życia.

Warsztaty zorganizowane są w cyklu rocznym. Zajęcia są dwudniowe i odbywają się w Warszawie, raz w miesiącu, w drugi lub trzeci weekend miesiąca. Można wziąć udział we wszystkich, jak i w wybranych modułach. Najbardziej skutecznym jest przeżycie całego cyklu zajęć.

Roczne zajęcia rozpoczynają się warsztatem: MYŚL JEST TWÓRCZA w dniach 11 i 12 października, który poprowadzi Paweł Trzciński - Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich, od wielu lat prowadzący sesje grupowe i indywidualne oraz warsztaty rozwoju osobistego.

Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich jest organizacją zrzeszającą profesjonalnych Rebirtherów, od ponad piętnastu lat kształtującą ruch rebirthingu w Polsce ustalając jego standardy - zobacz stronę www.rebirthing.pl.

Tematy najbliższych warsztatów:

  1. Myśl jest twórcza: 11 – 12 października, prowadzi Paweł Trzciński, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich
  2. Mądrość ciała:  8 - 9 listopada, prowadzi Anna Gumul-Jerzewska, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Następne zajęcia dotyczyć będą: traumy narodzin, dezaprobaty rodzicielskiej, relacji ze sobą, poczucia własnej wartości, związków, prosperity oraz naszej relacji do Boga. Dokładne informacje opublikowane zostaną już wkrótce.

Miejsce: Warszawa, ul. Nowolipki 21 a (przedszkole w głębi podwórka, sala gimnastyczna na I piętrze). Dla osób spoza Warszawy organizator może pomóc w znalezieniu zakwaterowania.

Godziny zajęć:
Pierwszy dzień warsztatów (sobota): 11.00 - 19.00
Drugi dzień warsztatów (niedziela): 10.00 - 18.00

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko,  tel. 501 625 528, agnieszka.jurko@wp.pl

Opłata za jeden warsztat - 300 zł lub:
250 zł w przypadku uczestniczenia w minimum trzech warsztatach, niższa opłata obowiązuje od trzeciego warsztatu,
200 zł w przypadku uczestniczenia w minimum sześciu warsztatach, niższa opłata obowiązuje od szóstego warsztatu.

UWAGI:

  • Na zajęcia należy zabrać luźne ubranie, obuwie na zmianę oraz śpiwór lub koc.
  • Warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 100 zł wpłacona na konto organizatorki najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem zajęć:

PROGRESJA  Agnieszka Jurko
Korkowa 135/137 m 111, 04-549 Warszawa
Nr konta: 50102055581111152773900080

Nocleg:
Dla osób przyjezdnych polecamy nocleg w hostelu, ale trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem:
OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. email: okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od Dworca Centralnego około 20-25 minut pieszo.

Jak dojechać spod Dworca Centralnego?:
Najlepiej dojechać tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca.
Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ
Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21a znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

Osoby zainteresowane uzyskaniem certyfikatu Rebirthera Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich prowadzone są indywidualnie  przez wybranego przez siebie Rebirthera Rejestrowanego.
Zalecane jest również uczestniczenie w zajęciach innych rebirtherów np. w ramach Rocznych Warsztatów Rebirthingu, aby mieć kontakt z różnymi sposobami prezentowania i stosowania rebirthingu.
Po okresie asysty w prowadzeniu sesji i zajęć rebirther wspierający mianuje osobę na kandydata na rebirthera.
Tytuł Rebirthera jest przyznawany podczas Rocznej Rejestracji i Weryfikacji Rebirtherów organizowanej każdego roku przez Stowarzyszenie. Tytuł przyznawany jest na okres jednego roku. Każdy kto chce dalej pełnić tę funkcję poddaje się corocznej weryfikacji na kolejnych rejestracjach.