Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj346
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1566
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10310
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558655

Czytelnicy online: 7
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:53Twoja rola w boskim planie
 
Tom de Winter

warsztat prowadzony przez Toma de Winter
3 października w Warszawie

 

Tom de Winter stworzył ten jednodniowy warsztat będąc zainspirowany książką 'W Służbie Boskiego Planu". Książka ta, napisana przez grupę działającą w tej dziedzinie, pomogła mu przypomnieć sobie “kim był“. W Twojej duszy i w kosmicznych prawach zapisane jest, że realizujesz Boski Plan. Ludzie, którzy otwierają się na głębsze poziomy świadomości potrafią wydobyć wspomnienia duszy i odczytać je na jawie.

.

Słudzy Boskiego Planu powinni działać jak katalizatory ofiarujące pozostałym ludziom pomost do przyszłości. Pomogą innym w odkrywaniu wspomnień Duszy, aby zapoczątkować proces Duchowego Przebudzenia. Ma to ogromne znaczenie w tym kryzysowym momencie historii tej Planety. Słudzy pomogą ludzkości wykonać krok naprzód, uwierzyć, zaufać we własne siły i zjednoczyć energie aby wejść w Nową Kosmiczną Świadomość.

Zobacz inne polecane przez Toma warsztaty

W czasie warsztatów:

  • uczestnicy rozpoznają czy realizują swój Boski Plan poprzez medytację i ćwiczenia praktyczne.
  • ci, którzy już zaczęli sobie przypominać "kim są" odczują podnoszący się poziom wibracji Ery Wodnika, w wyniku czego staną się bardziej świadomi swojego zadania na tej planecie oraz misji własnej Duszy.
  • uczestnicy otrzymają praktyczne rady dotyczące przemiany życia w sposób pasujący do nowej świadomości.

Zachęcamy tych, którzy posługują się językiem angielskim do przeczytania książki "W Służbie Boskiego Planu" przed zapisaniem się na warsztaty. Można ją za darmo ściągnąć ze strony  www.thenewcall.org (wersja angielska).

Prowadzący warsztaty Tom de Winter: zanim rozpoczął pracę terapeuty w Amsterdamie pracował na różnych stanowiskach, m.in. jako kierownik działu kadr w firmach branży lotniczej. Skutecznie wykorzystuje swoją wrodzoną wrażliwość, wprowadzając w praktykę zasadę, że ludzkie zmysły i odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzyskiwania harmonii. Prowadzona przez niego praktyka terapeutyczna zdobyła powszechne uznanie. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać akademicką wiedzę na temat ludzi oraz ich zachowań oraz wiedzę z zakresu ezoteryki w tym rozwoju intuicji, uzdrawiania i postrzegania aury. W Polsce od kilku lat regularnie prowadzi warsztaty MERKABA oraz inne autorskie (Przekraczanie lęku, Sztuka medytacji, Sztuka kreowania własnej rzeczywistości, Sztuka Dotyku itd)

Opłata: 270 zł. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 20 września.

Miejsce: Warszawa, dokładne zostanie podane w terminie późniejszym

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko, agnieszka.jurko@wp.pl, tel. 501 625 528