Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj290
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1510
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10254
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558599

Czytelnicy online: 14
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:02Uzdrawiająca siła dźwięku - warsztaty

Warsztaty, kąpiel w dźwięku (sesja grupowa), konsultacje indywidualne

Termin: 14-19 listopada  w Warszawie

Shirlie na swoich warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii,do uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.
.

Shirlie (http://www.shirlieroden.com) jest autorką książki “Uzdrawianie dźwiękiem”, nagrała kilka solowych płyt: SKYDANCER, THE PATH OF DARING, THE CHILD I KNEW, THE VANISHING LAKE, ENDLESS LOVE, ANGELS OF SOUND, RAISING YOUR VIBRATION. Swoją karierę na scenie zaczynała od muzyki rockowej, to wtedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii, którą postanowiła wykorzystać do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy, który poszedł w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania. Posiada w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan.

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu.

Aby uczestniczyć w warsztacie potrzebne są tylko chęci i umiejętność wydawania takich dźwięków jak a..., e.., i.., u... itd.:), nie są wymagane żadne umiejętności związane ze śpiewaniem. Na warsztaty przychodzą zarówno osoby wstydzące się własnego głosu jak i w ogóle nie śpiewające (tak jak ja-Agnieszka kiedyś:)) jak i śpiewające, oraz osoby poszukujące nowych technik pracy nad własnym rozwojem osobistym.

 

PROGRAM

14 listopada (sobota) warsztat ODKRYJ SWOJĄ MOC, 10.30-17.30         
15 listopada (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEJ LINII PRZODKÓW,  10.30 - 17.30

Indywidualne konsultacje: 16, 17, 18, 19 listopada. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 13.00.

17 listopada (wtorek) UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00, ul. Zakrzewska 13 (przedszkole na Czerniakowie między Chełmską a Gagarina). Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł


Uwaga:

szukamy miejsca, gdzie Shirlie mogłaby poprowadzić indywidualne konsultacje. Najlepiej wolnostojący dom, ponieważ w bloku praca z dźwiękiem mogłaby przeszkadzać sąsiadom:). W zamian za pomoc proponujemy bezpłatny udział w weekendowych warsztatach Shirlie.

szukamy też 2-3 pokojowego mieszkania w Warszawie do użyczenia w zamian za czynsz, liczniki i moją, czyli Agnieszki Jurko, dobrą energię:). Z mieszkania będzie tez korzystać Shirlie Roden oraz Tom de Winter podczas swoich warsztatów w Polsce. W ramach wymiany proponujemy bezpłatny udział w warsztatach Shirlie i Toma (prowadzonych w Polsce).


UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU
Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał oraz podniesie poziom energii życiowej. Dodatkowo Shirlie będzie także używać gongu. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego.

ODKRYJ SWOJĄ MOC - Jesteśmy bardzo potężnymi istotami, ale większość z nas zupełnie nie przyjmuje tego do wiadomości. Istnieją tylko dwie energie: Miłość i Strach, a oceniamy to kim jesteśmy i nasze sukcesy poprzez spoglądanie w przeszłość, albo wyobrażanie sobie spełnienia własnych obaw w przyszłości, która jeszcze nie nastąpiła. Tymczasem, miejsce wypełnione największa mocą to Chwila Obecna. Tylko twój umysł powstrzymuje Ciebie przed spełnieniem najcudowniejszych marzeń. Na tych warsztatach skupimy się na Dwunastu Irokeskich Cyklach Prawdy, będziemy także wykorzystywać dźwięki, mantry, medytację i wsparcie grupy, aby stawić czoła i uwolnić się od najgłębszych obaw i przyjąć swoją prawdziwą moc, która pozwoli nam być silnym i wolnym w obliczu tego kim naprawdę jesteśmy w chwili obecnej.

UZDRAWIANIE MĘŚKIEJ LINII PRZODKÓW - połączenie ze wszystkimi męskimi przodkami z poziomu serca, uzdrawianie męskiej jakości w Tobie. Warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałaś/eś od rodziców i odziedziczyłaś/eś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, twoje kobiece i męskie energie muszą zostać oczyszczone, być w równowadze i wspierać się wzajemnie.

Te warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Tobie połączyć się z energią ojca (męskiego wzoru), żeby uwolnić się z wzorów z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z męską linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić męską, logiczną, analityczną, obiektywną i dynamiczną energię yang i otworzyć się na wykonanie kroku w kierunku życia na wyższym poziomie.

 

INDYWIDUALNA KONSULTACJA
Pierwszą sesję nazywam zwykle "sesją oczyszczającą", chyba że osoba przychodzi z konkretnym problemem, którym chce się zająć. W trakcie sesji stosuję medytację prowadzoną, by wprowadzić klienta w stan relaksu, w pozycji leżącej, a następnie intonuję dźwięki, poczynając od głowy poprzez całe ciało, by usunąć "starą" energię i pracując nad centrach energetycznych ciała, również na nogach i stopach. Następnie przeprowadzam proces w odwrotnym kierunku, wprowadzając energię. To bardzo prosta technika, ale ma ogromną moc, ponieważ dźwięk jest silny i ciągły. Czasem klienci zasypiają, czasem następują duże uwolnienia [emocji], ale głównie relaksują się, odpływają, a po zabiegu czują się znacznie lepiej.
Shirlie Roden


MIEJSCE KĄPIELI W DŹWIĘKU: ul. Zakrzewska 13 (przedszkole na Czerniakowie między Chełmską a Gagarina). 18.30-20.00. Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł. Proszę zabrać obuwie na zmianę oraz karimatę i koc lub śpiwór do przykrycia.

MIEJSCE WARSZTATÓW: ul. Nowolipki 21 a (przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, I piętro).

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem: OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A:
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21a znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.


Opłaty:
Warsztat za każdy dzień warsztatu: 270 zł. Kąpiel w dżwięku (sesja grupowa): 45 zł
Opłata za ok. 1,5 godzinną indywidualną konsultację: 270 zł z tłumaczem, 210 zł bez tłumacza

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na zajęcia proszę zabrać ze sobą duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje.