Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj333
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1553
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10297
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558642

Czytelnicy online: 10
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:25Twoja rola w boskim planie

Warsztat prowadzony przez Toma de Winter

Termin: 18 czerwca w Warszawie

 

Tom de Winter stworzył jednodniowy warsztat będąc zainspirowany książką 'W Służbie Boskiego Planu". Książka, napisana przez grupę działającą w tej dziedzinie, pomogła mu przypomnieć “kim był“. W Twojej duszy i w kosmicznych prawach zapisane jest, że realizujesz Boski Plan.
Zgłoszenie na warsztaty
.

Ludzie, którzy otwierają się na głębsze poziomy świadomości potrafią wydobyć wspomnienia duszy i odczytać je na jawie. Słudzy Boskiego Planu powinni działać jak katalizatory ofiarujące pozostałym ludziom pomost do przyszłości. Pomogą innym w odkrywaniu wspomnień Duszy, aby zapoczątkować proces Duchowego Przebudzenia. Ma to ogromne znaczenie w tym kryzysowym momencie historii naszej Planety. Słudzy pomogą ludzkości wykonać krok naprzód, uwierzyć, zaufać we własne siły i zjednoczyć energie, aby wejść w Nową Kosmiczną Świadomość.

 

W czasie warsztatów:

  • uczestnicy rozpoznają czy realizują swój Boski Plan poprzez medytację i ćwiczenia praktyczne.
  • ci, którzy już zaczęli sobie przypominać "kim są" odczują podnoszący się poziom wibracji Ery Wodnika, w wyniku czego staną się bardziej świadomi swojego zadania na tej planecie oraz misji własnej Duszy.
  • uczestnicy otrzymają praktyczne rady dotyczące przemiany życia w sposób pasujący do nowej świadomości.

Zachęcamy tych, którzy posługują się językiem angielskim do przeczytania książki "W Służbie Boskiego Planu" przed zapisaniem się na warsztaty. Można ją za darmo ściągnąć ze strony  www.thenewcall.org (wersja angielska).

 

Relacja z warsztatu "Twoja rola w boskim planie" w 2008 r w Warszawie: kliknij tutaj

 

Prowadzący warsztaty Tom de Winter: zanim rozpoczął pracę terapeuty w Amsterdamie pracował na różnych stanowiskach, m.in. jako kierownik działu kadr w firmach branży lotniczej. Skutecznie wykorzystuje swoją wrodzoną wrażliwość, wprowadzając w praktykę zasadę, że ludzkie zmysły i odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzyskiwania harmonii. Prowadzona przez niego praktyka terapeutyczna zdobyła powszechne uznanie. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać akademicką wiedzę na temat ludzi oraz ich zachowań oraz wiedzę z zakresu ezoteryki w tym rozwoju intuicji, uzdrawiania i postrzegania aury. W Polsce od kilku lat regularnie prowadzi warsztaty MERKABA oraz inne autorskie (Przekraczanie lęku, Sztuka medytacji, Sztuka kreowania własnej rzeczywistości, Sztuka Dotyku itd)

Opłata: 270 zł. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 31 maja.

Miejsce: Warszawa, Centrum ekoJa, ul. Bohdanowicza 5 (Ochota), zajęcia od 10.00 do 18.00.

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528

Warto też uczestniczyć w drugim warsztacie Toma: Sztuka Kreowania Własnej Rzeczywistości (19-20 czerwca), więcej informacji kliknij tutaj

 

UWAGA: szukam 2-3 pokojowego mieszkania w Warszawie do użyczenia na min rok w zamian za czynsz i liczniki. Z mieszkania (oprócz mnie czyli Agnieszki Jurko) będzie też korzystać Shirlie Roden oraz Tom de Winter podczas swoich warsztatów w Polsce. W ramach wymiany proponujemy bezpłatny udział w warsztatach Shirlie i Toma (prowadzonych w Polsce) oraz naszą dobrą energię:)