Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj294
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1514
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10258
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558603

Czytelnicy online: 15
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:08Sztuka kreowania własnej rzeczywistości

warsztat prowadzi Tom de Winter

Termin: 19– 20 czerwca w Warszawie

Celem warsztatu jest podniesienie świadomości i zwiększenie wrażliwości na sygnały w ciele przez medytację, ćwiczenia oddechowe, wewnętrzną ciszę i korzystanie z „gwiezdnych wrót”.

Zgłoszenie na warsztaty
.

Warsztat jest rozwinięciem jednodniowego warsztatu znanego wcześniej pod nazwą Supermerkaba. W warsztacie może wziąć udział każda osoba, nie jest wymagane wcześniejsze ukończenie warsztatu Merkaba.

 

Warsztaty obejmują:

• jakość odczuwania swojego ciała fizycznego,
• oddychanie,
• wewnętrzną ciszę,
• komunikację ze świadomością,
• przenoszenie efektów medytacji na życie codzienne.

„Wybieramy aby żyć na ziemi jako człowiek, jako dusza w ludzkim ciele, po to by nabrać ludzkich doświadczeń na tej ziemi. Jesteśmy więc duchem nabywającym ludzkiego doświadczenia. Z tego powodu jest dla mnie  jasne, że będąc tutaj na ziemi  powinniśmy skupić się na ciele fizycznym. Oto właśnie duchowość w pełnym ludzkim znaczeniu. To świadomość ciała wytwarza tutaj na ziemi świadomość duchową. Więc im bardziej czujemy swoje ciało, tym bardzie jesteśmy świadomi. Ten dwudniowy warsztat koncentruje się na poprawie świadomości fizycznej, która oznacza fizyczne odczuwanie ciała. Będziemy więc rozwijać “odczuwanie” ciała. Ciało jest naszą anteną, kosmiczną anteną.

Świadomość fizyczna potrzebna nam jest podczas medytacji. Drugim punktem odniesienia podczas medytacji jest oddech. By poprawnie medytować musimy być świadomi oddechu. Świadome oddychanie pozwala uzyskać stan wewnętrznej ciszy i pozwala nam właściwie medytować. Poza świadomością ciała, jest więc ważna świadomość oddechu. Im bardziej subtelne jest nasze oddychanie tym bardziej jesteśmy połączeni ze swoim sercem.
Kolejna z możliwości na tym warsztacie to nauka komunikacji ze swoją świadomością. Nauczymy się używać naszych tzw. „gwiezdnych wrót”. Portale te to fizyczne punkty wejścia, wejścia słońca i księżyca. Ta starożytna buddyjska metoda pozwala nam przekazywać informacje naszej świadomości.

Mamy możliwość odczuwania naszego ciała świetlistego (duszy) w ciele fizycznym. Jest to możliwe zarówno podczas medytacji jak i w życiu codziennym. Dzięki temu duchowość staje się naprawdę fizyczna. Jeśli „czujemy” efekty medytacji, to pozwala nam to być ludzką istotą „duchową”. To uczucie zachęca nas do kontynuowania  medytacji. Zaczniemy więc wyczuwać nasze ciało świetliste (duszę). Poprzez odczuwanie duszy w ciele możemy budować świadomość. Celem  tych warsztatów jest właśnie nauka  odczuwania.”

Tom de Winter

Termin: 19-20 czerwca 2010, od 10.00 do 18.00

Miejsce: Warszawa, Centrum ekoJa, ul. Bohdanowicza 5 (Ochota)

Opłata: 590 zł. Warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 200 zł. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Zapisy: Agnieszka Jurko, 501 625 528 , e-mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

 

Warto też uczestniczyć w drugim warsztacie Toma TWOJA ROLA W BOSKIM PLANIE  (18 czerwca), więcej informacji kliknij tutaj


UWAGA: szukam 2-3 pokojowego mieszkania w Warszawie do użyczenia na min rok w zamian za czynsz i liczniki. Z mieszkania (oprócz mnie czyli Agnieszki Jurko) będzie też korzystać Shirlie Roden oraz Tom de Winter podczas swoich warsztatów w Polsce. W ramach wymiany proponujemy bezpłatny udział w warsztatach Shirlie i Toma (prowadzonych w Polsce) oraz naszą dobrą energię:)