Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj306
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1526
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10270
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558615

Czytelnicy online: 8
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:38Sztuka dotyku

Warsztat prowadzony przez Toma de Winter

Termin: 12 marca 2010 w Warszawie

Od najmłodszych lat słyszymy, co jest potrzebne do szczęścia...
Zgłoszenie na warsztaty
.

Mogą się za tym kryć dobre intencje, jednak postawy kontrolujące nasze życie nie zadziałają. Ponieważ nie uczymy się jak słuchać i odczuwać swoje ciało, ignorujemy nasze możliwości i pragnienia, lekceważymy wagę spełnienia się w swoim własnym życiu. W rezultacie żyjemy w pośpiechu, stresie i wśród ciągłych zarzutów. Doświadczamy tego, że to życie nas żyje, a nie my życie.

Na tym warsztacie na nowo łączymy się z naszymi odczuciami. Uczymy się doświadczać fizyczności innej niż seks i odczuwania z otwartym nastawieniem. Nasze ciało jest świątynią, w której żyjemy i w tej świątyni spoczywają nasze dary, nasz nieskończony potencjał. Gdy otworzymy tę świątynię pojawią się nieoczekiwane możliwości!

Na tym jednodniowym warsztacie Tom de Winter nauczy Ciebie jak rozpoznawać swoje najgłębsze uczucia. Wprowadzi cię w techniki docierania do swoich uczuć i nadawania kształtu temu, czego pragniesz i czego potrzebujesz. Doświadczysz nowej, pozytywnej siły życiowej, która pokaże Tobie jak podchodzić do siebie i innych z miłością.


Miejsce: Warszawa, ul. Bobrowiecka 9,  sala "Lustrzana" (ta sama, w której odbywa się warsztat Merkaba), centrum konferencyjne.

Termin: 12 marca (piątek), w godzinach: 9.00-17.00

Opłata: 270 zł. Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata (bezzwrotna) w wysokości 100 zł.

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

 

W terminie 12-14 marca odbędzie się także warsztat MERKABA. Więcej informacji: kliknij tutaj

 

UWAGA: szukam 2-3 pokojowego mieszkania w Warszawie do użyczenia w zamian za liczniki i moją, czyli Agnieszki Jurko, dobrą energię:). Z mieszkania będzie też korzystać Shirlie Roden oraz Tom de Winter podczas swoich warsztatów w Polsce. W ramach wymiany proponujemy bezpłatny udział w warsztatach Shirlie i Toma (prowadzonych w Polsce).