Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj301
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1521
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10265
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558610

Czytelnicy online: 11
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 08:23Zadbaj o swoje zdrowie

Praktyczne metody oczyszczania i regulacji organizmu

warsztat prowadzi bioneregoterapeuta Zbigniew Ożarski

Termin: 6 września (niedziela) w Warszawie

.Tempo życia jest coraz szybsze.  Im więcej pracujemy  tym bardziej obciążamy nasz organizm np. nadmierną ilością pożywienia zajadamy stres, za krótko śpimy, mamy zmienne nastroje, łatwo łapiemy infekcje i stany zapalne.

Istnieją różne metody i techniki wspomagające zmęczony i zestresowany organizm, ale większość z nich wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. W ciągu jednodniowego warsztatu Zbyszek przekaże praktyczne i łatwe metody oczyszczania i regenerowania organizmu.

 

Program zajęć obejmuje następujące zagadnienia:

  • odblokowanie energii w czakrach
  • oczyszczanie i regulacja układu trawiennego
  • oczyszczanie i regulacja układu moczowego
  • oczyszczanie i regulacja układu oddechowego
  • oczyszczanie organizmu z toksyn, wirusów, grzybów i bakterii
  • techniki pracy do indywidualnej praktyki w domuProwadzący Zbigniew Ożarski: dyplomowany  bioenergoterapeuta i radiesteta z kilkunastoletnią praktyką. W swojej  działalności i udokumentowanej pracy stosuje działania odnoszące się do poziomów energetycznych zwanych medycyną bioenergetyczną. Łącząc metody radioestezyjne z bioenergoterapią z sukcesem wspomaga zdrowie. Przy pomocy radiestezji (wahadłem) jest w stanie odczytać wiele zjawisk niemożliwych do odczytania innymi przyrządami pomiarowymi. Specjalizuje się w uruchamianiu owulacji, wzmacnia drożność jajników, pobudza drogi rodne, programuje czas zajścia w ciążę a także narodziny i płeć dziecka, usuwa bóle, stany zapalne, mięśniaki, torbiele, guzy. Swoje metody pracy upowszechnia m. in.: poprzez wykłady, artykuły prasowe i warsztaty, które są doskonałym narzędziem zarówno do samouzdrawiania jaki i terapeutii.   Jego kursy rekomenduje BIOPOL -  Polskie Stowarzyszenie Bioenergoterapeutów.  

Termin: 6 września  (niedziela), od 10.00 do 17.00

Miejsce: Warszawa, ul. Nowolipki 21 a (przedszkole w głębi podwórka, I piętro).

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem: OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A:)
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21a znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

Opłata: 170 zł. Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata w wysokości 60 zł. 

Zapisy: Agnieszka Jurko,  agnieszka.jurko@wp.pl, tel: 501 625 528.