Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj416
mod_vvisit_counterWczoraj1012
mod_vvisit_counterTen tydzień3682
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.4981
mod_vvisit_counterTen miesiąc17407
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2565752

Czytelnicy online: 11
Twój IP: 52.203.18.65
Dziś jest: 2022-01-28 12:12Jak zachować zdrowie i urodę?

Warsztat tylko dla Pań


JAK ZACHOWAĆ ZDROWIE I URODĘ?

 


Warsztat prowadzi Zbigniew Ożarski


21 czerwca (niedziela)  w Warszawie.

Witaj,

Poznałam Zbyszka ponad rok temu i od tego momentu stosuję antykoncepcję energetyczną  i sama oczyszczam  swoje ciało fizyczne  ze stanów zapalnych.  Od samego początku naszej znajomości  propaguję jego przeogromną wiedzę wśród najbliższych. Po wielu pozytywnych doświadczeniach zarówno moich jak i przyjaciół postanowiłam zorganizować warsztat skierowany wyłącznie dla Pań.

Zapraszam wszystkie Kobiety zainteresowane zachowaniem młodości oraz poznaniem antykoncepcji energetycznej na jednodniowe spotkanie ze Zbyszkiem.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka JurkoPoruszane zagadnienia podczas warsztatu:

- przyczyny i metody usuwania bóli głowy, nóg i kręgosłupa
- usuwanie bóli menstruacyjnych, skracanie miesiączki
- regulacja ciśnienia
- antykoncepcja energetyczna
- odczytywanie dni płodnych
- przyczyny problemów zajścia w ciążę
- usuwanie zmarszczek
- zachowanie gładkiej cery
- zachowanie jędrnych piersi
- powiększanie piersi
- techniki pracy do indywidualnej praktyki w domu


Prowadzący Zbigniew Ożarski: dyplomowany  bioenergoterapeuta i radiesteta z kilkunastoletnią praktyką. W swojej  działalności i udokumentowanej pracy stosuje działania odnoszące się do poziomów energetycznych zwanych medycyną bioenergetyczną. Łącząc metody radioestezyjne z bioenergoterapią z sukcesem wspomaga zdrowie. Przy pomocy radiestezji (wahadłem) jest w stanie odczytać wiele zjawisk niemożliwych do odczytania innymi przyrządami pomiarowymi. Specjalizuje się w uruchamianiu owulacji, wzmacnia drożność jajników, pobudza drogi rodne, programuje czas zajścia w ciążę a także narodziny i płeć dziecka, usuwa bóle, stany zapalne, mięśniaki, torbiele, guzy. Swoje metody pracy upowszechnia m. in.: poprzez wykłady, artykuły prasowe i warsztaty, które są doskonałym narzędziem zarówno do samouzdrawiania jaki i terapeutii.   Jego kursy rekomenduje BIOPOL -  Polskie Stowarzyszenie Bioenergoterapeutów.  

Termin: 21 czerwca (niedziela), od 10.00 do 17.00

Miejsce: Warszawa, ul. Nowolipki 21 A (przedszkole w głębi podwórka)

Jak dojechać od dworca centralnego?:
Najlepiej dojechać tramwajem (nr 16, 17, 33) , przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem,  na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca.  Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ul. Nowolipki. Przedszkole o numerze 21 a znajduje się wewnątrz podwórka. Ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, na sali gimnastycznej.

Opłata: 150 zł. Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata w wysokości 60 zł.ize: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } --> Osoby powtarzające opłata 100 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko,  agnieszka.jurko@wp.pl, tel: 501 625 528.

W dniach 15-21 czerwca jestem na urlopie i zapisy przyjmuje Marzena Ruszczak tel: 663 370 573. Marzena będzie też w moim imieniu opiekować się grupą oraz zbierać opłaty 21 czerwca.