Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj333
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1553
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10297
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558642

Czytelnicy online: 10
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:26Uzdrawiająca siła dźwięku - warsztaty

Warsztaty, relaksacyjne sesje grupowe, konsultacje indywidualne

Termin: 12 - 21 września w Warszawie, OTWARTY WYKŁAD 12 WRZEŚNIA

Shirlie na swoich warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii,do uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.
.

Shirlie (http://www.shirlieroden.com) jest autorką książki “Uzdrawianie dźwiękiem”, nagrała kilka solowych płyt: SKYDANCER, THE PATH OF DARING, THE CHILD I KNEW, THE VANISHING LAKE, ENDLESS LOVE, ANGELS OF SOUND. Swoją karierę na scenie zaczynała od muzyki rockowej, to wtedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii, którą postanowiła wykorzystać do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy, który poszedł w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania. Posiada w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan.

 

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu.

 

Aby uczestniczyć w warsztacie potrzebne są tylko chęci i umiejętność wydawania takich dźwięków jak a..., e.., i.., u... itd.:), nie są wymagane żadne umiejętności związane ze śpiewaniem. Na warsztaty przychodzą zarówno osoby wstydzące się własnego głosu jak i w ogóle nie śpiewające (tak jak ja-Agnieszka kiedyś:)) jak i śpiewające, oraz osoby poszukujące nowych technik pracy nad własnym rozwojem osobistym.PROGRAM

12 września WYKŁAD: Uzdrawiająca siła własnego głosu, od 18.00 do 19.00. ul. Bobrowiecka 9 (sala „Lustrzana” w centrum konferencyjnym, wejście od parkingu), Wstęp bezpłatny.

 

13 września (niedziela) UZDRAWIAJĄCA KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 19.00-20.00, Jogaklub, Chałubińskiego 8

18 września (piątek)  UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), pierwsza sesja 18.00-19.30, druga sesja 20.00-21.30. ul. Nowolipki 21 A (przedszkole). Uczestniczenie tylko na zapisy


19 września (sobota) UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM, 10.30-17.30           NAJNOWSZY WARSZTAT SHIRLIE!
20 września (niedziela): UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEJ LINII PRZODKÓW,  10.30 - 17.30


Indywidualne konsultacje: 13, 14, 15, 16, 17 września. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 13.00

 

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU
Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał oraz podniesie energię życiową. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego.

 

UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEJ LINII PRZODKÓW - połączenie ze wszystkimi żeńskimi przodkami z poziomu serca, uzdrawianie żeńskiej jakości w Tobie. Warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałaś/eś od rodziców i odziedziczyłaś/eś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, twoje kobiece i męskie energie muszą zostać oczyszczone, być w równowadze i wspierać się wzajemnie.

Te warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Tobie połączyć się z energią matki (kobiecego wzoru), żeby uwolnić się z wzorów z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z kobiecą linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić kobiecą, receptywną, intuicyjną i twórczą energię, podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowania na głębokim, wewnętrznym poziomie.UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM - dźwięk ludzkiego głosu jest jednym z najprostszych i najbardziej naturalnych uzdrawiających narzędzi. Możemy go używać po to, żeby przy pomocy jego wibracji dosłownie dostroić  strukturę komórkową ciała, uwolnić się od starych wzorców i wspomnień, zrelaksować i uspokoić. Podczas tych warsztatów dowiecie się w jaki sposób używać dźwięku do pracy nad ludzkim ciałem, własnym i innych osób. Proste i praktyczne techniki pomogą wam wydawać święte dźwięki, podczas gdy będziemy oczyszczać i energetyzować czakry, organy wewnętrzne i komórki, otwierać się na intuicję i moc uzdrawiania. Muzyczne doświadczenie nie jest wymagane wystarczy, że każdy przyniesie swoje narzędzie uzdrawiania czyli własny głos.

Na zajęcia proszę zabrać wodę do picia oraz matę/koc do  położenia się na podłodze.

 

INDYWIDUALNA KONSULTACJA
Pierwszą sesję nazywam zwykle "sesją oczyszczającą", chyba że osoba przychodzi z konkretnym problemem, którym chce się zająć. W trakcie sesji stosuję medytację prowadzoną, by wprowadzić klienta w stan relaksu, w pozycji leżącej, a następnie intonuję dźwięki, poczynając od głowy poprzez całe ciało, by usunąć "starą" energię i pracując nad centrach energetycznych ciała, również na nogach i stopach. Następnie przeprowadzam proces w odwrotnym kierunku, wprowadzając energię. To bardzo prosta technika, ale ma ogromną moc, ponieważ dźwięk jest silny i ciągły. Czasem klienci zasypiają, czasem następują duże uwolnienia [emocji], ale głównie relaksują się, odpływają, a po zabiegu czują się znacznie lepiej.
Shirlie Roden


MIEJSCA ZAJĘĆ:

12 września OTWARTY WYKŁAD, ul. Bobrowiecka 9, centrum konferencyjne, sala „Lustrzana”, http://www.centrumkonferencyjne.com.pl/

13 września SESJA GRUPOWA, Jogaklub, ul. Chałubińskiego 8 (wieżowiec Oxford Tower k. Marriotta, wejście od strony ul. Wspólnej) http://www.jogaklub.pl

18-20 września WARSZTATY I SESJE GRUPOWE, ul. Nowolipki 21 a (przedszkole w głębi podwórka, I piętro).

 

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem: OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A:)
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21a znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.


Opłaty:
Warsztat za każdy dzień: 270 zł.
Uzdrawiająca kąpiel w dźwięku (sesja grupowa): 45 zł (1,5 godz. ul. Nowolipki 21 A), 40 zł (1 godz. w Jogaklub)
Opłata za ok. 1,5 godzinną indywidualną konsultację: 270 zł z tłumaczem, 210 zł bez tłumacza

 

ZAPISY

na warsztaty, sesje indywidualne, sesje grupowe (ul. Nowolipki): Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

na sesję grupową w Jogaklub (Chałubińskiego 8): Tel. 022/ 830 09 90 , e-mail: jogaklub@jogaklub.pl

 

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na zajęcia proszę zabrać ze sobą duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje.