Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj343
mod_vvisit_counterWczoraj742
mod_vvisit_counterTen tydzień1563
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.3690
mod_vvisit_counterTen miesiąc10307
mod_vvisit_counterPoprz. mies.21124
mod_vvisit_counterWszystkie2558652

Czytelnicy online: 14
Twój IP: 54.161.98.96
Dziś jest: 2022-01-19 09:40Źródła obfitości
Akademia Życia

XVI  wakacyjny warsztat psychoedukacyjny z AKADEMIĄ ŻYCIA

Termin: 17 - 26 sierpnia w Muchowie k/ Wrocławia

Czy słyszysz wszędzie dookoła o kryzysie? Nie pozwól, aby inni budowali w Tobie poczucie lęku i bezsilności i zatruwali Twój umysł jednostronnym, negatywnym obrazem rzeczywistości. Zajmij się sobą, daj sobie czas i buduj swoją wewnętrzną  moc rozwijając  potencjał osobisty.
.


Na nasz warsztat wakacyjny zapraszamy osoby pełnoletnie, które są  zainteresowane pracą nad własnym rozwojem i poprawą jakości swojego życia. Zwracamy uwagę, że nie zajmujemy się żadną formą leczenia ani nie jesteśmy zainteresowani propagowaniem żadnej konkretnej religii. Niemniej jednak kluczowa pozostaje dla nas psychoedukacja rozumiana jako nabywanie przydatnych umiejętności interpersonalnych, rozpatrywanie swego życia przez pryzmat twórczej postawy i dbałości (profilaktyki) swego zdrowia w wymiarze psychicznymi i fizycznym oraz akceptacji dla roli pierwiastka duchowego w życiu człowieka. Dlatego nasz warsztat ma charakter kompleksowy i zintegrowany, obejmuje zarówno pracę z ciałem jak i rozwój umysłu, zdobywanie wiedzy oraz doświadczeń emocjonalnych.


W ramach naszego warsztatu wakacyjnego…

…zadbaj o swoje ciało i energię. Każdego ranka przed śniadaniem spotkaj  się  z nami na unikalnym ponadgodzinnym warsztacie „jogi bez przemocy”, na którym możesz rozpocząć, albo też doskonalić swoją praktykę pod czujnym i …czułym okiem doświadczonej nauczycielki. Zadaj pytania, uzyskaj wskazówki i porady, które wzbogacą twoją indywidualną praktykę po powrocie do domu…a przy okazji połóż się na macie, posłuchaj muzyki, zrelaksuj, odpocznij i oderwij się od codzienności.

… w trakcie 4 - godzinnych zajęć przedobiednich spotkaj się twarz w twarz z rozmaitym aspektami Obfitości i Dobrobytu  w swoim życiu. „Porozmawiaj”  ze swoim pieniędzmi, swoją pracą, firmą – porozmawiaj z nimi i zobacz w jaki sposób metoda ustawień systemowych wg Berta Hellingera może pomóc Tobie w budowaniu perspektywy dostępności tego, co jest ci potrzebne do tego by czuć, że żyjesz w obfitości. Poszukaj korzeni wszelkiego bogactwa w twoim rodzie . „Spotkaj się” z tymi z Twoich przodków, którzy mogą przekazać ci wiedzę i doświadczenie dotyczące życia w obfitości. Oddaj szacunek tym przodkom, którzy borykali się w życiu z trudnościami materialnymi, którzy w imię miłości dźwigali często ciężar ponad siły...pracując min. z genogramami stwórz mapę dobrobytu swojej rodziny zdobywając świadomość i siłę do wprowadzania zamian.

…w  trakcie 3 - godzinnych sesji poobiednich aktywnie twórz swój własny autorski obraz obfitego życia. Wykorzystaj twórcze myślenie, wizualizację,  świadome oddychanie oraz przydatne techniki Programowania Neurolingwistycznego do kreowania porządanych przez siebie rezultatów.

A przede wszystkim - daj odetchnąć swojej duszy…daj jej się zanurzyć w obfitości wszelkiego dobra i odpocznij.

A wieczorami proponujemy medytacyjny klub filmowy, tańce, ognisko, gitarę i śpiew.

Uwaga: Powyższy program ma charakter ramowy.  W zależności od pogody, oceny „kondycji” uczestników i twórczego procesu zajęcia będą się odbywać na sali lub na dworze, a poszczególne moduły mogą podlegać zamianie w trakcie dnia. Ważne jest również to, że w trakcie pobytu będziemy proponowali także niezbędne przerwy na oddech i obcowanie z pięknym otoczeniem, proponując zorganizowane spacery  i piesze wycieczki w okolice Muchowa. Traktujemy je jako przyjemne i  ważne uzupełnienie naszych zajęć.Nasi trenerzy, nasze kompetencje…


– warsztaty rozwoju osobistego poprowadzą:

Jacek Borowicz, od 20 lat animator Wrocławskiej Akademii Życia, trener – praktyk, pedagog myślenia twórczego (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie) , praktyk NLP (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates), uczestnik 2-letniego seminarium metody ustawień systemowych kierowanego przez Heiko Hinrichs’a z Instytutu „Family Affair” z Bremy, wykładowca Podyplomowego Studium Technik Relaksacyjnych na wrocławskie AWF, w życiu zawodowym min. trener w zakresie społecznych umiejętności menedżerskich i biznesowych.

Paweł Trzciński, animator Wrocławskiej Akademii Życia, rebirther Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich i twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA roztoczy nad nami opiekę w trakcie sesji pracy z oddechem, a także zaprosi nas w świat swoich muzycznych medytacji demonstrując min. wykorzystanie muzyki Hemi-Sync i innych nowych technologii multimedialnych w medytacjach.

- nauczycielka jogi:

Kornelia Popek, od 15 lat praktykuje jogę, od ponad 10 lat prowadzi zajęcia wg metody Pavlosa Hasanagasa (założyciela International Association Of The Yoga Science Centres w Atenach) . Prowadzi w Rybniku autorską Pracownię Jogi i Działań twórczych. Jest również malarką magicznych mandali i innych obrazów wspierających rozwój duchowy.  

Termin: 17-26 sierpnia. Zaczynamy kolacją 17-go o godzinie 18.00 i kończymy 26-go  obiadem około godziny 15.00.

Miejsce: Muchów k/Jawora (woj dolnośląskie). Mieszkać będziemy w otoczonym starym parkiem ponad stuletnim pałacu, w położonej w Górach Kaczawskich miejscowości Muchów koło Jawora (woj. dolnośląskie). Do naszej dyspozycji mamy pokoju kilkuosobowe z łazienkami i bez łazienek.

Opłata:
- całodzienne warsztaty: 640 zł osoba indywidualna lub 600 zł od osoby w przypadku par
- 700 zł za zakwaterowanie i pełne wyżywienie (70zł/dziennie)
- 20 zł za ubezpieczenie  NW (opłata obowiązkowa)

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko, agnieszka.jurko@wp.pl, tel. 501 625 528.

Uwagi:

  • warunkiem uczestniczenia jest dokonanie bezzwrotnej przedpłaty w wysokości 300 zł do 15 -go lipca, po tym terminie nie gwarantujemy miejsca,
  • ilość miejsc ograniczona,
  • możliwość wyboru wyżywienia wegetariańskiego
  • poczytaj o naszych poprzednich obozach: http://www.akademiazycia.pl